• 8 Hlas(ů) - 1.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.26
Zapnu film a " Video is not available " 

Mám ten stejný problém jako mnozí tady.

Za chvíli přes ten Webshare.cz nepojede nic a to jsem si před týdnem koupil roční členství ! :/ :/  

A to se bude řešit jak ?
Kazdy kto tu vyplakava ze si kupil rocne clenstvo by si mal najskor uvedomit ze sa stazuje na to ze mu momentalne nejde warez, preto si taketo uloziska treba platit radsej mesacne ako rocne, toto nie je oficialna sluzba ako hbo go, netflix, amazon prime, stream cinema je nejaky medzikus ktory vam ulahcuje sledovanie veci ktore su nahrate na ulozisku webshare, taketo ulozisko moze skoncit z dna na den ako niekedy v minulosti rapidshare alebo megaupload.

Jedine co by bolo vhodne tak vyjadrenie ako pisali niektori uzivatelia vyssie ktore ulozisko bude preferovane , na druhej strane si nemyslim ze by si niekto na tomto chcel vedome spravit biznis, ono to je dost na hrane....
(02.05.2020, 01:05)stanleyzv Napsal(a): Kazdy kto tu vyplakava ze si kupil rocne clenstvo by si mal najskor uvedomit ze sa stazuje na to ze mu momentalne nejde warez, preto si taketo uloziska treba platit radsej mesacne ako rocne, toto nie je oficialna sluzba ako hbo go, netflix, amazon prime, stream cinema je nejaky medzikus ktory vam ulahcuje sledovanie veci ktore su nahrate na ulozisku webshare, taketo ulozisko moze skoncit z dna na den ako niekedy v minulosti rapidshare alebo megaupload.

Jedine co by bolo vhodne tak vyjadrenie ako pisali niektori uzivatelia vyssie ktore ulozisko bude preferovane , na druhej strane si nemyslim ze by si niekto na tomto chcel vedome spravit biznis, ono to je dost na hrane....
Ty jsi kokot?
Bohuzial aj ja konstatujem, ze KRA.SK je krok uplne vedla. MOzno keby sa v nastaveniach dalo zapnut, ktory server sa ma zobrazovat. Ale takto je to naozaj dost zle poriesenie. Osobne by som ostal na webshare. Vzdy bol nan spolah a aj cenovo vychadzal najlepsie.
(02.05.2020, 03:59)Drooncz Napsal(a):
(02.05.2020, 00:47)FRICEK Napsal(a):
(01.05.2020, 22:39)Skauroki Napsal(a): Od aktualizácie na kra.sk bolo jasné že eventuálne sa prejde na tento server, to že ste si zakúpili Webshare nieje jeho problém, Robí to zdarma tak majte trpezlivosť alebo doplnok nepoužívajte. Jediné za čo platíte je úložisko nie live podpora. Ak sú updaty potrebné tak ich pridá ak bude mať čas ktorý by mohol kľudne stráviť s rodinou. Ak si chcete platiť za služby tak máte Netflix.
Konečně někdo normální ........ plně souhlasím s tím co tu píšeš ....... jak se říká, za dobrotu na žebrotu
Jste oba dva kokoti vse jelo bezva nez to dostal prave ten idiot co to robi zadarmo
Ty si dobrý blbec. Máš v tom dobrý guláš, vôbec nevieš, že bez toho čo to robí zadarmo by StreamCinema vôbec nebolo. Ak máš urážať autora SC tak radšej odinštaluj SC a pozeraj si filmy z Webshare vyhľadávaním cez Soubory Online.
(02.05.2020, 03:16)Drooncz Napsal(a):
(02.05.2020, 01:05)stanleyzv Napsal(a): Kazdy kto tu vyplakava ze si kupil rocne clenstvo by si mal najskor uvedomit ze sa stazuje na to ze mu momentalne nejde warez, preto si taketo uloziska treba platit radsej mesacne ako rocne, toto nie je oficialna sluzba ako hbo go, netflix, amazon prime, stream cinema je nejaky medzikus ktory vam ulahcuje sledovanie veci ktore su nahrate na ulozisku webshare, taketo ulozisko moze skoncit z dna na den ako niekedy v minulosti rapidshare alebo megaupload.

Jedine co by bolo vhodne tak vyjadrenie ako pisali niektori uzivatelia vyssie ktore ulozisko bude preferovane , na druhej strane si nemyslim ze by si niekto na tomto chcel vedome spravit biznis, ono to je dost na hrane....
Ty jsi kokot?
Admin, daj tomu blbcovi Drooncz ban, načo tu má fungovať taký chudák.
Dobrý den, zakoupil jsem premium účet na kra.sk zatím na 3 měsíce a vše funguje jak má. Do té doby se jistě uvidí, jak se věci vyřeší. Těch 8 euro za to rozhodně stojí.
Zajímavý požadavek na webshare:Chci Vás poprosit,jistě víte co se dějě okolo vyhledávače stream cinema.Bylp by možné pro Kodi udělat Váš doplněk ne aby to bylo v ruce toho BBarona.Dle toho kra.sk se asi jedná o jeho byznys a poškozuje to lidi jako mně co si u Vás platíme webshare.Bylo by dobré se od toho odstřihnout neboť Vás může připravit o mnoho zákazníků.V tuto chvíli nejdou novinky a další vyhledávat z vašeho servru a jsou jenom z KRA.SK což mně poškozuje jako vašeho zákazníka.Je třeba tomuto zamezit a ať si ti Slováci dělají co chtějí.Jste cenově mnohem výhodnější proto by se Vám určitě vyplatilo tento doplněk do Kodi vyrobit vlastnímy prostředky a v případě že bude pokračovat původní tvůrce trvat aby jeho vyhledávání novinek taky umožňovalo hledat výsledky na webshare a třídit je podle úložiště.Jinak navrhuji aby byl stream cinema odříznut jako škodič vašemu podnikání.
Citace:@ GoGoL1

SC je totiz SLUZBA, a ta by mala po zaplateni fungovat, alebo sa mylim ?


Mýliš .

Navrhujem Bbaronovi to radšej zabaliť , a mať čistú hlavu, venovať sa rodinke, a chrániť si svoje duševné zdravie Cool
Podľa všetkého to bola dobrá myšlienka ale nedomyslená až do konca.
jsem zvědavý jak to dopadne.Asi někomu došla trpělivost.Je fakt že při porovnání ceny v eur a czk, webshare je průměrně levnější o cca 300kč a má mnohem bohatší výběr úložiště než tento nový projekt KRA.SK.Tož je to úvaha na zamyšlení kam se tento projekt doopravdy ubírá.Podle mně by bylo dobré aby bylo možné v doplňku nastavit prioritní zobrazování odkud kdo chce stahovat a tím i zobrazování filmů v dopňku.Buď jeden nebo druhý nebo oba podle toho kdo si chce co platit.Bylo by to fér pro všechny uživatele ať už z čech nebo slovenska.Ať si má možnost každý vybrat to svoje bez vnucování něčeho co nechce.A pak bych to nechal na volné soutěži co si kdo zaplatí a bude pro něj výhodnější.Vnucovat něco co druhý nechce a má už zaplacený a chce si zaplatit i dál není přece demokratické.A jestli chce tvůrce doplňku něco vnucovat kde múže mít i vlastní zájmy je to jeho věc ať to dělá když chce ,ale ať to řekne na rovinu a neschovává se za mlčení jak to je doopravdy.Jestli není zbabělec ať to řekne,nebo ať umožní aby si uživatele vybrali co chtějí.Pak se ukáže který projekt je životaschopnější jestli KRA.SK nebo WEBSHARE,nebo můžou existovat vedle sebe.Nebo ať udělá doplňky dva každý pro konkretní úložiště samostatně.Toto je můj návrh do diskuze a současně výzva i pro další kteří mají chuť něco naprogramovat ať se připojí a vytvoří alternativu.Můžete ji vytvořit i jako placený produkt a uvidíte jestli uspějete s cenou která však musí být jednorázová a musí mít support.To je návrh do diskuze i pro BBarona a pak se nemusíme tady zdlouhavě dohadovat co funguje a co ne.
Já jenom nechápu proč když už chcou platit tak já bych rád zaplatil ,ale kartu nemám a zaplatit převodem bylo sice už také na Kra.sk přidáno ale jen pro platby ze Slovenska .Takže mám prostě smulu.
Ja by som to BBaronovi určite neradil zabaliť. Je to jeho “dieťa”, venoval tomu kopec casu a rovnaký kopec ľudí mu je vďačných... Na tých ostatných sa môže vykašľať resp. sa bavit na ich príspevkoch.

Či je kra.sk jeho biznis je irelevantne. Komu to vadí, ma možnosť urobit to iste. Ja mám tiež dlhodobý účet na WS a keď bude treba pridám KRA. Zrátam si totiž čo ma to stojí a čo za to dostanem. Komu vychádza že prerobí, jednoducho to zmažete, odinstalujte a neplatte to. Vybavene...

Dlhodobý účet na úložiska je, bol a bude vždy rizikový. Predstavte si že skylink vyradil Eurosport a Discovery z ponuky, liga majstrov už je len na Orange Atd... Ak sa raz za x rokov zmeni úložisko na SC, tak sa zmeni...

PS: kľudne ma zožerte, ale nikde som tu nevidel odkaz na podporu tvorcom tak ako bolo na starom fóre. Neváhal by som podporiť. Aj keby to bol milionar vdaka Kra, ale niečo pre mna urobil a robi😉
(02.05.2020, 11:09)marnek Napsal(a): Ja by som to BBaronovi určite neradil zabaliť. Je to jeho “dieťa”, venoval tomu kopec casu a rovnaký kopec ľudí mu je vďačných... Na tých ostatných sa môže vykašľať resp. sa bavit na ich príspevkoch.

Či je kra.sk jeho biznis je irelevantne. Komu to vadí, ma možnosť urobit to iste. Ja mám tiež dlhodobý účet na WS a keď bude treba pridám KRA. Zrátam si totiž čo ma to stojí a čo za to dostanem. Komu vychádza že prerobí, jednoducho to zmažete, odinstalujte a neplatte to. Vybavene...

Dlhodobý účet na úložiska je, bol a bude vždy rizikový. Predstavte si že skylink vyradil Eurosport a Discovery z ponuky, liga majstrov už je len na Orange Atd... Ak sa raz za x rokov zmeni úložisko na SC, tak sa zmeni...

PS: kľudne ma zožerte, ale nikde som tu nevidel odkaz na podporu tvorcom tak ako bolo na starom fóre. Neváhal by som podporiť.  Aj keby to bol milionar vdaka Kra, ale niečo pre mna urobil a robi😉

To je sice chvalihodne, ale ked si porovnas cenu WB a KRA, tak prave KRA je o dost drahsie. Nejde mi ani tak o peniaze, ale ak si mam platit dve uloziska naraz...tak ta suma je uz na mesiac pomerne vysoka. To sa mi oplati potom zapplatit oficialnu sluzbu.
(02.05.2020, 11:20)mitoo Napsal(a):
(02.05.2020, 11:09)marnek Napsal(a): Ja by som to BBaronovi určite neradil zabaliť. Je to jeho “dieťa”, venoval tomu kopec casu a rovnaký kopec ľudí mu je vďačných... Na tých ostatných sa môže vykašľať resp. sa bavit na ich príspevkoch.

Či je kra.sk jeho biznis je irelevantne. Komu to vadí, ma možnosť urobit to iste. Ja mám tiež dlhodobý účet na WS a keď bude treba pridám KRA. Zrátam si totiž čo ma to stojí a čo za to dostanem. Komu vychádza že prerobí, jednoducho to zmažete, odinstalujte a neplatte to. Vybavene...

Dlhodobý účet na úložiska je, bol a bude vždy rizikový. Predstavte si že skylink vyradil Eurosport a Discovery z ponuky, liga majstrov už je len na Orange Atd... Ak sa raz za x rokov zmeni úložisko na SC, tak sa zmeni...

PS: kľudne ma zožerte, ale nikde som tu nevidel odkaz na podporu tvorcom tak ako bolo na starom fóre. Neváhal by som podporiť.  Aj keby to bol milionar vdaka Kra, ale niečo pre mna urobil a robi😉

To je sice chvalihodne, ale ked si porovnas cenu WB a KRA, tak prave KRA je o dost drahsie. Nejde mi ani tak o peniaze, ale ak si mam platit dve uloziska naraz...tak ta suma je uz na mesiac pomerne vysoka. To sa mi oplati potom zapplatit oficialnu sluzbu.

No veď to som napísal. Ak bude cena vysoká, nebude akceptovaná a najde sa iná cesta, pripadne sa zníži časom. Platiť 2 služby je finančne náročnejšie. Mám ale za to, že všetko + novinky budú dostupné na kra.sk. Potom je problém len s dlhodobými účtami. Ten je ale vždy keď sa mení služba počas “viazanosti”. Ak sú dva účty drahe, nechám jeden dobehnut a potom dám iný. A nikto nikdy negarantoval že to pôjde cez WS navzdy.
(02.05.2020, 11:37)marnek Napsal(a):
(02.05.2020, 11:20)mitoo Napsal(a):
(02.05.2020, 11:09)marnek Napsal(a): Ja by som to BBaronovi určite neradil zabaliť. Je to jeho “dieťa”, venoval tomu kopec casu a rovnaký kopec ľudí mu je vďačných... Na tých ostatných sa môže vykašľať resp. sa bavit na ich príspevkoch.

Či je kra.sk jeho biznis je irelevantne. Komu to vadí, ma možnosť urobit to iste. Ja mám tiež dlhodobý účet na WS a keď bude treba pridám KRA. Zrátam si totiž čo ma to stojí a čo za to dostanem. Komu vychádza že prerobí, jednoducho to zmažete, odinstalujte a neplatte to. Vybavene...

Dlhodobý účet na úložiska je, bol a bude vždy rizikový. Predstavte si že skylink vyradil Eurosport a Discovery z ponuky, liga majstrov už je len na Orange Atd... Ak sa raz za x rokov zmeni úložisko na SC, tak sa zmeni...

PS: kľudne ma zožerte, ale nikde som tu nevidel odkaz na podporu tvorcom tak ako bolo na starom fóre. Neváhal by som podporiť.  Aj keby to bol milionar vdaka Kra, ale niečo pre mna urobil a robi😉

To je sice chvalihodne, ale ked si porovnas cenu WB a KRA, tak prave KRA je o dost drahsie. Nejde mi ani tak o peniaze, ale ak si mam platit dve uloziska naraz...tak ta suma je uz na mesiac pomerne vysoka. To sa mi oplati potom zapplatit oficialnu sluzbu.

No veď to som napísal. Ak bude cena vysoká, nebude akceptovaná a najde sa iná cesta, pripadne sa zníži časom. Platiť 2 služby je finančne náročnejšie. Mám ale za to, že všetko + novinky budú dostupné na kra.sk. Potom je problém len s dlhodobými účtami. Ten je ale vždy keď sa mení služba počas “viazanosti”. Ak sú dva účty drahe, nechám jeden dobehnut a potom dám iný. A nikto nikdy negarantoval že to pôjde cez WS navzdy.

Pozri. Moj momentalny pocit z toho vsetko je, ze na nemenovanom fore, mali asi dost padny argument. Vsetko to, co sa posledne dni deje, tomu tvrdeniu sakra nahrava. Ja osobne KRA akceptovat nebudem. Uz len preto, lebo mnohi uzivatelia sa stazuju, ze zo zahranicia im registracia a ani prehravanie z tohto servera nefunguje. Cim sa dostavame k problemu, ktory bol na tom fore odprezentovany. Ze je to jednudho server, ktory len prelinkuje odkaz na film a realne ho prehrava z WB. Dokonca i BBaron to nepriamo v jednom vyhlaseni potvrdil. Ale mozme len spekulovat. KRA je jednoducho nova a hlavne neodkusana sluzba, ktora cenovo prestrelila. Nemam problem BBarona podporit. napriklad 20€ na rok....ale za to chcem, aby mi fungoval WB, ktory som si zaplatil na rok dopredu. A podotykam, ze nie som sam. Vraj je nas 70 000. Co nie je malo. Alebo nech sa BBaron dohone s WB a povedzme 0.50€ mu davaju za kazdeho uzivatela. Jednoducho by som bol rad a je to aj v jeho zaujme, aby sa k tomu konecne vyjadril. Lebo, co citam po forach...kolko ludi je nasranych. To je neskutocne. Mimochodom, nech mi BBaron kludne napise. Rad sa s nim stretnem. Do BB chodim naozaj casto a rad by som s nim o tom pokecal.
Ahoj na android boxe mi SC funguje ale na tv PHILIPS z androidom ked zapnem kodi a SC tak mi to hlasy chybu vcera mi to islo v pohode a dnes mi to uz na tv nejde,Nevie kde alebo v com moze bit problem dik
Zdravim ucastnikov fora , od vcera fungujem double aj cez WS aj KRA.sk , novinky sice idu ale napr.pri filme SVINA pri najvyssich giga , to nejde pretacat zmysluplne dopredu.Musite pouzit nizsiu verziu v giga a uz to ide.To iste pri STASTNY NOVY ROK.Ten pri vyssej verzii zamrzne a spadne.Plynule ide iba verzia SD.HD sa chova nepouzitelne.
Pravdepodobne spojeniu WS a KRA.sk , ked teda niet inej cesty treba vyznamne vychytat muchy, lebo vyssie verzie pri vyssich gigach filmov padaju a uloziskovy server - servery ich nedokazu prenasat plynule.Najvacsi problem je pri pretacani filmov / aj tych ktore su na wareze dlhsie, teda nie iba pri novinkach / teda pretacanie bud dopredu alebo dozadu.Vsimol som si ze filmy su viditelne oznacene delene na chaptery , ked chcete pretocit niekde na zaciatku celeho filmu napriklads do polovice , ukaze vam hore hlasku ze film konci o napr.12 minut.Problem bude pri tom pretacani pravdepodobne pri prechadzani z jedneho chapteru na druhy.To predtym vobec nebolo.
Toto su zatial moje postrehy.Zdravim vas , dufajme ze sa s tym nieco vymysli a dostane sa to do prevadzkyschopneho stavu minimalne v takom rozsahu ako doteraz.
(02.05.2020, 11:50)mitoo Napsal(a):
(02.05.2020, 11:37)marnek Napsal(a):
(02.05.2020, 11:20)mitoo Napsal(a):
(02.05.2020, 11:09)marnek Napsal(a): Ja by som to BBaronovi určite neradil zabaliť. Je to jeho “dieťa”, venoval tomu kopec casu a rovnaký kopec ľudí mu je vďačných... Na tých ostatných sa môže vykašľať resp. sa bavit na ich príspevkoch.

Či je kra.sk jeho biznis je irelevantne. Komu to vadí, ma možnosť urobit to iste. Ja mám tiež dlhodobý účet na WS a keď bude treba pridám KRA. Zrátam si totiž čo ma to stojí a čo za to dostanem. Komu vychádza že prerobí, jednoducho to zmažete, odinstalujte a neplatte to. Vybavene...

Dlhodobý účet na úložiska je, bol a bude vždy rizikový. Predstavte si že skylink vyradil Eurosport a Discovery z ponuky, liga majstrov už je len na Orange Atd... Ak sa raz za x rokov zmeni úložisko na SC, tak sa zmeni...

PS: kľudne ma zožerte, ale nikde som tu nevidel odkaz na podporu tvorcom tak ako bolo na starom fóre. Neváhal by som podporiť.  Aj keby to bol milionar vdaka Kra, ale niečo pre mna urobil a robi😉

To je sice chvalihodne, ale ked si porovnas cenu WB a KRA, tak prave KRA je o dost drahsie. Nejde mi ani tak o peniaze, ale ak si mam platit dve uloziska naraz...tak ta suma je uz na mesiac pomerne vysoka. To sa mi oplati potom zapplatit oficialnu sluzbu.

No veď to som napísal. Ak bude cena vysoká, nebude akceptovaná a najde sa iná cesta, pripadne sa zníži časom. Platiť 2 služby je finančne náročnejšie. Mám ale za to, že všetko + novinky budú dostupné na kra.sk. Potom je problém len s dlhodobými účtami. Ten je ale vždy keď sa mení služba počas “viazanosti”. Ak sú dva účty drahe, nechám jeden dobehnut a potom dám iný. A nikto nikdy negarantoval že to pôjde cez WS navzdy.

Pozri. Moj momentalny pocit z toho vsetko je, ze na nemenovanom fore, mali asi dost padny argument. Vsetko to, co sa posledne dni deje, tomu tvrdeniu sakra nahrava. Ja osobne KRA akceptovat nebudem. Uz len preto, lebo mnohi uzivatelia sa stazuju, ze zo zahranicia im registracia a ani prehravanie z tohto servera nefunguje. Cim sa dostavame k problemu, ktory bol na tom fore odprezentovany. Ze je to jednudho server, ktory len prelinkuje odkaz na film a realne ho prehrava z WB. Dokonca i BBaron to nepriamo v jednom vyhlaseni potvrdil. Ale mozme len spekulovat. KRA je jednoducho nova a hlavne neodkusana sluzba, ktora cenovo prestrelila. Nemam problem BBarona podporit. napriklad 20€ na rok....ale za to chcem, aby mi fungoval WB, ktory som si zaplatil na rok dopredu. A podotykam, ze nie som sam. Vraj je nas 70 000. Co nie je malo. Alebo nech sa BBaron dohone s WB a povedzme 0.50€ mu davaju za kazdeho uzivatela. Jednoducho by som bol rad a je to aj v jeho zaujme, aby sa k tomu konecne vyjadril. Lebo, co citam po forach...kolko ludi je nasranych. To je neskutocne. Mimochodom, nech mi BBaron kludne napise. Rad sa s nim stretnem. Do BB chodim naozaj casto a rad by som s nim o tom pokecal.


Také klidně BBarona podpořím, ať to nedělá zadarmo, ale ať to nechá běžet na webshare. Pokud je pravda co píšeš, že kra.sk filmy pouze přelinkovává z webshare tak je to mazec a dřív , nebo později se na to příjde.
Nic zlom v com je problem na KRA.sk za 12 mesiacov zaplatis 23,99 eur a pozeras filmy do nekonecna. Preco treba tolko plakat okolo toho. Predplateny webshare mam od januara na 12 mesiacov a co, zivot ide dalej.
BBaron Ty si pánko. Veľká vdaka za Tvoju snahu a pracu!


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)