• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare
#21
(24.04.2020, 00:08)Corleone2309 Napsal(a): Ahoj vsichni, prosim o radu. Jedu WS na apple tv, kde mam kodi 17.2 tusim. Do nedavna jsem normalne prehraval filmy pres stream cinema. Nyni mi nejdou spustit filmy jen trailery. Muzu poprosit o info co se pokazilo a zda to muzu opravit? Diky moc za jakekoliv informace nebo rady

Ak ti nepomohlo preinštalovanie na novo, tak použi službu koditvbox.ca majú dve verzie KODI 17.6 a 19 Alpha. Nainštaluj 17.6 pridaj repo a pôjde ti SC bez problémov. Verzia 19 zatiaľ neni podporovaná.
#22
(24.04.2020, 18:01)werty Napsal(a): No pokud jsem dobře pochopil, tak pro aktualizaci na novou verzi SC si na servery xmbc komunity šáhlo přes 70 000 zařízení, tj. 70 000 platících účtů, tj. při roční ceně cca 500,- korun 35 mega...

Tak to to počítáš nějak zvláštně, já mám třeba doma 5 zařízení, ale účet mám jen jeden.  Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#23
(25.04.2020, 18:00)PetrM Napsal(a): Tak to to počítáš nějak zvláštně, já mám třeba doma 5 zařízení, ale účet mám jen jeden.  Wink

Dobre, tak dajme tomu ak užívateľ má viac zariadení na jeden účet, tak 15000 užívateľov pri akcii 469korun na rok činí cez 7mega a to len za užívateľov stream cinema, čo si myslím, že je tiež za uváženie, že autor doplnku pre webshare robí pekný obrat. Myslím ale, že tých užívateľov SC bude podstatne viac a tiež mám nemalé podozrenie, že nie každý čaká na akciové predplatné a zaplatí aj plnú sumu. V každom prípade si osobne predstavujem, že by webshare mal vísť v ústrety Baronovi ako ich dobrému predajcovi, lebo iba pre jeho doplnok majú miliónové zisky ktoré majú zaručené aj do budúcna, ak si to sám autor nerozmyslí, alebo sa mu nedajbože nieč vážne nestane. Ja držím palce autorovi SC aby žil dlhý život a mal veľa úspechov. Dúfam, že niečo s toho kapne aby bol spokojný aj on sám a webshare bude v SC aj naďalej. Teraz som si kúpil 2 roky a ak by webshare mal s SC problém, úprimne veľmi by ma to netešilo, lebo na iné webshare vôbec nepotrebujem.
#24
(24.04.2020, 18:19)Judge Napsal(a): Ak som spravne porozumel vysvetleniu na XBMC-kodi.sk tak vyvojar pluginu chce plugin v blizkej dobe spoplatnit. Rovnako ma byt prepojeny s novym uloziskom kra sk, co pri prepocte uzivatelov pluginu a ich platbe je celkom slusny peniaz. Ulozisko kra.sk sa samo nexaplni a tak sa tam stiahol obsah webshare a asi to nebolo celkom korektne. Je zrejme ze dnaha autora je dostat uzivatelov na jeho ulozisko kra.sk cim webshare pridu o predplatitelov. Z toho prameni obava o odstrihnuti tohto pluginu....pridu o kseft.

Tiež sa toho obávam. Máme na webshare predplatné a neostane nič iné len si filmy a seriály ručne vybrať a sťahovať ako v dobe kamennej. Keď to začnú preháňať s poplatkami tak sa im na to ľudia vy... A pôjdu na netflix či HBO GO
#25
Nedělejte paniku. Zatím to jede z obou úložišť, a pokud streamy z WS skončí, tak pojedeme z kra.sk. Je sice o něco dražší, ale ruku na srdce - fakt vám oficiální služby nabídnou stejné množství obsahu, jako SC? O ceně nemluvě.
Spíš mám obavy, aby - vzhledem k přílišné pozornosti,kterou k sobě SC teď přitáhl - neskončil úplně.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
#26
Prosim vas, uz par dni novy kontent pise "czsklib video is not available". skusal som reinstall, vsetko, nic nepomaha. nvidia shield tv 2019 tak isto ako aj macbook pro
https://photos.app.goo.gl/cQoA62SE8jdVhw9u7
#27
Neuveriteľne, koľko je tu okolo kriku a zloby. Ak máte zaplatené Webshare na dlhšie obdobie ( ja mám ešte na rok ) tak ho používajte, nikto vám túto možnosť neberie a nikto vás neoklamal. Vy ste si zaplatením služieb na Webshare nezaplatili StreamCinema. Máte zatiaľ dve možnosti. Buď budete trpezlivý a dáte čas BBaron- ovi aby veci doladil k spokojnosti väčšiny z vás, alebo to využívajte podľa možnosti úložiska Webshare t.j. stiahnite si pracne do svojho zariadenia z www.webshare.cz uložené filmy a pozerajte kedy uznáte za vhodné. K niektorým si ešte budete musieť stiahnuť titulky, ak chcete nejaké informácie o filme, tie si budete musieť nájsť napríklad cez csfd.cz Existuje aj možnosť nainštalovať si v Kodi z repozitára plugin Online Soubory zadať tam v položke webshare svoj login a heslo a pracne to vyhľadávať cez túto službu. BBaron je autorom zatiaľ bezplatnej skvelej veci z názvom StreamCinema. Zvykli ste si na túto skvelú vec fungujúcu cez Kodi, podobne ako ja, je to priehľadné pre filmy či seriály, dozviete sa bez vyhľadávania info o filmoch či seriáloch, ak je treba stiahnete si k filmu titulky z iného zdroja atď. A ďalšou skvelou vecou v doplnku je používanie služby Trakt. Skrátka skvelá služba a opakovane podotýkam že zadarmo. A to my neznalí veci ani netušime, koľko práce je potrebnej pri aktualizáciach doplnku, oprave chýb, zadavania linkov na filmy, titulkov, spriehľadneniu databázy a pod. Som presvedčený, že hlavne kvôli StreamCinema narástol v poslednom období počet používateľov Webshare a tým aj zisky tohto úložiska. A zdá sa že BBaron a jeho spolupracovníci, ktorí pridávajú filmy či seriály do databázy StreamCinema mali či majú z toho prd makový. Ak by existovala možnosť spoplatniť doplnok StreamCinema ja to budem rád bez problémov platiť aj spolu z Webshare či Kra či ďalších 10 úložisk, mne doplnok StreamCinema absolútne vyhovuje. Ak by mal BBaron nejaký profit z úložiska Kra, nemám s tým žiadny problém, BBaron si to za svoj doplnok určite zaslúži. Vďaka ti BBaron v mene všetkých spokojných používateľov StreamCinema, nenechaj sa znechutiť znevážujucími komentármi.
PS: Nie som expert na Kodi, či jeho doplnky, som len bežný používateľ predtým torrentových služieb, teraz Kodi hlavne kvôli StreamCinema. Smile
PS1: Na StreamCinema boli pridané nedávno nové filmy, okrem iného Šťastný nový rok a Sviňa. Mimochodom ja osobne nemám záujem si tieto priemerné filmy pozrieť, v databáze je veľa lepších filmov, ale niekto by si ich rád pozrel, prosím, prečo nie. Boli vraj pridané z úložiska Kra a preto tým ktorí majú zaplatený účet iba na Webshare sa zjaví Video is not available. Zjaví sa to asi po 5 sekundách po kliknutí na film. Bože, pre niektorých používateľov bezplatného doplnku StreamCinema tragédia, zrútil sa im svet, ako teraz budú žiť. Smile Veď v databáze je ďalších 10 či 20 tisíc filmov, ktoré určite nevideli, ale toto je pre nich ten najväčší problém. Ja osobne to budem riešiť takto: buď si zaplatím aj za úložisko Kra, alebo počkám kým k filmu niekto pridá pracne a zadarmo aj link z Webshare, alebo po kliknutí na film, kde sa mi zjaví po 5 sekundách Video is not available pochopím bez zloby a hnevu, že tento film si v súčasnosti pozrieť nemôžem a vyhľadám si iný film, kde takýto problém nie je. Jednoduché, že? A ďalej budem trpezlivo čakať ako BBaron svoj skvelý doplnok vo svojom voľnom čase pre nás doladí k spokojnosti mojej i vašej. Vďaka za prečítanie a možno aj pochopenie môjho komentára. Smile
#28
Dik moc za radu! ja som len nevedel v com je problem. Idem si zaplatit aj Kra Smile a inak uplne suhlasim so vsetkym co si napisal. ludia su nevdacni
#29
Rád by som ten webshare používal, no zmizlo z neho úplnou náhodou úplne všetko... Najkrajšie na tom je, že keď som sa ešte na starom fóre pýtal, keď tam ešte autor doplnku bol, že čoskoro mi končí predplatné webshare a že čo si mám zaplatiť, tak moja otázka bola bez milosti zmazaná... tak som si zaplatil webshare..... a vidím, že budem teraz nútený zaplatiť aj kra.... že áno?
P.S. Nemám problém podporiť dobrú vec, ale treba povedať veci na rovinu... aj tak predpokladám, že toto čo som teraz napísal, bude zmazané...
#30
Ako nie je až tak problém zaplatiť si ine úložisko, ale nie je normálne to robiť takto. Treba nechať súbežne úložiska aspoň 300 dní aby sa ľudia pripravili. Lebo môže nastať situácia ze o mesiac to bude ulozisko kraj.sk potom krab.sk potom krabica.net a neviem co ďalej. Ako keď niekto po 5 dňoch, keď pise ze budu fungovať obe možnosti jednu vypne, tak je to zvláštne jednanie. Nemám nič proti bbaronovi roky robí super prácu ale toto je trosku zvláštne jednanie. Poprosil by som ho, nech narovinu povie, že ide vypnúť webshare aby som na to pripravil známych, co tuto službu využívajú len na SC.
#31
Cez Soubory Online to ide z účtom WS, síce krkolomné vyhľadávanie ale funguje. Možno ho niekto v najbližšej dobe vylepší Wink
#32
Asi to tak aj budem musieť spraviť. Už som z toho čo sa deje za posledných pár dní unavený. Prácu bbarona som si vždy vážil, ale takto sa to nerobí.
#33
O souborech online jsem psal už minulý týden není takové kvalita obrazu ale když StreamCinema nefunguje tak aspoň něco nevím proč se mění další verze na StreamCinema před měsícem byla v pořádku tak nechápu proč nová verze 1.3.24 -1.3.26 která fungovala do 23:00 teď nefunguje nechápu proč se do něčeho rýpe když to funguje
#34
bertik toto co sa teraz deje nie je o funkčnosti pluginu ten funguje. Problém je niekde úplne inde len škoda ze to skončilo takto. Som z toho strašne sklamaný.
#35
(23.04.2020, 23:34)BBaron Napsal(a): ak nas nejaky sposobom websahre neodstrihne, tak bude nadalej webshare v plugine
Zdravim, dovolim si tykat, predpokldam, ze jsi mladsi.

Chapu, ze plugin je tvuj vytvor, venoval jsi tomu jiste hodne casu, ale taky ses mel zachovat jako chlap a na rovinu rict, ze to nechces nadale delat zadarmo.
Postup, ktery jsi zvolil, to jak tady lzes o tom, jak vsechno zustava pri starem, tim schazujes jen sam sebe.
Nemam problem, stejne tak, jako si platim rocni predplatne na WS, poslat nejaky obolus i tvurci pluginu. To, zes behem tydne zariznul plugin, ktery tisicum lidi fungoval nekolik let bez jakehokoli problemu a najednou neni aktualizace, ktera by prosla  a zavrsil jsi to tim, jak jsem vcera v noci zjistila, ze v SC nezusta jediny link na WS, to mi prijde jako postup maleho vzdoroviteho decka.
Snad v beznem zivote se chovas jinak.

Uzij si se svym pluginem, je cas hledat alternativy, ktere nastesti existuji.

Confused Huh
#36
(03.05.2020, 09:24)karci78 Napsal(a): No uz mozes pripravovať a nabiť si telefón, budeš mať hodne telefonátov..od dnes je webshare mimo .... obsah sa streamuje uz len z kra.sk

Ale mozes ich naučiť používať doplnok Soubory online.
Kde je doplnok Subory online  v akom repo?  Inak niekde som tu čital,neviem uz kde, ze kvalita obrazu WS cez Subory online je horšia, je to pravda?
#37
(03.05.2020, 11:14)Amot Napsal(a):
(23.04.2020, 23:34)BBaron Napsal(a): ak nas nejaky sposobom websahre neodstrihne, tak bude nadalej webshare v plugine
Zdravim, dovolim si tykat, predpokldam, ze jsi mladsi.

Chapu, ze plugin je tvuj vytvor, venoval jsi tomu jiste hodne casu, ale taky ses mel zachovat jako chlap a na rovinu rict, ze to nechces nadale delat zadarmo.
Postup, ktery jsi zvolil, to jak tady lzes o tom, jak vsechno zustava pri starem, tim schazujes jen sam sebe.
Nemam problem, stejne tak, jako si platim rocni predplatne na WS, poslat nejaky obolus i tvurci pluginu. To, zes behem tydne zariznul plugin, ktery tisicum lidi fungoval nekolik let bez jakehokoli problemu a najednou neni aktualizace, ktera by prosla  a zavrsil jsi to tim, jak jsem vcera v noci zjistila, ze v SC nezusta jediny link na WS, to mi prijde jako postup maleho vzdoroviteho decka.
Snad v beznem zivote se chovas jinak.

Uzij si se svym pluginem, je cas hledat alternativy, ktere nastesti existuji.

Confused Huh
Tiež nič v zlom, ale skus presedieť len tak hodiny zadarmo a pozeraj sa na to ako sa iní na tom nabalujú.. Všetko čo sa deje má svoj význam. Na druhej strane, keď vieš, že linky máš funkčné, sprav si linky do texťáku a môžeš ich pozerať.. Ideálny stav nie je. Je teraz na WS, či si spravia vlastný plugin a budú pokračovať, prípadne konkurovať KRA, alebo to nechajú tak a ľudia prejdu k službe so supportom alias podporou. Všetko je len uhol pohľadu.
#38
(03.05.2020, 11:24)Milosko78 Napsal(a):
(03.05.2020, 09:24)karci78 Napsal(a): No uz mozes pripravovať a nabiť si telefón, budeš mať hodne telefonátov..od dnes je webshare mimo .... obsah sa streamuje uz len z kra.sk

Ale mozes ich naučiť používať doplnok Soubory online.
Kde je doplnok Subory online  v akom repo?  Inak niekde som tu čital,neviem uz kde, ze kvalita obrazu WS cez Subory online je horšia, je to pravda?

Ak prehravas to iste, je kvalita taka ista. Prehrava to Kodi, nie Stream cinema, ani Subory Online.
#39
Takže webshare už nepôjde? Nemohol by sa k tomu vyjadriť BBarón? Mohola by sa teda objaviť možnosť platby pre užívateľov webshare a doplatiť to, čo získa z kra. Možno by to bolo nefér, ale bol by aspoň nejaký výber a čas na prechod. Takto je každý nútení na drsnú zmenu. Mal by mať každý nejakú možnosť a nie to odstaviť úplne. To je môj názor, ak sú ľudia ochotný podporiť doplnok tak si to zaplatia aj keď budú frflať. Ja som utrel teraz, lebo samozrejme bola akcia na webshare a kúpil som predplatné skôr nielen sebe ale aj 5 ďalším, ako som sa dozvedel o problémoch ktoré SC s W má. Ja som ochotný zaplatiť rozdiel, pretože je to jednoducho jednoduchšie a je to aspoň nejaký výber. Neviem ako je na tom tá kra.sk keď v zahraničí mi nedovolí len posratú registráciu a akú má životnosť v SC. Neviem čo môže BBarón k tomu oznámiť, ale rád by som vedel jeho stanovisko a bol by som za, ak by chcel doplnok aj spoplatniť, no v nejakej garancii. Takéto agresívne odrezanie som vôbec nečakal.
#40
Já nevím WS nejsou legální stránky tak proč bych měl ještě platit Kra.sk můžou fungovat týden a peníze budou pryč a nevím vůbec o jejich databázi filmů a seriálů je to také nelegální tak to může být klidně jeden majitel WS a kra a potřebuje získat více peněz a jestli WS a kra mají jiné adresy vždyť to není v dnešní době problém


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)