• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbaron
#1
V podstate chcem len poďakovat za skvely doplnok ktory som v minulosti pouzival
Samozrejme musim Ta aj pokarhat za to co sa deje co si spravil pravdu ako to bolo vies len ty a mal si dost casu sa k tomu postavit ako chlap.
Aj tak nech sa ti dari a pevne dufam ze sa to casom da vsetko do poriadku a ty si aspon napravis podla mnohych svoje renome.
Mna ako uzivatela potesilo pouzivanie tvojeho doplnku zial stalo sa co sa stalo a tym ze nekomunikujes si sa sam dostal do pizicie ze chyba je v tebe
Maj sa nech sa dari rodine ved to je to naj co clovek moze mat deti ich usmev radost v ociach poznavanie novych veci.
#2
Taky bych chtěl poděkovat za tvou super práci. Plně chápu že je to free modul takže se prostě musí s výpadky počítat, stejně tak se musí počítat s občasnou nedostupností, nebo, že tento plugin jednou někdo odstřihne od ws nebo třeba kra.sk (či něco jiného). Takže nic si nedělej z nenávistných komentářů, věnuj se rodině. A kdyby ti náhodou vyšla chvilka času mrkni na to proč to s ws neběží (popřípadě přejdu na kra.sk je mi to buřt vcelku)
Btw: mohl by jsi na foru nahodit donate button ;-)
#3
Stockholmský syndrom Smile

https://cs.wikipedia.org/wiki/Stockholmsk%C3%BD_syndrom
#4
1.- Bbaron vytvoril doplnok (najlepší SKCZ) dal do toho svoje znalosti, čas a svoje peniaze.
     K správnemu fungovaniu doplnku bolo potrebné si zaplatiť filehosting WS.
     Od nikoho nepýtal peniaze za používanie doplnku.
     Spracovával námety a návrhy na zlepšenie pluginu a následne vydával updaty a tiež zadarmo.
   
2.- Po niekolkých rokoch šťastného používania najlepšieho SKCZ pluginu, začal blbnúť.
     Mal nejaké nezhody a musel spraviť ďalší update, tak som plugin updatol.
     Update pluginu dlho nevydržal a znova začal blbnúť, bolo treba spraviť ďalší update. 

3.- Po tomto update, je k správnemu fungovaniu najlepšieho SKCZ pluginu potrebné si zaplatiť iný filehosting Kra.sk
     Zaplatil som si tento nový filehosting, plugin funguje ďalej.
     Bohužial už nie je pre mňa najlepší SKCZ plugin (nejako nestíha).
     Verím a čakám že ďalší update túto skutočnosť zmení, a tento plugin bude opäť mojim najlepším SKCZ pluginom.

Nikto nikoho nenúti používať tento plugin a ani filehosting, ktorý je k nemu potrebný.

Prispôsobujem sa ako uživatel tohto doplnku keďže ho chcem aj naďalej dobrovolne používať.

Ty Stockholmský syndrom.
Xiaomi Mi Box S*Android 9*HTPC*Win 10*Kodi 19*Philips 55pfs8209*Onkyo TX-NR474 5.1*Logitech Harmony 650 / Yatse
#5
Mozno je na case vyskusat nieco ine... co to tu este je sosac a co dalej? Migrovat sa moze aj uplne niekde inde.  Tongue
#6
dik za podporu, ale aj za kritiku.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#7
(04.05.2020, 16:58)BBaron Napsal(a): dik za podporu, ale aj za kritiku.

👍👍 fandím ti BBaron!!!
#8
(04.05.2020, 16:58)BBaron Napsal(a): dik za podporu, ale aj za kritiku.


Díky za tvou dosavadní práci. Prosím o odpověď, webshare je odstřihnutý napořád? Díky za odpověď
#9
(04.05.2020, 16:58)BBaron Napsal(a): dik za podporu, ale aj za kritiku.
Ahoj, když už děkuješ za podporu i za kritiku. Tak by jsi na rovinu jako chlap mohl říci jak je to s tím tvým sousedem Marcelem...
...kterýho vlastně vůbec neznáš.
#10
Aj tak si BOREC BBaron :-)
#11
Ano v SC je s webshare koniec....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#12
Beru to, je sice těžký to pochopit, ale je to tvoje volba.
#13
a neříkal jsi před pár dny že kra.sk je jen aby měli lidi na výběr z více uložišť ? tak proč tohle rozhodnutí ?
#14
@"Shebin" ano hovoril ... ale ws sa zachovalo tak ako sa zachovalo a to ze som mal pravdu dokazuje aj to, ze sa "zazracne" objavil novy plugin s datami a len pre webshare .... takze ked som odstrihol komplet data z ws, tak som podla mna spravil dobre ... kra mala byt naozaj len alternativa, ale kedze sa niekomu nepacila konkurencia, tak to takto dopadlo. Za mna je ale jedno odkial co ide, hlavne ze to ide. Obe strany utrpeli "straty na zivotoch", ale svet sa toci dalej a ideme dalej. Otocil sa list papiera a pokracuje sa...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#15
Každý deň je iný BBaron , len tak ďalej
#16
Ahoj vespolek,prosim o pomoc. Abych si do kodi nainstaloval sc musim si nejdrive vyresit a zaplatit clenstvi v kra.sk ?
#17
Pořád nechápu kde je problém. Ano někdo ukradl databázi, to se stává. Ale kvalitou je SC stále někde jinde než kdokoliv jiný. A sám říkáš BBarone, že tobě je jedno odkud data tečou. V tom případě je však odstřižení WS ze dne na den nesmysl. A pokud ti je to skutečně jedno, tak dvě úložiště alespoň rozstříští nápor uživatelů a nebude hrozit lagovani a sekání filmů. Jiank ke ztrátě dat může dojít i u kra. Znamená to pak opět přechod nebo konec?
#18
V pohode Bbaron takto vidím ja a určite aj vela ďalších, len ďalej pokračuj na vývoji pluginu a držím palce aby bol zase no.1

Ďakujem
Xiaomi Mi Box S*Android 9*HTPC*Win 10*Kodi 19*Philips 55pfs8209*Onkyo TX-NR474 5.1*Logitech Harmony 650 / Yatse
#19
@"BBaron" a nevzniknul kra.sk daleko dříve než nápad WS "udělat si vlastního clienta"?
#20
(04.05.2020, 17:28)Filo Napsal(a): Ahoj vespolek,prosim o pomoc. Abych si do kodi nainstaloval sc musim si nejdrive vyresit a zaplatit clenstvi v kra.sk ?
Aby si to nainstaloval netreba platit ucet v kra.sk. Na to aby si prehral nejaky obsah uz ano


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)