• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkčný StreamCinema ??!
#1
Exclamation 
Dobrý deň, od včera večera evidujem že keď vyhľadám seriál/film tak mi nájde názov, ale ďalej ma nepustí ( výber kvality/série a pod..). Neviete prosím niekto ako to spraviť resp. či ide o problém z strany webshare ? Vďaka za odpoveď Smile
#2
(03.05.2020, 17:41)optimas Napsal(a):
(03.05.2020, 17:38)Mathiaso Napsal(a): Dobrý deň, od včera večera evidujem že keď vyhľadám seriál/film tak mi nájde názov, ale ďalej ma nepustí ( výber kvality/série a pod..). Neviete prosím niekto ako to spraviť resp. či ide o problém z strany webshare ? Vďaka za odpoveď Smile
Ty neumíš číst?????
Viem, ale som tu trocha stratený, neviem presne nájsť čo sa deje Smile ale už si robím obraz
#3
Vůbec se nedivím zakládání nových a nových témat. Kdo se tu v tom má vyznat. Místo toho, aby se udělalo jedno vyjádření, označeno jako důležité...a připinovalo se navrch fóra...
Vero 4K+
2x RPi 3
#4
Ahoj,je nějaká možnost jak sledovat streamcinema z webshare mi to nejde.
#5
(03.05.2020, 17:41)optimas Napsal(a):
(03.05.2020, 17:38)Mathiaso Napsal(a): Dobrý deň, od včera večera evidujem že keď vyhľadám seriál/film tak mi nájde názov, ale ďalej ma nepustí ( výber kvality/série a pod..). Neviete prosím niekto ako to spraviť resp. či ide o problém z strany webshare ? Vďaka za odpoveď Smile
Ty neumíš číst?????
A ty neumis normalne odpovedet?
#6
Kdyby jste sem místo dlouhého odstavce keců dal odkaz na vlákno, kde se problém řeší, ušetřil byste si spoustu času, ale zase byste si neužil masáž svého ega, co?
#7
Právě, že ty základní informace tu abys hledal lupou.
#8
Tak jen abych shrnul:
Vyhledevat nejde pro to, ze nemas v nastavenich vyplnene udaje pro kra.sk. To se SC pluginu nelibi.
Az si tam udaje vyplnis, streamy atd. normalne uvidis. (Ale neprehrajes... Dokud nebudes mit registraci a zaplaceno.)
#9
Vobec by mi nevadilo ze sa prechadza z webshare na kra.sk, keby sa dalo o tom nejako dopredu vediet  a ani by mi nevadilo ze mam webshare zaplatene dlhodobo. Nikto ludi neinformoval kazdy ma zaplatene webshare a zrazu velka zmena kra.sk. Podla mna je to trochu aj spinavost na ludi a uz len z tohto dovodu si to nezaplatim, radsej si priplatim na netflixe. Ale dakujem aj tak za skvelu robotu.
#10
Nerozumiem naco sem hadzes udaje vsak kazdy vie ze pozeranie nieje koser a ty tu davas adresy mena jebe ti ci co.
platis si za server bud webshare alebo kra .
doplnok od konkretneho ale aj uplne ineho je len a len vdaka sikovnosti a nam to ulahci spriemni ber to ako chces pozeranie.
Ani mne sa to nepacilo ale ak chces naprogramuj si doplnok sam.
Este raz platis za uloziste kde su filmy.
Za doplnok neplatis.
Ak je medzi nimi 2 nejaky vstah je ich vec
#11
(05.05.2020, 19:56)mfl Napsal(a): Vobec by mi nevadilo ze sa prechadza z webshare na kra.sk, keby sa dalo o tom nejako dopredu vediet  a ani by mi nevadilo ze mam webshare zaplatene dlhodobo. Nikto ludi neinformoval kazdy ma zaplatene webshare a zrazu velka zmena kra.sk. Podla mna je to trochu aj spinavost na ludi a uz len z tohto dovodu si to nezaplatim, radsej si priplatim na netflixe. Ale dakujem aj tak za skvelu robotu.
Vraj to nebolo plánované. Ale áno, tá informácia o zmene mohla byť priamo v plugine, tam kde sa píše o novom fóre. Chodí sem dosť ľudí, ktorí o tejto zmene nevedia.
#12
Ak uz toto v plugine niekto nepochopi, tak potom neviem ... 
   
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#13
To tam už je? Smile
Či bude update?

Edit:
Kolega experimentálne zistil, že sa zobrazuje len ľuďom, ktorí majú nastavené konto na WS
#14
Dobrý den, 
mám problém v KODI, se mi zobrazují filmy pouze pro server kra.sk a úplně zmizeli pro webshare, nevíte někdo co s tím?
#15
(05.05.2020, 20:30)BBaron Napsal(a): Ak uz toto v plugine niekto nepochopi, tak potom neviem ... 
^--- Smile
#16
(05.05.2020, 21:25)poliacip Napsal(a): Dobrý den, 
mám problém v KODI, se mi zobrazují filmy pouze pro server kra.sk a úplně zmizeli pro webshare, nevíte někdo co s tím?
Plugin Stream Cinema uz nepodporuje webshare.cz, podporuje iba ulozisko kra.sk Musis si zakupit predplatne tu: https://kra.sk/
#17
Nechcem ani hanit ani nadavat ,alebo urazat, ale to sa fakt neda nejako s webshare dohodnut? Serie ma to bolo to tak super zaplatil som pred pol rokom ucet na rok u webshare a zrazu toto. Je to fakt smiesne. Co sa tam vlastne stalo, preco to webshare blokol? Najhorsie natom je ,ze to clovek odporucal dalsim znamim a nakoniec si webshare zarobil a nas takto vyfajcil.ja som to vyuzival hlavne kvoli tomu pretoze sa mi filmy stahovat nechce Big Grin Bbaron rozhyb to prosimmm Big Grin
#18
(05.05.2020, 21:28)bzuro Napsal(a):
(05.05.2020, 21:25)poliacip Napsal(a): Dobrý den, 
mám problém v KODI, se mi zobrazují filmy pouze pro server kra.sk a úplně zmizeli pro webshare, nevíte někdo co s tím?
Plugin Stream Cinema uz nepodporuje webshare.cz, podporuje iba ulozisko kra.sk Musis si zakupit predplatne tu: https://kra.sk/
anebo nahrát jiný plugin co webshare.cz podporuje . nejsou tak komfortní jak od Bbaron ale fungují - když napíšeš A napiš i B
#19
Dobrý večer. Je už toto normálne? Týždeň do zadu som platil opet VIP na webshare a zasa mam platiť nejaký ďalší web? Čo ste chorý? Mate tlačiareň na peniaze? A za týždeň zas nejaký drbnuty kreten vymysli ďalší web? Teraz čo mám zasa kurva nainštalovať? Nie každý je na také veci zručný. Môžem niekoho normálneho poprosiť o radu? Ďakujem moc.
#20
(05.05.2020, 20:30)BBaron Napsal(a): Ak uz toto v plugine niekto nepochopi, tak potom neviem ... 

Nepochopi co mam ludi pod sebou mi to posielaju na mesenger ze im tento obrazok vyskoci a ze co to je, ze co maju spravit, podla mna 70% ludi to ma nainstalovane z inej ruky co im to spravili, ako som ja a ten ostatok 30% to vie, ja osobne mam 15-tych co nevedie nič okolo toho
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)