• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
Ahoj predem sorry jestli uz to tu slo ale i po zaplaceni na kra mi stale vybíha chyba " nepodarilo se prihlasit na kra.sk"
Zkusil jsem reinstal SC ale stále stejné ..loginy WS i Kra mam zadané korekt , nevite co s tim ???? Diky
  Odpovědět
Asi si neaktivoval poukazku
  Odpovědět
Dnes velmi zasekané, přes kra.sk... nevíte kde je problém? Seká se vše co pustím, na jakékoliv rozlišení. Rychlost netu 200mb Down stabilně. Zařízení RPi 4b 4gb, normálně stíhá v pohodě.
  Odpovědět
...poukazka na kra je aktiv...aLe nic
  Odpovědět
zase pres kra.sk nic nejde... kurwa bbaron delej s tym neco! zrusil si webshare ...ok, zaplatili jsme si to tvoje kra.... tak nam dej moznost v klidu sledovat tak jak to bylo do ted.... už mne fakt s týmhle pristupem sereš
  Odpovědět
Tak potom netusim, udaje prekontroluj
  Odpovědět
rrr26 Napsal(a):
BBaron Napsal(a):@"rrr26" bez toho logu to zial neviem poriesit. screenshoty su mi na nic. Nevies tam updatnut KODI? Ak je tam Adnroid 4.x takto je problem uz davno, lebo ten adndroid nieje podporovany a ani nepodporuje nove SSL certifikaty. Tie stare certifikaty su problemove ...

Skúsim sa ešte potrápiť s tým logom... Vďaka zatiaľ
Skus to na SPMC tam maju 16 kus lepsiu
  Odpovědět
Asi sme do - kra - kali, nic nejde vsetko seka aj serial v sd kvalite....je to na hovno.....
  Odpovědět
Este pred chvilou to islo, teraz len nacitava, ale nespusti nic... ach jo
  Odpovědět
Misiak111 Napsal(a):Asi sme do - kra - kali, nic nejde vsetko seka aj serial v sd kvalite....je to na hovno.....
To sa dalo cakat
  Odpovědět
díval jsem se na Mizerové a pulka filmu v pohode, najednou to seklo a uz nejde spustit vubec nic... tohle je fakt sluzba za vsechny drobne.
Myslim ze je jen otazkou casu, kdy nekomu rupnou nervy a mistra barona naprasi.
  Odpovědět
(05.05.2020, 22:28)Hykycz Napsal(a): Dnes velmi zasekané, přes kra.sk... nevíte kde je problém? Seká se vše co pustím, na jakékoliv rozlišení. Rychlost netu 200mb Down stabilně. Zařízení RPi 4b 4gb, normálně stíhá v pohodě.

Není to jen dnes, ale každý den od cca 20:00 se seká skoro i nejhorší kvalita. 4K v pohodě ale až ve 4 ráno... Nejspíše kra.sk nestíhá a to se tam přidává víc a víc lidí. Kdybych to věděl nezaplatím. To už je fakt lepší přes soubory online a webshare tam to jede bez problému. Než se modlit jestli se něco nezačne sekat.
  Odpovědět
No je to ma pic......... na hanbu... ako to fungovalo cez webshare uplen bez chyby a teraz cez podrbane kra - kokotinu
  Odpovědět
(05.05.2020, 22:46)Majkysek Napsal(a):
(05.05.2020, 22:28)Hykycz Napsal(a): Dnes velmi zasekané, přes kra.sk... nevíte kde je problém? Seká se vše co pustím, na jakékoliv rozlišení. Rychlost netu 200mb Down stabilně. Zařízení RPi 4b 4gb, normálně stíhá v pohodě.
Já jsem si ještě jak vocas platil kra.sk s tím, že sc bude fungovat dobře... Achjo..

Není to jen dnes, ale každý den od cca 20:00 se seká skoro i nejhorší kvalita. 4K v pohodě ale až ve 4 ráno... Nejspíše kra.sk nestíhá a to se tam přidává víc a víc lidí. Kdybych to věděl nezaplatím. To už je fakt lepší přes soubory online a webshare tam to jede bez problému. Než se modlit jestli se něco nezačne sekat.
  Odpovědět
Hykycz Napsal(a):
Majkysek Napsal(a):
Hykycz Napsal(a):Dnes velmi zasekané, přes kra.sk... nevíte kde je problém? Seká se vše co pustím, na jakékoliv rozlišení. Rychlost netu 200mb Down stabilně. Zařízení RPi 4b 4gb, normálně stíhá v pohodě.
Já jsem si ještě jak vocas platil kra.sk s tím, že sc bude fungovat dobře... Achjo..

Není to jen dnes, ale každý den od cca 20:00 se seká skoro i nejhorší kvalita. 4K v pohodě ale až ve 4 ráno... Nejspíše kra.sk nestíhá a to se tam přidává víc a víc lidí. Kdybych to věděl nezaplatím. To už je fakt lepší přes soubory online a webshare tam to jede bez problému. Než se modlit jestli se něco nezačne sekat.
SC funguje bezvadne, ale kra-ska si myslela ze zmakne to co webshare zvysoval roky za par dní
Opäť dôkaz matematickej nevzdelanosti ... niekto si nevie vyratat, že x klientov krat y megabitov sa nenafukne
  Odpovědět
Ako B sorry to posral - ak chcel nieco vylepsit tak mal napisat ze spoplatnim a veru by som platitl (a asi nie som jediny) ale toto co sa deje je pekne na p.... zaplatil som si nastastie krasku na 1 mesiac a dovi-dopo pojdem pekne spat na ws a vyhladam filmy a serialy manualne a stiahnem. Nie ako teraz zopar dni sa rozculovat ze seka nejde nic spustit. Rychlejsie je ist "starou" dobrou cestou pekne si to manualne stiahnut cez ws ....
  Odpovědět
(05.05.2020, 23:13)Ikeon Napsal(a): Ako B sorry to posral - ak chcel nieco vylepsit tak mal napisat ze spoplatnim a veru by som platitl (a asi nie som jediny) ale toto co sa deje je pekne na p.... zaplatil som si nastastie krasku na 1 mesiac a dovi-dopo pojdem pekne spat na ws a vyhladam filmy a serialy manualne a stiahnem. Nie ako teraz zopar dni sa rozculovat  ze seka nejde nic spustit. Rychlejsie je ist "starou" dobrou cestou pekne si to manualne stiahnut cez ws ....
Suhlasim s tebou, aj ja sa vratim na staru dobru cestu stahovania
  Odpovědět
Zdravim tě BBarone. Jsem dlouholetým uživatelem tveho doplňku. Chápu tvoje pohnutky pro všechny změny a upřímně, ani mě nezajímají. Jen bych rád, když začnu používat kra.sk, aby celý systém byl za moje peníze funkční. Tzn, aby se na to dalo večer kouknout, páč dnes okolo 21:10 se sekaly soubory 720p o velikosti okolo 1GB. Přes den jede HEVC okolo 20GB v pohodě, ale komfort je, že to fachá on line a já si nemusím menežovat přes den, "předstažením" na co se budu možná večer chtít koukat. Udělej s tim něco, nebo si už další předplatné na kra.sk nekoupim. Pepa /napsal bych ti SZ, ale máš to vypnutý/
  Odpovědět
Fnukate perfektne, ale na uplne spatnem hrobe. Pokud mate problem s vykonem kra.sk, je treba se obratit tam: https://kra.sk/kontakt
  Odpovědět
Fakt hruza.Toto má bit náhrada za ws.Ani omylom,ved mám problém prehrat 2gb súbor
Odroid N2/CoreElec 9.2.1/Kodi Leia 18.6/AV Denon
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)