• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pocet pristupov na kra cez SC
#1
ahoj, 
na kra sa pise:

Prístup k vlastným súborom je neobmedzený. Prístup k zdieľaným súborom iných používateľov je obmedzený na 2 IP adresy súčasne a na každú IP adresu 10 spojení. Takže v rámci jednej domácnosti, ktorá má iba jednu IP adresu, môžete použiť viac zariadení.

zachova to aj SC?, to znamena bude sa dat pripojit z dvoch roznych IP sucasne?

dakujem
  Odpovědět
#2
SC s tym nema nic spolocne ... vsetko je na kra ako to oni nastavia
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(06.05.2020, 12:14)BBaron Napsal(a): SC s tym nema nic spolocne ... vsetko je na kra ako to oni nastavia
Ahoj, mohl by si upravit na základě těchto informací FAQ bod 3. Včera mě to trochu vyděsilo.
  Odpovědět
#4
@"webmails" co ta na tom vydesilo? Neviem co by som tam mal menit. Jeden ucet mozes pouzivat na jednej verejnej IP. Takto to bolo stale...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
(08.05.2020, 20:30)BBaron Napsal(a): @"webmails" co ta na tom vydesilo? Neviem co by som tam mal menit. Jeden ucet mozes pouzivat na jednej verejnej IP. Takto to bolo stale...
Tak pokud to je stejně jak to bylo, tak je vše v pořádku. Jedna veřejná IP pro mě znamenala v popisku to, že se zaregistruje jedna IP a jenom ta se může používat. Žádná jiná.
A ona je to jedna aktivní veřejná IP. Čili ta se může měnit, ale může být aktivní jen jedna. Tak to bylo. Potom je vše při starém  Díky za postrčení.
  Odpovědět
#6
(09.05.2020, 00:10)webmails Napsal(a):
(08.05.2020, 20:30)BBaron Napsal(a): @"webmails" co ta na tom vydesilo? Neviem co by som tam mal menit. Jeden ucet mozes pouzivat na jednej verejnej IP. Takto to bolo stale...
Tak pokud to je stejně jak to bylo, tak je vše v pořádku. Jedna veřejná IP pro mě znamenala v popisku to, že se zaregistruje jedna IP a jenom ta se může používat. Žádná jiná.
A ona je to jedna aktivní veřejná IP. Čili ta se může měnit, ale může být aktivní jen jedna. Tak to bylo. Potom je vše při starém  Díky za postrčení.
nerozumiem tomu, ako je to teda, mozem pristupovat z dvoch verejnych ip sucasne ? alebo iba z jednej. dakujem za info.
  Odpovědět
#7
(09.05.2020, 18:13)ciora Napsal(a):
(09.05.2020, 00:10)webmails Napsal(a):
(08.05.2020, 20:30)BBaron Napsal(a): @"webmails" co ta na tom vydesilo? Neviem co by som tam mal menit. Jeden ucet mozes pouzivat na jednej verejnej IP. Takto to bolo stale...
Tak pokud to je stejně jak to bylo, tak je vše v pořádku. Jedna veřejná IP pro mě znamenala v popisku to, že se zaregistruje jedna IP a jenom ta se může používat. Žádná jiná.
A ona je to jedna aktivní veřejná IP. Čili ta se může měnit, ale může být aktivní jen jedna. Tak to bylo. Potom je vše při starém  Díky za postrčení.
nerozumiem tomu, ako je to teda, mozem pristupovat z dvoch verejnych ip sucasne ? alebo iba z jednej. dakujem za info.
Já to chápu tak, že na SC můžeš jen z jedné. A kra.sk to má jinak, tam můžeš ze dvou současně.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)