• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Only for BBaron
#1
Wink 
V prvom rade ďakujem za 3 roky úžasnej zábavy. Ani nie tak za seba, skôr za ľudí ktorým som z Číny objednal box a nainštaloval im SC ( cca 30 ks ) . Ja sám sa TV skôr vyhýbam ale robím s IT a keď je niečo dobré vždy sa o to rád podelím s inými. Presne ako ty kedysi. Naozaj úžasný nápad prepojiť share studňu pluginom.

Teraz, po tom ako sa tvoj plugin stal súčasťou života cca 50-70 tis domácností si sa, celkom logicky, rozhodol že je to hodné zhodnotenia. Potiaľto RESPECT.

Ale budme trošku úprimní, nefunguje to. Posmelil som všetkých koho poznám aby podporili kra.sk a dali tomu šancu, ale zatiaľ to ide od 10 k 5. Fakt som si myslel že niekto tak šikovný má právo byť za to aj odmenený, ale toto je zatiaľ celé zle. Nejdú prehrávať veci, tie čo aj idú sa v polovicu zaseknú, kvalita je nízka. Proste rozmaznal si ľudí kvalitou a toto je hlavný problém. Nedá sa to porovnať s tým čo tu bolo.

Nemyslíš že by bolo fér povedať všetkým, že toto a hento bude fungovať vtedy a vtedy, pracuje sa na tom.... Daj tam beta verziu nech to ľudia testujú ... Ale získal si za tie roky veľký rešpekt, teraz ho veľmi ( prepáč ) primitívnym spôsobom zahadzuješ a toto je mi ľúto. Nepochybujem o tom že v kra.sk na tom pracujú lebo je škoda zahodiť taký potenciál, ale zatiaľ sa to veľmi nedarí.

Ak to chceš zachrániť, myslím si že by bolo fajn to na začiatok nespoplatňovať, pustiť to BETA a začať sem dávať seriózne informácie o vývoji, nie mazať alebo zamknúť všetko čo škrtne o kritiku. Potom keď to bude fungovať daj to aj za 29,99 € na rok. Dajú všetci. Ale teraz pýtať 3,5 € za mesiac za toto ........ ?

Drž sa, fandím ti ....
#2
(12.05.2020, 22:41)vanfan38 Napsal(a): V prvom rade ďakujem za 3 roky úžasnej zábavy. Ani nie tak za seba, skôr za ľudí ktorým som z Číny objednal box a nainštaloval im SC ( cca 30 ks ) . Ja sám sa TV skôr vyhýbam ale robím s IT a keď je niečo dobré vždy sa o to rád podelím s inými. Presne ako ty kedysi. Naozaj úžasný nápad prepojiť share studňu pluginom.

Teraz, po tom ako sa tvoj plugin stal súčasťou života cca 50-70 tis domácností si sa, celkom logicky, rozhodol že je to hodné zhodnotenia. Potiaľto RESPECT.

Ale budme trošku úprimní, nefunguje to. Posmelil som všetkých koho poznám aby podporili kra.sk a dali tomu šancu, ale zatiaľ to ide od 10 k 5. Fakt som si myslel že niekto tak šikovný má právo byť za to aj odmenený, ale toto je zatiaľ celé zle. Nejdú prehrávať veci, tie čo aj idú sa v polovicu zaseknú, kvalita je nízka. Proste rozmaznal si ľudí kvalitou a toto je hlavný problém. Nedá sa to porovnať s tým čo tu bolo.

Nemyslíš že by bolo fér povedať všetkým, že toto a hento bude fungovať vtedy a vtedy, pracuje sa na tom.... Daj tam beta verziu nech to ľudia testujú ... Ale získal si za tie roky veľký rešpekt, teraz ho veľmi ( prepáč ) primitívnym spôsobom zahadzuješ a toto je mi ľúto. Nepochybujem o tom že v kra.sk na tom pracujú lebo je škoda zahodiť taký potenciál, ale zatiaľ sa to veľmi nedarí.

Ak to chceš zachrániť, myslím si že by bolo fajn to na začiatok nespoplatňovať, pustiť to BETA a začať sem dávať seriózne informácie o vývoji, nie mazať alebo zamknúť všetko čo škrtne o kritiku. Potom keď to bude fungovať daj to aj za 29,99 € na rok. Dajú všetci. Ale teraz pýtať 3,5 € za mesiac za toto ........ ?

Drž sa, fandím ti ....
No a dovolim si povedat, ze toto je ten najvacsi problem, ze sa z undergroundu stal pomaly mainstream, aj vdaka ludom ako si ty, ze poinstalovali SC ludom,ktori o tom nemaju ani paru, pouzivali to ako konforrnu sluzbu, poveezme na urovni netflixu. Ale pritom podstata sluzby sa nezmenila, stale sa jedna o sedu zonu, alebo rovno si mozeme povedat ze je warez a je jedno ci to pouziva 10k ludi alebo 70k ludi, proste pri undergrounde sa stava ze sa nieco posere. A teraz sa to stalo, ci to.bolo planovane alebo.nebolo, je v podstate jedno, Bbaron sa nemusi zodpovedat nikomu, pretoze toto ozaj nie je netflix. Scena sa proste deli na dva pluginy, uz je dokonca beta toho konkurencneho, co bezi na WS, cize ludia maju na vyber, takze ked si to ludom poinstaloval, tak urob im aj support a rozbehaj im to aby im.to chodilo. A kto bude spokojny s touto verziou, takmked sa kra utrasie, zostane tu. To je vsetko.
#3
ciernavoda : Vacsina ludi pise, ze im kraska chodi dobre .. Takze netreba nad tym hned lamat palicu ..
#4
mne chodi kra tiez v pohode, na zaciatku to obcas sekalo, ale teraz je yase vsetko OK. Nepozeram ale 4K streamy. Vacsinou pustim detom nejaku rozpravku, pripadne s polovickou nejaku starsiu komediu. Za mna je to v poriadku, nemam sa na co stazovat. HogoFogo to napisal dobre, SC nie je komercna zallezitost a ani by nemala byt. Fungujeme na wareze a ten sa moze odrezat kedykolvek, nie je ziadna sanca sa ist niekde stazovat. Bbaron ludi rozhyckal svojou mravencou pracou, SC dotiahol do maximalneho komforu pre uzivatela. Roky na tom makal, aby sme mohli v z pohodlia pozerat na filmy bez vacsej namahy. Teraz doslo ku zmene servera. Su nejake problemy s rychlostami, verim ze sa to da do poriadku. Od nas ako od komunity by bolo fajn barona podporit a dat mu cas, aby sa to vyladilo co najlepsie. Ani na WS serveroch to nefungovalo hned optimalne a tiez to trvalo, kym sa to dostalo do tej podoby aku sme poznali.
#5
(12.05.2020, 23:30)hogofogo Napsal(a):
(12.05.2020, 22:41)vanfan38 Napsal(a): V prvom rade ďakujem za 3 roky úžasnej zábavy. Ani nie tak za seba, skôr za ľudí ktorým som z Číny objednal box a nainštaloval im SC ( cca 30 ks ) . Ja sám sa TV skôr vyhýbam ale robím s IT a keď je niečo dobré vždy sa o to rád podelím s inými. Presne ako ty kedysi. Naozaj úžasný nápad prepojiť share studňu pluginom.

Teraz, po tom ako sa tvoj plugin stal súčasťou života cca 50-70 tis domácností si sa, celkom logicky, rozhodol že je to hodné zhodnotenia. Potiaľto RESPECT.

Ale budme trošku úprimní, nefunguje to. Posmelil som všetkých koho poznám aby podporili kra.sk a dali tomu šancu, ale zatiaľ to ide od 10 k 5. Fakt som si myslel že niekto tak šikovný má právo byť za to aj odmenený, ale toto je zatiaľ celé zle. Nejdú prehrávať veci, tie čo aj idú sa v polovicu zaseknú, kvalita je nízka. Proste rozmaznal si ľudí kvalitou a toto je hlavný problém. Nedá sa to porovnať s tým čo tu bolo.

Nemyslíš že by bolo fér povedať všetkým, že toto a hento bude fungovať vtedy a vtedy, pracuje sa na tom.... Daj tam beta verziu nech to ľudia testujú ... Ale získal si za tie roky veľký rešpekt, teraz ho veľmi ( prepáč ) primitívnym spôsobom zahadzuješ a toto je mi ľúto. Nepochybujem o tom že v kra.sk na tom pracujú lebo je škoda zahodiť taký potenciál, ale zatiaľ sa to veľmi nedarí.

Ak to chceš zachrániť, myslím si že by bolo fajn to na začiatok nespoplatňovať, pustiť to BETA a začať sem dávať seriózne informácie o vývoji, nie mazať alebo zamknúť všetko čo škrtne o kritiku. Potom keď to bude fungovať daj to aj za 29,99 € na rok. Dajú všetci. Ale teraz pýtať 3,5 € za mesiac za toto ........ ?

Drž sa, fandím ti ....
No a dovolim si povedat, ze toto je ten najvacsi problem, ze sa z undergroundu stal pomaly mainstream, aj vdaka ludom ako si ty, ze poinstalovali SC ludom,ktori o tom nemaju ani paru, pouzivali to ako konforrnu sluzbu, poveezme na urovni netflixu. Ale pritom podstata sluzby sa nezmenila, stale sa jedna o sedu zonu, alebo rovno si mozeme povedat ze je warez a je jedno ci to pouziva 10k ludi alebo 70k ludi, proste pri undergrounde sa stava ze sa nieco posere. A teraz sa to stalo, ci to.bolo planovane alebo.nebolo, je v podstate jedno, Bbaron sa nemusi zodpovedat nikomu, pretoze toto ozaj nie je netflix. Scena sa proste deli na dva pluginy, uz je dokonca beta toho konkurencneho, co bezi na WS, cize ludia maju na vyber, takze ked si to ludom poinstaloval, tak urob im aj support a rozbehaj im to aby im.to chodilo. A kto bude spokojny s touto verziou, takmked sa kra utrasie, zostane tu. To je vsetko.

Neviem čo si ty predstavuješ pod slovom underground, ale mňa si pobavil. Bbaron sa nemusel zodpovedať nikomu do vzniku kra.sk. Teraz sa ti to pokúsim vysvetliť tak jednoduchšie. Predtým bola jedna studňa s vodou ( WS ) a Bbaron spravil ku nej vodovod aby ľudia nemuseli behať až k studni po vodu. Platilo sa ale len studni za vodu, nie za vodovod. Takže Bbaron si vykopal vlastnú studňu ( kra.sk ) a vodovod preložil ku svojej studni. Nanešťastie v tej studni nie je dosť vody a aj tá čo je nie celkom pitná. Ale píta si za ňu ako keby bolá plná kojeneckej Lucky. V tej predošlej studni je vody dosť, len k nej nie je vodovod natiahnutý. Áno boli tu BETA pokusy, ale stále to netečie.

Takže ten support by som im veľmi rád urobil, ale nie je čo supportovat. Kapišto ? Cool
#6
tak musia chvilu vydrzat. Ja mam asi 2 krabicky v rodine a povedal som im, ze musia teraz vydrzat, lebo su nejake problemy. Mohol by som dat Sosac, nepotrebuju 4K alebo neviem aku kvalitu, staci im par GB stream len aby si nieco raz za cas vecer kukli ked v telke nejde nic. Ale radsej pockam, kym to da Bbaron dokopy, pretoze roky som bol s jeho pluginom spokojny a poskytol mi komfort pri sledovani filmov, aky som dovtedy nemal a prislo by mi pokrytecke hned zdrhat ku konkurenci, pri vaznejsom probleme.
#7
(13.05.2020, 09:30)HellAngelxxx Napsal(a): tak musia chvilu vydrzat. Ja mam asi 2 krabicky v rodine a povedal som im, ze musia teraz vydrzat, lebo su nejake problemy. Mohol by som dat Sosac, nepotrebuju 4K alebo neviem aku kvalitu, staci im par GB stream len aby si nieco raz za cas vecer kukli ked v telke nejde nic. Ale radsej pockam, kym to da Bbaron dokopy, pretoze roky som bol s jeho pluginom spokojny a poskytol mi komfort pri sledovani filmov, aky som dovtedy nemal a prislo by mi pokrytecke hned zdrhat ku konkurenci, pri vaznejsom probleme.

Jasné, vydržia. Aj pol roka. Vedeli žiť predtým bez toho tak budú aj teraz.

Len by som chcel vysvetliť rozdiel medzi obdobím pred 3/2020 a po. Predtým to robil Bbaron naozaj komunitne aj keď komunita mala 70 tis. členov. Za to obdobie mu patrí len a len vďaka a respect. Ale teraz to už komunitne nerobí, teraz už predáva službu ako mnoho iných ľudí a firiem na svete, len tá služba funguje zatiaľ dosť mizerne. Preto si myslím že by bolo fér keby tú službu najskôr dotiahol ( a je úplne jedno či sa bavíme o Bbaronovi alebo Jankovi Hraškovi ) do funkčného stavu a potom ju predával.  On sám si nastavil latku dosť vysoko prácou predtým. Keď to bude aj rok trvať, mne je to srdečne jedno, v tomto je slobodný ako ktokoľvek iný.
#8
Predáva službu? Ak si zaplatil Kra.sk tak si si vlastne zaplatil úložisko. Vieš vôbec za čo si zaplatil? Môžeš si tam nahrať súbory ku ktorým sa dostaneš z hociktorého miesta na svete. A to funguje. Tak kde je problém? Tu je najväčší problém že veľa z vás nevie čo vlastne platí, čo je WS, Kra a čo je SC. Pochopte to, že to čo si platíte vám FUNGUJE.
#9
varfan: v niecom mas pravdu, ale v tom podstatnom nie. Sirgo ti to napisal, neplatite za sluzbu SC, ale za ulozisko. To funguje ako stovky inych ulozisk. Tam problem nie je. Bbaron srpavil zmenu, je to jeho vec preco tak spravil a mozeme sa len stale dohadovat a konsipovat, ze SC uz viacej netaha dáta z WS, ale z Kra.

Su 2 hlavne verzie co sa moze v buducnosti stat. budto da bbaron s kra doporiadku tie rychlosti, aby SC doplnok znovu poskytol ten komfort co bol predtym. Alebo SC postupne zanikne, lebo ludia nebudu donekonecna cakat a odidu ku konkurencii.
#10
sirgo1: Ty si nepochopil slova vanfan38 ???? myslim ze to pochopili vsetci len ty nie :-)
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#11
Čo som nepochopil? Veď služba funguje. Čo mu nejde? Streamovanie kra.sk neponúka.
#12
Zbytocne ti to tu budem omielat...nepochopil si :-) Proste KRA je slabe ulozisko na tak velky trafic....Treba upgrade. Nechapes ??? Subory a stream iide velmi pomaly.Ved to tu pisu vsetci ake maju skusenosti :-) Jasne platime za KRA a nie za SC. Ale ved kritizujeme KRA :-)
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#13
Dobre ale ty to nechápeš. Kra ako aj WS je služba určená na uloženie tvojich súborov a to funguje. To že ty chceš streamovať nelegálny obsah to s tým nemá nič spoločné. Takže ty patríš k tým čo nevedia čo kupujú. A keď sme už pri streamovaní a downloade tak WS trvalo ROKY kým sa dostali na túto úroveň kde sú dnes. A stálo ich to veľa investícii. Kra sa tiež dostane na takú úroveň keď vybraté peniaze postupne investujú do toho. Ale nebude to za týždeň ani za mesiac. Kritizuješ Kra ale ani nevieš kritizuješ. Veď si tam uploadni súbor ( funguje to) a stiahni si hocijakého miesta na svete ( aj to funguje ) a to normálnou rýchlosťou. Tak kde je problém? To za čo si zaplatil ti funguje. Nefunguje ti tá nelegálna stránka veci za ktorú si ale neplatíš a ani nikto iný. A keď už sme pri tom, ak ti nefunguje Kra a kritizujete tak to treba aspoň robiť na správnom mieste. Čiže na podporu Kra 😀.
#14
Ty si riadny truhlik :-) ja viem co kupujem....ale uz sa s tebou o tom nebudem bavit :-) zbytocne....nepochopis....veci medzi riadkami
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#15
ano, plati sa ulozisko kra a nie SC, takze bbaron s tym nic nevie aktualne spravit. Kra ale v kazdom pripade vie o probleme, takze to riesia. No a ako som pisal, tak nemaju carovnu palicku, ktorou by zamavali a vsetko by odrazu fungovalo tak ako treba. Nechajte to na nich ja verim, ze to daju doporiadku....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)