• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
Nie som užívateľom contex.webshare a napriek tomu pre mňa nie sú viditeľné položky.
  Odpovědět
@"BBaron"
mam dotaz ke koleckim:
kdysi byly kolekce vcetne fanartu, ted mi nabihaji jenom ikony slozek, je to ok? (je to otazka scaperu?

Kolekce jsem si popridaval do Oblibenych, no ted kdyz na jakoukoli najedu, hodi me to do seznamu filmu v SC hned na zacatek. je to chyba v doplnku? nebo se neco zmenilo?

kdyz ted pridam kolekci do oblibenych. tak tam je, no nevim ze bych ji tehdy scrapoval, slo by tam doplnit fanarty kolekci?

klidne si to co jsem tam mel promazu a popridavam znova, kdyby to jinak neslo, jenom rekni

¨diky
  Odpovědět
Můžu se zeptat? Bude se dát SC používat po 20té hodině. Kra.sk to nějak nedává. Jediné řešení bylo Context. To už je pasé. Tak co kdyby kra.sk začalo fungovat i po 20té hodině. Děkuji.
  Odpovědět
webmails : ked precitas trosku co sa tu na fore pises , tak sa dozvies odpoved na svoje otazky ..
  Odpovědět
Log je tady https://paste.kodi.tv/uxaqeyupep píše mi to:HTTPS problem

<urlopen error[Errno 1]_ssl.c:480:error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO[Obrázek: confused.png]slv3 alert handshake failure>
  
minix neo u1
android 5.1.1
kodi 18.6 
  Odpovědět
Ahoj, řešilo se někde přehrávání epizod seriálů? Nově si to blbě pamatuje čas přehrání a někdy i epizodu, díky.
  Odpovědět
(17.05.2020, 19:44)Adam001 Napsal(a): Restart pomoze?
Ďakujem za radu ale musel som to kompletne celé vymazať aj s KODI a nainštalovať ešte raz.
  Odpovědět
Dobrý. Už nejaký čas mam nervy na dranc. Neviem ako u ostatných, ale vždy keď si chcem pustit nejaký novopridany film (cca týždeň, dva naspäť) nie sú k dispozícii titulky. Ako toto nikomu nevadí? jedna zo základných veci. Ved potom nam kopec dobrých filmov unikne.. Nebudeme vedieť kedy titulky vyjdu keďže film bez titulkov už bol pridaný. Cez webshare to bývalo tak ze sa nový film pridal do SC až vtedy keď sa titulky (cz, sk) objavili na opensubtitles.com. Nedá sa toto nejako ošéfovať?
  Odpovědět
Ja pozeram len dabovane veci .. Takze som si nejak nevsimol , ze titulky chybaju ..
  Odpovědět
co by utikalo, stahuj titulky sam, vzdyt to je 5s. Ani na WS to nebyla zadna slava, skoro zadny titulky nemely dobrej sync. A i kdyz nejsou cesky, tak anglicky tam byvaji prakticky vzdy. Taky by se mi libil nejakej automatickej uploader spravnych titulku, ale to si muzu nechat zdat.
  Odpovědět
Nevim jak a kdy se to stalo, ale dneska jsem zapl SC a nevyskocil zadny server error a vse bezi naprosto bez problemu jako driv, takze pokud to BBaron opravil, tak moc dekuji.
  Odpovědět
@"MCator" asi pouzivas plugin zo zahranicia. Upravil som nejake nastavenie pre CF a uz to snad pojde vsetkym
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj BBaron
Stále mám problém s neoznačovaním videnosti častí seriálov. Používam trakt. Označí mi len rozpozeranú časť ale keď ju dopozerám značenie zmizne a nejde ani označiť cez kontextové menu ako videné. Bude stačiť nasledovný log: 1.Zapnem debug, 2.Reštartnem kodi ,3.Spustím seriál a pretočím takmer na koniec, 4. Počkám pokiaľ sa vypne., 5. Prípadne v menu skusim ručne označiť ako videne ? Alebo o probléme vieš a nieje log potrebný. Filmy označuje ok.
Ďakujem.
  Odpovědět
Pozeral som si log Kodi a narazil som na chybu. Som jednoduchý človek, vidim potenciálny bug, reportujem Smile

2020-05-19 17:18:36.317 T:2524066672 DEBUG: Seek - waiting for position 1882247904. 2020-05-19 17:18:36.325 T:2788041584 DEBUG: ['[SC] Chyba JSONRPC: Traceback (most recent call last):\n File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.stream-cinema/resources/lib/myPlayer.py", line 370, in onPlayBackStarted\n for m in res[\'result\'][\'tvshows\']:\nKeyError: \'tvshows\'\n'] 2020-05-19 17:18:36.337 T:2788041584 DEBUG: ['[SC] Zacalo sa prehravat: DBID: [None], SCID: [34175] imdb: tt12162902 dur: 0.0 est: 17:18:35 fi: [Disney.Gallery.Star.Wars.The.Mandalorian.S01E02.1080p.WEB.H264-GHOSTS.mkv|User-Agent=KODI%2F18.6+%28X11%3B+U%3B+Linux+i686%3B+sk%29+ver1.3.26] | 1x2 - title: Disney Gallery / Star Wars: The Mandalorian (year: 2020) showtitle: Disney Gallery / Star Wars: The Mandalorian'] 2020-05-19 17:18:36.337 T:2788041584 DEBUG: ["[SC] prehravanie {u'jsonrpc': u'2.0', u'id': 1, u'result': {u'item': {u'type': u'episode', u'label': u'01x02 - Legacy - EN'}}}"] 2020-05-19 17:18:36.589 T:2779648880 DEBUG: CurlFile::CReadState::Connect - Resume from position 6746 2020-05-19 17:18:37.095 T:2524066672 DEBUG: Open - avformat_find_stream_info starting 2020-05-19 17:18:37.253 T:2524066672 DEBUG: Open - av_find_stream_info finishe
  Odpovědět
Ahojte

Serialy: ked prejdem na serial (posledne sledovany) tak mi nezobrazi ziadne casti ani epizody.
. Filmy vyhlada v pohode aj prehra
  Odpovědět
Mám váš nový doplnok na 4roch LibreELEC, android telefone a android xiaomi TV. dva libreelec sa už aktualizovali na 9.2.1 (kodi 18.6) a takisto na telefone je nova verzia kodi. na telefone a na tychto dvoch libreelec mam problem s pripojenim aj k repozitaru a nefunguje aj prehravanie. Ine zdroje idu (iptv...). Na starom libreelec (kodi 17.4) na zvysnych dvoch zariadeniach a aj na android xioami tv funguje vsetko bez problemov. Je treba urobit nieco specificke v novom kodi?
  Odpovědět
@sigot
Ja mám Pi4 na LibreELEC 9.2.1 a nenastavoval som nič špeciálne (len cache, ale aj to som zrušil, pravdepodobne mi kvôli tomu mrzlo Kodi).
Tie 2 zariadenia, ktoré nejdú sú na inej verejnej IP ako tie čo idú? Možno máš ban na IP. Je limit na 2 IP na jeden účet, FAQ:

3) Na kolkych zariadeniach mozem pouzit jeden ucet?

Mozme jeden ucet pouzivat viaceri?

Jeden ucet sa da pouzit na viacerych zariadeniach na jednej verejnej IP. To znamena, ze v jednej domacnosti na tom istom pripojeni mozete pouzivat jeden ucet aj na 5 zariadeniach. Pri mobilnych zariadeniach si treba davat pozor na Wi-Fi a mobilne data. Ak sa nejake zariadenie prepne z Wi-Fi na mobilne data, tak uz ide o dve rozne verejne IP a toto je vyhodnotene ako zdielanie uctu za ktore hrozi BAN.
  Odpovědět
Podobne .. Ja som pripojil PI2 a Pi3 po par mesiacoch k netu .. updatlo na LibreElec 9.2.1 .. odistaloval som stary SC plugin .. cez siet nakopiroval novu repozitory , nainstaloval novy SC .. zadal udaje na krasku a vsetko ide ..
  Odpovědět
ono ohladne oznacovania videnych epizod. Musite to zial oznacovat v trakt.tv. Ono to funguje nasledovne: Ak oznacite epiodu za videnu, tak to je "systemova" zalezitost KODI, takze sa to oznaci len v KODI za videne. Takze KODI to ma poznacene u seba v DB, ze tato polozka z pluginu je oznacena ako videna. Ked potom ja generujem zoznam a zistim, ze user ma zapnuty trakt.tv, tak natiahnem zoznam videnych epizod a posielam do KODI info, ci tuto epizodu user videl, alebo nie. Tym padom prepisem systemove info. V KODI 17 to fungovalo tak, ze aj ked som prepisal toto info, tak sa este nacitavali systemove info k tomu avsetko fungovalo. Ak user nema trakt.tv tak neprepisujem toto systemove info a vsetko funguje. Je este mozne, ze by som spravil upravu tak, ze ak ma user trakt.tv a nevidel epizodu, ze by som do KODI neposielal info o tom, co bola epizoda videna alebo nie. Tym padom by som "prepisoval" len "videne" a ostatne by snad bral zo systemu ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Myslis ten trakt označovať priamo na ich stranke?
Niečo sa menilo lebo donedávna to fungovalo ok automaticky.

Edit: Teraz som zistil prečo mi seriál neoznačovalo ako videný ani pri dopozeraní časti.
Seriál Money Heist má na trakte uplne iné značenie serii a častí ako v doplnku a na csfd tak asi preto.
Seriál teoria velkeho tresku označuje OK.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)