• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlost KRA.SK ?
#1
Shocked 
Musel som sa regnut aby som toto napisal . Ja si vazim vasu robotu som za to vdacy a rad si zaplatim . Mozem vediet preco kra obmedzuje klientov zo zahranicia ? to ste mali nejak dohodnute ? a nechapem tomu logiku vsetci sme pozemstania a platime tak preco by sa niekto pripravoval o zisk a diskriminoval klientov rychlostou ?? ani SD film nejde plynule to je vazne joke roka . Pripada mi to skor ako sabotaz . Prosimvas tak bud to dajte na nerasisticky server ktory nebude segregovat ludi a nech sa vola aj godzila alebo vyjdite z pravdou von o co tu ide ? niesme tu idioty a verim tomu ze velka cast klientov sa zdrzuje v zahranici . 
pekny den
  Odpovědět
#2
Ked sa ti nepáči nepoužívaj to neplať to pusti si youtube a máš o zábavu postarané
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#3
tipek : 100x to uz bolo povedane .. nejde len registrovat .. pouzivat sa da z celeho sveta .. staci nechat kamarata zaregistrovat a je to ...
  Odpovědět
#4
ja to mam zaregistrovane a paci sa sluzba nemam nic proti len to streamuje strasne pomaly ani SD kvalita nejde plynule , tak sa pytam ci to nejak obmedzuju a ved vsetko som uz napisal hore
  Odpovědět
#5
Maš optický internet a prepojenie z boxom cez LAN cable ?
a nastavený aký ten dáky buffer size ?
https://forum.cder.sk/thread-61-post-1081.html
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#6
Dnes mi skončilo predplatne) nebudu ho prodluzovat)
  Odpovědět
#7
Dakujeme za info , dovidenia neboli nashledanou , uži si výhlad z okna na jarnu večernu oblohu ak tam nemáš elektrosmog  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#8
A posielame horalku za uprimnost ..
  Odpovědět
#9
Buďte rádi ,že aspoň vám oběma to chodí bez problémů
  Odpovědět
#10
Wink 
dá sa to pozerať aj cez E2 .
♕♕♕♕
  Odpovědět
#11
Máš tam novu aktualizáciu pán kolega duo4k
Update 10.06.2020 online M270 tak po platbe čakám čakám hádam sa aj dočkám dnes Smile
---- a dočkal som sa vidím kus poctivej roboty  Heart -----
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#12
@"Marsten"
Evidentně nejen nám.  Tongue
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#13
Han solo minister propagandy Kra a
Pytkin minister zahranicia Kra

Oznamujem vám ze ja si to este na mesiac kúpim, a prispejem na vase platy... 🙄
  Odpovědět
#14
Milosko : mne je lautr jedno ci si krasku kupis , alebo nie ..
  Odpovědět
#15
UHa .. Mtester sa vyznamenal .. Kopa zmien v ARCHIV CZSK .. PARADA !
  Odpovědět
#16
ano ano V7 je zatial najlepší update pre enigmu2 aký som od neho videl , dal si chlapec záležať  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#17
Ja len doplním  , new price  Exclamation


Přiložené soubory Miniatury
   
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
  Odpovědět
#18
Price je dobrý za pár drobných vela muziky , pozri zmeny zbadáš to hned  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#19
A update neni nutny .. ak nic z tych updatov nepotrebujes , tak mozes ostat pri starej verzii ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)