• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
@"radys" a mas oficialnu verziu SC? odinstaluj a znova nainstaluj z repozitara cder.sk potom to skus znova.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Dobrý den, od včerejšího večera mi nejede SC. Hlásí errno10054 předplatné mám, používám na xbox i na pc. Mám pres PC i problém přihlásit se na stránky kra.sk. Přes mobilní data to jde, přes kabelovou ne. Je problém u kabelový ?
  Odpovědět
(19.05.2020, 00:57)BBaron Napsal(a): @"MCator" asi pouzivas plugin zo zahranicia. Upravil som nejake nastavenie pre CF a uz to snad pojde vsetkym

Ahoj @BBaron rovnaku chybu hlasi od vcera aj mne, akurat sa nachadzam v Rakusku, nefunguje to ani na win10 a ani na androide. Dakujem za reply a pomoc
  Odpovědět
poslite mi kodi.log so zapnutym debugom, aby som vedel co sa deje na pozadi v KODI. Postupujte podla mojho prveho prispevku.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravim.
Snaizm sa naistalovat poslednu verziu pluginu a po instalacii cele KODI spadne, aj nasledovne spustenia.


Přiložené soubory
.txt   kodi.log.txt (Velikost: 74.98 KB / Stažení: 11)
  Odpovědět
mám vše aktualizované, zkusil jsem plugin odinstalovat a nainstalovat znovu, ale problém pořád stejný
  Odpovědět
@"sky.x" posledne z logu vidim: script.common.plugin.cache a tento plugin obcas robi problemi, skus ho zakazat

@"radys" aku mas verejnu IP? https://www.whatismyip.com/
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(21.06.2020, 14:20)BBaron Napsal(a): @"sky.x" posledne z logu vidim: script.common.plugin.cache a tento plugin obcas robi problemi, skus ho zakazat


Ten som zakazal ale nepomohlo. Z logu ta hlaska zmizla. Pozeral som moznosti jak to odebugovat ale viac som nenasiel, je to dost obmedzene ked v logu uz nic nieje Sad
  Odpovědět
Tak som nainstaloval Web-PDB console a spustil trejsovanie addonu a python script zakape na riadku 38 v service.py

Kód:
36 uid = __set__('uid')
37 try:
38    import uuid
39    if uid == '':
40        uid = str(uuid.uuid4())
41        __addon__.setSetting('uid', uid)

nejaky hint preco ? ..
  Odpovědět
@"sky.x" ja mam ine cisla riadkov ... mas SC z mojho repozitara? tusim si nemal zapnuty debug a tym padom som nevidel vsetko v kodi.log. Skus pripadne poslat znova kodi.log aj so zapnutym debugom.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
pekny obrazok, postupuj podla toho, co je napisane v prvom prispevku. Z fotky toho moc nevycitam ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
problém s prehrávaním. pravidelne preruší prehrávanie, prípadne ho ani nezačne. často až na 20 pokus. alebo vyskočí oznam, že zdroj je príliš pomalý. niekedy to isté video prehrá bez problémov. pri webshare som nič také nepozoroval.
  Odpovědět
to skor vyzera, ze mas problem so sietou. Kedze si v podstate osamoteny "jazdec" s tymto druhom problemu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj všichni,
nikde jsem trabl co mám nenašel, anebo jsem slepý jak patrona.

Na zkousku jsem si zaplatil, kra na 1 mesic, SC bezelo v poradku. Po zaplaceni na rok, mi to neustale dela problemy, ze kdyz vypnu vecer TV (vypina se i TV Box), tak druhy den mi sice SC jede, tzn ze vidim vyber jako obvykle, ale kdyz si vyberu film, serial atd... vcetne kvality, tak uz mi to neprehraje. Zkousel jsem i odinstalovat, a znovu instalovat, vcetne restartu boxu, a prehraju jeden film, a pak zase nic z filmu ani serialu nejde spustit. Jedine co pomaha je opet odinstalovat a instalovat, a tak porad dokola. Cely tento problem trva uz asi tyden.
Mate nekdo takovou zkusenost a radu jak to spravit aby to jelo normalne?
Diky za odpoved a pomoc

PS: V PC to nedela :-(
  Odpovědět
skús najprv takto
  Odpovědět
Ahoj,
vcera 11.7. o cca 18:30 mi exspiroval ucet, cez den som este pozeral nejake serialy bez problemov. Vecer som uz musel zakupit novy ucet, no streamy z nejakeho dovodu nejdu prehrat a to dokonca ani tie, ktore cez den isli, nejde o nejake mrtve linky. Testovane na 3 zariadeniach. Nizsie log z hlavneho. Diky za odpoved.

Config:
Rpi4 - kodi 18.6
Verzia SC 1.3.28
Log: https://pastebin.com/RsidxXdN
  Odpovědět
Nezapomněl jsi uplatnit zakoupené předplatné? Menu - Poukázky - Uplatnit.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
Mas pravdu, zabudol, to je nejaka novinka, nepamatam si, ze by bolo potrebne uplatnit aj skor. Kazdopadne vsetko uz slape.
  Odpovědět
Stačí vedieť čítať...
  Odpovědět
Zdravím. Mám verziu Stream Cinema 1.3.28 a robí mi to jednú otravnú vec. Keď je Kodi spustené nanovo ide všetko v pohode. Ale keď ho nechám trochu otvorené bez činnosti tak už mi nechce spustiť ďalší film. Ale keď Kodi zavriem a pozatváram spustené aplikácie a vyčistím pamäť tak ide znovu v pohode. Niekedy to spraví po spustení pár filmov??? Rozmýšlam čo by to mohlo robiť. Robí mi to na dvoch zariadeniach Beelink gt king a pro. Na obidvoch mám nainštalovaný Ares Wizard nemôže to byť tým?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)