• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#41
Pán kolega duo4k vidím že používate skin hdglass / dobrá volba , moj oblubený Heart
aktualizujte si prosím picony niečo vám tam chýba  Big Grin Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#42
Zdravím. Mám podobný problém jako kolega předemnou. Můžete prosím pomoct? Box s Enigma2. Když spustím 4K film z Webshare, v routeru vidím rychlost třeba 60 Mbit/s a film je koukatelný. Když jde přes streamcinema ze serveru kra.sk rachlost max kolem 30 Mbit/s a film je nekoukatelný. Přípojka 100 Mbit/s poskytovatel T-mobile. Účet na kra zaplacen na celý rok jestli to má na něco vliv. Díky za radu Smile
  Odpovědět
#43
Mal som dáku prácu kedže včerajšia nočná burka narobila paseku na sat ale už fix  Big Grin
Enigma2 na tak 4K ti bude za chvilu nanič kedže už sa pripravuje 8K/16K
a kodeky hevc 264/265/266 test šak čítaj https://touchit.sk/kodek-h-266-zmensi-vi...icu/299608
takže sa to celé stlačí asi na polovicu ale budeš asi potrebovať nový krám a preto ja zostávam stále na mipsel hevc264
lebo tieto hry nadnárodných comporacion s podporou nových box a kupovať kupovať ma nebavia
maš nový update na archiv premium v8 mtester testy pozitívne tak skus 4K, alebo vetšie streamy rieš cestou menu doplnok  stiahnuť subor na hdd 
za 2 minutky cca už možeš pustiť stream priamo z hdd on si postupne doplna dáta ,krask je stále v štádiu stabilizovania 
vieme a sme trpezlivý 
no a ked sa ti nepáči použi ten vykradnutý bazmek misanou smer webshare akysi zlepenec vraj vyrobil pre enigmu 
vidím ale ako kradne py pyo a copy copy na nič ine nemá Big Grin  a ešte mu aj dakuju na abshit fore 
ešte máš cestu doplnkom subory online tak skus aj ten --- na vykecal som sa čakám na minusy a som si istý že riťolezy z abčka mi ich dnes nasypu ---- pohoda príjemný den -----
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#44
Snad už máš vše v cajku. Nj to je zatím hudba budoucnosti takže to neřeším. Ano archiv premium mám v poslední verzi. To s tím stažením to zkusím díky za tip. S tou kra.sk mi to stačí když mi to takhle napíšeš. Hlavně aby se to zlepšilo. Tu náhradu SC2 nemám. Jak jsem psal o webshare zkoušel jsem přes plugin soubory online. Myslím že jsi nenapsal nic špatného tak co by nadávali.
  Odpovědět
#45
Treba dať tomu čas bude to lepšie a lepšie uvidíš sám
ono ja nemusím pisať nič špatne ale akonáhle má tie individua retardované tu len vidia hned mi peru sz alebo -
a 90% s nich má  0 prispevkou su tu len kvoli tomu aby sledovali ale akosi ich mám vieš kde  Big Grin
sc2 bazmek vykradnuty misanov webshare si tam ani nedávaj lebo vetšinou ti vyhodí u stream none a len pár ludí vie prečo  Tongue
vydrž u krask a ked tak subory online doplnok tam 4k aj vetšie dat nebude mať problém , maj sa ......
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)