• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
@"xiaomi22" video tam je, len tvoje zariadenie nepodporuje HEVC (H265), takze ti pise no video ... musis si spravit upgrade HW, aby ti to dokazalo prehravat HEVC format videa. Postupne sa vsade prechadza na tento format a H264 sa zacina vytracat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(03.09.2022, 11:44)BBaron Napsal(a): @"xiaomi22" video tam je, len tvoje zariadenie nepodporuje HEVC (H265), takze ti pise no video ... musis si spravit upgrade HW, aby ti to dokazalo prehravat HEVC format videa. Postupne sa vsade prechadza na tento format a H264 sa zacina vytracat....
HEVC hram denne ... vtedy tam episoda nebola.

Nový problémik seriál War of the worlds 3.seria episody 3,4 zobrazene EN+tit a 4K ale realne titulky funguju len v 03x01
  Odpovědět
Zdravím Smile

1. po posledním update se mě začalo objevovat okno s "Další epizoda za xx sekund" a tlačítky Sledovat teď a Zavřít. Jsem si jist, že jsem to jednou vyřešil v nastavení, ale nyní nemohu toto nastavení najít. Usínám u TV a takhle by to jelo až do soudného dne.

2. Volba "Přidat do trakt.tv" zmizelo ze seznamu viz výběr streamu, info, trailer, přidat do trakt. (vzhled - Arctic Zephyr 2 Resurrection - jejich chyba?)

3. Dále nevím, zda-li je to chyba Xiaomi Mi TV box S, Kodi nebo pluginu, ale posledních týden - možná dva se stává, že při procházení doplňku Stream Cinema se resetuje celé kodi.

4. Když už jsem u toho, bylo by možné nějak nastavit strukturu zobrazování filmů/seriálů, aby se zobrazovala dle data/oblíbenosti už před zobrazením na 1 stránku s next? Poněvadž když vlezu do pluginu → filmy → filtr → dle žánru → např dokumentární → vidím filmy s počáteční číslovkou a písmenem A, na konci seznamu vidím next page, kde pokračuje A-B-atd. Neboli celý původní seznam je abecedně seřazen a rozdělen na stránky po 90 filmech s odkazem na další stránku. Pokud dám seřadit podle (čehokoliv), seřazuje pouze tu konkrétní stránku, nikoliv zbytek. Když tedy dám akční filmy → seřadit dle roku → je tu 90 filmů počínaje Alienoid (2022) a konče Abbot and Costello meet Frankenstein (1948), na další stránce musím znovu vybrat metodu řazení a řadit sestupně, abych viděl, že další film je Blaženost (2021) a poslední Black Friday (1940). Další strana chce opět seřadit.
  Odpovědět
@"xiaomi22" epizody 3 a 4 som opravil a vyhodil odtial oznacenie, ze maju titulky. Neviem ako sa to mohlo stat ... aj ked trocha tusim ;-)

@"Scn"
  1. toto sa zobrazuje cez dalsi plugin Up Next - ak ho zakazes, tak sa ti to nebude zobrazovat. Tiez zaspavam pred telkou a serial nejde donekonecna. Max. 3 epizody ti prehra a potom sa spyta, ci si este stale pri telke. Ak nebudes reagovat, prestane prehravat dalsie epizody
  2. tato volba je len ak mame v nasej DB prepojenie na trakt. Obcas to zblbne a automat, ktory sa stara o update poloziek toto prepojenie zmaze, takze sa strati aj menu, kedze plugin nevie o prepojeni s traktom
  3. netusim, kde moze byt problem, mozno ak by sa ti to podarilo zalogovat, tak by som vedel poradit ... mozno to ma nieco spolocne s tym, ze xiami uz proste nezvlada mnozstvo nakesovanych suborov, ktore si KODI uklada. Plugin sa to snazi premazavat, aby sa to nestavalo, ale asi je to stale malo...
  4. toto je trocha problem, lebo to radenie je zalezitost skinu a plugin moze povedat ze ako je ten zoznam "defaultne" zoradeny. Ak sa v skine zmeni zoradenie, tak plugin o tom nevie. V minulosti som sa pokusal o implementaciu, aby si to plugin zistitl, ale nefungovalo to moc dobre. Bolo tam viac problemov ako pozitiv a navyse kazdy skin ma svoje radenie a tym padom to nefungovalo s kazdym skinom...ked prejdes na dalsiu stranu, tak je to pre skin len dalsi zoznam, ktory nevie nic o predchadzajucom zozname atd...mal som v plane spravit "filter" polozku, ktora by taketo radenia atd... umoznovala v zoznamoch, ale nejako som sa k tomu zatial nedokopal, lebo to zasa chce custom okno, ktore by sa muselo naplnat nejakymi datami zo zobrazovaneho zoznamu atd...je to proste komplikovanejsie nez sa moze zdat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Dobry den ahoj, chtel bych se zeptat, jestli by mi nekdo nedokaz poradit, pripadne vysvetli zmenu. Pouzivam doplnek cca pul roku a vzdy bez problemu. Poslednich 14dni mam ale problem pri nacitani obsahu, vyhledavani a vubec pri klikani menu. Nacitani je hrozne dlouhe. Driv trvalo posouvani mezi politkami par sekund, i vyhledavni, dnes je to klidne minuta, coz je dost otravne. Smazal sem doplnek a nic, smazal sem i cele kodi a nic. Nevite jak problem resit? Navic, pred smazanim doplnku i kody mi pri kazdem spusteni vyskakovala hlaska mazani obrazku a bezelo “kolecko” po reinstalaci uz se tak nedeje. Nevite proc? Pouzivam na xbox s. Diky za pripadne rady a pomoc. Klidne jako soukromlu zpravu
  Odpovědět
Dobrý deň, je nejaký problém so serverom? Z ničoho nič ma vyplo, po opätovnom zapnutí mi vypísalo chyba servera a odvtedy je tma. Ď
  Odpovědět
Já mám to samé
  Odpovědět
Dobry den prajem
Mam taky problem, od dneska mi nejde otvorit stream cinema community a vypisuje mi to CHYBA SERVERU - VIAC INFORMACII V PROTOKOLOCH.
Uz som to skusal aj odinstalovat a nainstalovat a to iste. Skusal som stiahnut aj aktualizaciu a stale to iste.
Neviem ci je problem unich, alebo robim nieco zle ja.
Inak zijem v UK, ale myslim ze to by nemal byt problem, lebo mi vsetko krasne islo do vcera.
Za pomoc, alebo radu vopred dakujem.
Kodi pouzivam na pocitaci
  Odpovědět
(27.09.2022, 19:24)Cullo22 Napsal(a): Dobry den prajem
Mam taky problem, od dneska mi nejde otvorit stream cinema community a vypisuje mi to CHYBA SERVERU - VIAC INFORMACII V PROTOKOLOCH.
Uz som to skusal aj odinstalovat a nainstalovat a to iste. Skusal som stiahnut aj aktualizaciu a stale to iste.
Neviem ci je problem unich, alebo robim nieco zle ja.
Inak zijem v UK, ale myslim ze to by nemal byt problem, lebo mi vsetko krasne islo do vcera.
Za pomoc, alebo radu vopred dakujem.
Kodi pouzivam na pocitaci
Dobry den, potvrdzujem aj ja uplne totoznu chybu. Nie je teda na strane uzivatelov, asi treba pockatSmile

Ak ma ale niekto nieco nove k tomu, napisteSmile
  Odpovědět
Ja mám tak isto od včera problém "Chyba serveru".Tak budeme čakat...
  Odpovědět
Ludia, ak vam nejde doplnok, tak si skontrolujte, ci pouzivat stream cinema cz&sk .... ten ide stale. Ak vam nejde, tak hladajte niekde inde ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj.

Pri serialy Andor chyba trakt menu. Da sa to opravit?
Vdaka
  Odpovědět
Lidi.

Buď používáte doplněk Stream Cinema CZ/SK, a jako úložiště server Kra.sk, a pak jste tady správně, a pravděpodobně nemáte problém, protože ten funguje standardně.

Nebo používáte doplněk Stream Cinema Community a úložiště Webshare.cz, a pak si tady na jeho nefunkčnost stěžujete naprosto zbytečně, a musíte se obrátit na https://streamcinema.cz/

A než začnete nadávat, kdo se v tom má vyznat a který blbec je pojmenoval takhle podobně, tak předesílám, že Stream Cinema CZ/SK je původní doplněk, a Stream Cinema Community je jeho kopie, jejíž "autoři" se ani neobtěžovali vymyslet si originální název doplňku.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@"x2x2" opravene
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj @"BBaron" potykám sa s takým minimálnym nedostatkom. Mám na hlavnej obrazovke uložené posladené sledované. Všetko funguje ako má ale jedine čo sa tam neobjaví (zatiaľ) tak je to rozprávka COCO https://www.csfd.sk/film/66830-coco/prehlad/. Musím to mať v obľúbených nakoľko dcérka teraz na tom frčí. Nevieš kde by mohla byť chyba. Skúšal som iné rozprávky filmy atď. Všetko sa tam hneď pridá po pozretí pár sekúnd ale táto rozprávka nie.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
@"GrgoPitic" co znamena, ze mas na hlavnej obrazovke ulozene posledne sledovane? Aky skin pouzivas? Nerozmyslal si nad tym, ze by si pouzil moj skin, kde sa tieto polozky daju zapnut/vypnut a zobrazuje ich priamo SC? Pripadne COCO sa ti v doplnku zobrazuje a nezobrazuje sa ti len na homepage?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" ahoj používam skin Arctic Zephyr Reloaded originál. Mám to tak nastavené že na homepage mám nastavené posledné sledované z SC. Všetko čo pustím sa my tam zobrazí hneď v posledných sledovaných. Jedine to COCO nie je vôbec ako keby som sa na to nepozeral vôbec.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
a ked ides cez doplnok, tak to je v poslednych sledovanych? Chyba to len v tom skine? Ak to tak je, tak potom potrebujem aby si poslal kodi.log tak ako to mam popisane na https://forum.cder.sk/thread-1.html
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" nie neobjaví sa tam vôbec ani v doplnku v posledných sledovaných. Iba len ten COCO všetko ostatné v pohode. Pošlem večerom kodi LOG.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
Ahojte,

Chcel by som sa spytat ci som jediny, alebo ci aj niekto iny ma rovnaky problem. 
Ide o niektore serialy, ktore neviem "vyhodit" z nedopozeranych, aj napriek tomu ze som dany serial uz dopozeral. Ako priklad davam serial Futurama ktora ma aktualne len 7 serii ale v SC je ich 8 :/ a tym padom ten serial nikdy nechce vypadnut z nedopozeranych ....

Trakt.tv
[Obrázek: 2022-10-14-09-02-31-Futurama-Trakt-Brave.png]
SC
[Obrázek: 2022-10-14-09-02-43-Kodi.png]

a mam aj dalsie taketo seriali, kde mam pozretu napr. prvu seriu, ale podla SC ju nemam pozretu .... Ako takyto serial vyhodit, alebo ako to opravit ?
Dakujem
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)