• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stahovanie
#1
Dobrý deň prosím vás cez Stream cinema sa da aj stiahnuť film aby som pozeral potom offline nikde tuto možnosť nevidim mám kodi na Windows PC. V nastavniach mam kam má ukladat.
  Odpovědět
#2
Ak. mas v nastaveniach urcene, kde sa maju stiahnute subory ukladat, tak potom musis na filme, ktory chces stiahnut "vyvolat" kontextove menu a vybrat si "stiahnut". Doplnok ti zacne subor stahovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Ďakujem pomohlo to nevedel som pustiť to kontextové menu. Stiahnuté video viem potom pozrieť na TV Samsung ? či ho musím pozerať len na Kodi? Lebo chcem to uložiť na externý disk ktorý je pripojený do routeru a odtial by som chcel spustiť na tv.
  Odpovědět
#4
Zalezi od toho v akom formate a kontajneri je to video a co Samsung telka dokaze prehrat...skus to a uvidis.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Ďakujem a chcem sa opýtať ktorá Android TV podporuje Kodi ? Lebo mam Samsung a tam to nejde tak rozmýšlam že by som dokúpil a pripojil do TV
  Odpovědět
#6
Každá TV s operačním systémem Android podporuje KODI.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#7
@"LukineskoSK" samsung nema android v TV, takze preto to tam nejde. LG tiez nema android a dalsie znacky....

@"beepee" - toto tiez nieje pravda ;-) mam jednu staru telku s androidom, ale KODI tam nejde, lebo je to naozaj starucka telka .... potrebujes v TV mat "Android TV" a nie "Android" ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Ciže Xiaomi TV Stick tam by to malo isť že ?
  Odpovědět
#9
@"LukineskoSK" nooo, nejako by to snad islo. Odporucam radsej nejaky silnejsi androidtv. Idealne nvidia shield ... ale ak nechces vyhadzovat vela penazi, tak potom bude stacit aj nejaky iny cinsky box ... len tam musis ratat s tym, ze budes riesit problemi atd... poznam vela ludi, ktory najprv nechceli shield, ale nakoniec skoncili pri nom ;-) a nevedia si ho vynachvalit ... je to ale fakt rozdiel dat 50E a 200E za krabicku ... ale zasa pri SC sa ti "investicia" rychlo vrati v porovnani s pouzivanim streamovacich sluzieb....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Ďakujem a ešte jedna vec dá sa nejak obnoviť stahovanie ak vypnem zapnem kodi ? Resp sa mi stalo ze som stahoval a potom to zmizlo že mi neukzaovalo ale nestiahlo sa cele
  Odpovědět
#11
@"LukineskoSK" musis dat znova stahovat ten isty subor a on bude pokracovat v stahovani tam, kde si skoncil. SC nie download manager a niesom rad, ked sa subory stahuju.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Kodi 19.4 a LibreElec 10.0.2 nejde přidat cesta na nahrávání.Ve složce pro stahování se neobjejí přidaná cesta správcem souborů pro stahování.Pro stahování doplňků cesta funguje.
  Odpovědět
#13
@"2005" vobec nerozumiem, co si napisal a co ti vlasnte nefunguje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
(13.01.2023, 12:23)BBaron Napsal(a): @"2005" vobec nerozumiem, co si napisal a co ti vlasnte nefunguje.
V nastavení adresáře/složka pro stahování/potvrdím a neobjeví se zadaná cesta : 192.168.0.200 která je nasměrovaná na domácí server
  Odpovědět
#15
takto nejako sa ti to nezobrazi? alebo kde sa ti to nezobrazi?


no a predtym nez nieco nove napises, tak si precitaj: https://forum.cder.sk/thread-26.html ked dodrzis to, co je tam napisane, tak ti budeme vediel lepsie pomoct.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
(13.01.2023, 14:21)BBaron Napsal(a): takto nejako sa ti to nezobrazi? alebo kde sa ti to nezobrazi?


no a predtym nez nieco nove napises, tak si precitaj: https://forum.cder.sk/thread-26.html ked dodrzis to, co je tam napisane, tak ti budeme vediel lepsie pomoct.
Přesně do tohoto řádku nemohu nastavit cestu.[attachment=342][attachment=343][attachment=342][attachment=343]


Přiložené soubory Miniatury
       
  Odpovědět
#17
neviem ako a co robis, ale toto je vec KODI, plugin s tym nema nic co robit. Je to OS + KODI. Skus mountnut ten sietovi disk na zariadenie, kde mas KODI a potom v spravcovi pridaj ten disk a asi mas vybavene ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
Ahojte

Skusam v TV sony s androidom stahovat na ext.hdd pripojeny k tv, cesta nastavena pre priecinok na stahovanie a rovnaka aj pre priecinok android tv vyberiem stream v kontex.menu a a dam stahovat, po dokonceni stahovania, odpojim HDD od tv , idem k PC vyskusat , a v PC su zlozky prázdne , ako keby nic nestiahlo , viete mi prosím ,poradit ,kde robim chybu ? HDD bol naformatovany v PC na NTFS. dakujem
  Odpovědět
#19
(18.12.2022, 02:57)LukineskoSK Napsal(a): Ciže Xiaomi TV Stick tam by to malo isť že ?
Xiaomi TV stick aj FullHD aj 4K mám vyskúšané, KODI funguje a aj StreamCinema.
  Odpovědět
#20
@"veducki2" to je problem androidu ... nedovoli zapisovat na ext. zariadenie ... da sa to nejako ponastavovat, ale ja som jablckar ;-) tak neviem moc poradit ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)