Stream Cinema CZ/SK
Ako instalovat/aktualizovat SC - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Stream Cinema (https://forum.cder.sk/forum-3.html)
+--- Fórum: Inštalácia/Aktualizácia (https://forum.cder.sk/forum-16.html)
+--- Téma: Ako instalovat/aktualizovat SC (/thread-169.html)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - PetrM - 13.07.2020

Kam to instaluješ? Restart jsi zkoušel?


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - Kolovrat89 - 13.07.2020

(13.07.2020, 21:11)PetrM Napsal(a): Kam to instaluješ? Restart jsi zkoušel?


mam android box!


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - Kolovrat89 - 13.07.2020

pise to porad že zavislosti se nepodarilo naistalovat!!!


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - mkso1 - 13.07.2020

chcel by som sa opytat, vacsinu veci som stale vyriesil sam ako tichy divak fora.... ak bol nejaky problem stale som nasiel minimalne fakt, že nie som sam a teda vedel som ze je to nejaky plošny problem na ktory pride fix... momentalne ale nefungujem cez pred tym funkčny cder... inštalacia zda sa klasika
http://www.cder.sk ako sietove ulozisko - instalacia z repozitara uloženeho na ňom.......... lenže tentokrat mi toto uložisko nejde otvorit...skušal som už aj stiahnuť repozitar z cder a nainstalovat to z repozitara manualne. jednoducho sa na cder neviem pripojit.... nedokazem sa s nim spojit.... vieme kde môže byŤ problem? vdaka


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - PetrM - 14.07.2020

@"Kolovrat89"
Tak tam máš nějaký bordel, jakou máš verzi Kodi? Nemáš tam ještě původní výrobcem předinstalovanou verzi?

@"mkso1"
Chyba bude u tebe, musíš někde něco mít/dělat špatně, já se do repozitáře cder.sk dostanu úplně v pohodě. Máš to určitě správně zadáno, viz příloha?


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - mkso1 - 14.07.2020

(14.07.2020, 18:30)PetrM Napsal(a): @"Kolovrat89"
Tak tam máš nějaký bordel, jakou máš verzi Kodi? Nemáš tam ještě původní výrobcem předinstalovanou verzi?

@"mkso1"
Chyba bude u tebe, musíš někde něco mít/dělat špatně, já se do repozitáře cder.sk dostanu úplně v pohodě. Máš to určitě správně zadáno, viz příloha?
Ano, mam to v pohode. Dokonca som zistil ze ak televizor pripojim na hotspot z telefonu tak to ide. Ked je to na primarnej domacej wifi tak to nefunguje. Moj provider internetu udajne nic neblokoval. Ale co som si vsimol tak pri navsteve forum.cder.sk na desktope odomna chce captcha overenie. Je to bezna vec? Stve ma to pretoze tym padom to ma fungovat. Este rozmyslam ci som mohol dostat ban na ipku pretoze som sa zabudol odhlasit u svokry...
pripadne posledne co mi napada ze komplikacie sa objavili tesne po tom co pri telke pribudol xbox... dik


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - PetrM - 15.07.2020

Takže problém bude v tvém připojení, protože po mě to žádnou captuchu nechce. Můžeš zkusit restartovat router. Případně zkus napsat do příslušného tématu ať BBaron zkontroluje tvou IP adresu,


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - BBaron - 18.07.2020

Ak to chce od teba captchu, tak ta cloudflare ma oznaceneho za nejakeho “podozriveho” a preto ta blokuje. Skus vypnut na par minut router a potom ho znova zapnut. Ak mas providera, ktory ma jednu verejnu IP pre vsetkych klientov, tak moze byt problem tam, ze niekto z kluentov ma virus atd a robi “bordel”. V KODI ti to nejde preto, lebo tam chce server tiez captchu.


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - Libor007 - 20.11.2020

Ahoj, 
mám takový problém. Nenašel jsem to zde pod vláknem, tak to tu snad opravdu není.

Koupil jsem si nové zařízení. (NTB a Xbox) 
vzhledem k článkům jsem si zaplatil kra.sk na rok a zaktivnil.

Nainstaloval kodi na obě zařízení a přihlásil / autorizoval kra.sk propojení na streamcinema

když si chci pustit film, tak mi to napíše neaktivní účet. 
Neví někdo, nebo nestalo se někomu to samé ? 

Moc díky
Libor


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - PetrM - 20.11.2020

A jsi si jistý, že jsi uplatnil poukázku? Kolik ti to hlásí dní, když se přihlásíš na stránce kra.sk?


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - Libor007 - 20.11.2020

(20.11.2020, 18:31)PetrM Napsal(a): A jsi si jistý, že jsi uplatnil poukázku? Kolik ti to hlásí dní, když se přihlásíš na stránce kra.sk?

Ano, hlásí mi to ještě 358 dní

Zkoušel jsem nyní na sterém xboxu, tam funguje Undecided


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - BBaron - 20.11.2020

a co presne ti to pise? lebo nic o neaktivnom ucte plugin nehovori...pripadne mi vies poslat kodi.log ?


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - Libor007 - 23.11.2020

(20.11.2020, 23:04)BBaron Napsal(a): a co presne ti to pise? lebo nic o neaktivnom ucte plugin nehovori...pripadne mi vies poslat kodi.log ?

byl jsem pak už pryč, tak jsem nemohl napsat. Ano, udělam z toho screen a pošlu během dneška
Díky


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - BBaron - 23.11.2020

@"Libor007" screen je na nic ... potrebujem kodi.log aby som videl co sa deje na pozadi. precitaj si: https://forum.cder.sk/thread-1.html a tam mas napisane ako spravit ten kodi.log aby si ho mohol poslat....


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - GarfieldM - 16.01.2021

a co update pro kodi 19? Smile


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - BBaron - 28.01.2021

@"GarfieldM" pracuje sa na tom....bude to ale trocha este trvat ...


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - aafroman - 20.02.2021

Tak bohuzel dnes probíhá autoaktualizace na Kodi 19 v GooglePlay.


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - BBaron - 20.02.2021

@"aafroman" ano viem ... budem sa snazit, aby som dnes nahodil do repa aspon nejaku funkcnu verziu SC.


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - davca38 - 23.04.2021

proč neumí kodi pridat titulky??!


RE: Ako instalovat/aktualizovat SC - PetrM - 23.04.2021

Ale umí, zkus být trochu konkrétnější, kam, jak a odkud je přidáváš.