Stream Cinema CZ/SK
Sekani filmu neustale enigma - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Repozitár (https://forum.cder.sk/forum-5.html)
+--- Fórum: cder.sk (https://forum.cder.sk/forum-6.html)
+--- Téma: Sekani filmu neustale enigma (/thread-318.html)



Sekani filmu neustale enigma - L0th4r - 20.07.2020

Cago, mam nejnovejsi update, optiku 100/100 a sekaji se posledni tyden vsechny filmy i na malou velikost.
Mam vu+uno 4k enigma 2 vti. Kazdy napise res si to na enigma foru a me by zajimalo kde? Undecided
Na ab foru http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=468&t=74033
Je zablokovane
A kdyz nekdo napise na https://github.com/mtester270/archivczskpremium/blob/master/README.md
Tak foff na vsechny.
Hlavne zaplatit a neremcat.


RE: Sekani filmu neustale enigma - JIKARU - 20.07.2020

Cau, jsou 2 varianty. Bud aktualizuj archiv odtud https://github.com/mx3L/archivczsk/releases

nebo prehraj image VTi imagem E2 od OATV. Nevim jestli mas uno4k nebo SE ale tady mas na vyber http://images.mynonpublic.com/openatv/6.4/index.php?open=vuuno4k az budes met nahranu Enigmu vcetne pluginu KODIv18.7 muzes nahrat klidne tuhle zalohu KODI https://www.edisk.cz/stahni/20359/kodizaloha.zip_190.53MB.html/ a spoustet prehravani filmu v KODI pres GstPlayer. Vsechno slape v pohode a bez problemu....


RE: Sekani filmu neustale enigma - Pytkin - 21.07.2020

A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?


RE: Sekani filmu neustale enigma - L0th4r - 21.07.2020

Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky


RE: Sekani filmu neustale enigma - GrgoPitic - 21.07.2020

Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.


RE: Sekani filmu neustale enigma - JIKARU - 21.07.2020

(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut


RE: Sekani filmu neustale enigma - L0th4r - 21.07.2020

(21.07.2020, 09:37)GrgoPitic Napsal(a): Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.

Forum slouzi k pomahani a diskuzi, tak si nech tyhle poznamky. Doplnek zdarma na E2 neni. Jinak diky, kdo mi napsal co bych mohl zkusit. Vse uz je Ok, byla chyba u poskytovatele internetu, ale nechapu proc mi to na Kodi slapalo :-D.


RE: Sekani filmu neustale enigma - GrgoPitic - 21.07.2020

(21.07.2020, 12:53)L0th4r Napsal(a):
(21.07.2020, 09:37)GrgoPitic Napsal(a): Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.

Forum slouzi k pomahani a diskuzi, tak si nech tyhle poznamky. Doplnek zdarma na E2 neni. Jinak diky, kdo mi napsal co bych mohl zkusit. Vse uz je Ok, byla chyba u poskytovatele internetu, ale nechapu proc mi to na Kodi slapalo :-D.
Som rád že si prišiel na chybu ale prečo som tak začal? Ty si začal mať poznámky na autora doplnku. Ja si jeho prácu Vážim, ktorú odvádza. Pošlem mu aj viac koľko krát nakoľko je to super doplnok ako sa povie na nezaplatenie. Hawk peace :-)


RE: Sekani filmu neustale enigma - Pytkin - 22.07.2020

(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..


RE: Sekani filmu neustale enigma - Pytkin - 22.07.2020

(21.07.2020, 10:31)JIKARU Napsal(a):
(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut

U mna slo zase kodi za 10 minut prec .. Kym nastartuje KODI a vyberiem film , tak v Archive uz mam uvodne titulky davno za sebou .. Archiv ma bavi omnoho viac .. Tak isto download bezi na pozadi boxu .. v KODI som si neni isty , ci ked ho vypnem , tak bude downloadovat .. atd atd ..


RE: Sekani filmu neustale enigma - JIKARU - 22.07.2020

(22.07.2020, 02:50)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 10:31)JIKARU Napsal(a):
(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut

U mna slo zase kodi za 10 minut prec .. Kym nastartuje KODI a vyberiem film , tak v Archive uz mam uvodne titulky davno za sebou .. Archiv ma bavi omnoho viac .. Tak isto download bezi na pozadi boxu .. v KODI som si neni isty , ci ked ho vypnem , tak bude downloadovat .. atd atd ..
Kazdy podle sveho gusta. Pres KODI filmy nestahuju, mam jine zdroje a hlavne kvalitni release filmy nestavnes na KODI Wink. proto sleduju jen to co chci a stahuju jen kvalitni soubory, ne shity 8-)


RE: Sekani filmu neustale enigma - Pytkin - 23.07.2020

Ja to robim tak , ze ked vidim nejaky zaujimavy film , dam si ho stiahnut na disk .. a ked je cas na filmy , tak si vyberiem z toho co mam stiahnute .. vzdy tam mam aspon 20 filmov pripravenych .. Takze ARCHIV mi vyhovuje viac ako KODI .. Kodi je otravny moloch .. kym sa nastartuje .. debilne ovladanie .. atd .. suhlasim , ze kazdy si vyberie to , co vyhovuje jemu ..


RE: Sekani filmu neustale enigma - stehan - 23.07.2020

(22.07.2020, 02:49)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..
Pyti to bude u teba asi preto (rychlost internetu) ze ten depeche mode posledny ma 41Gb.


RE: Sekani filmu neustale enigma - Han Solo - 23.07.2020

A čo takto pán stehan
Black Celebration 1986 totálka  pre fans ako biblia album dufam že maš doma LP
alebo hm Polamaný Rám / 1982 alebo aj A Broken Frame  Big Grin
odkedy odišiel Alan Wilder a tak akosi neviem dá sa to počuvať ale už to nie je ono 
ešte sa tam motal aj Vince Clarke a toto boly staré dobré časy 
takže ak si v komunite tvdrých fans poviem ti len jedno My secret garden  Shy DM forewer ..............


RE: Sekani filmu neustale enigma - Pytkin - 24.07.2020

(23.07.2020, 18:07)stehan Napsal(a):
(22.07.2020, 02:49)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..
Pyti to bude u teba asi preto (rychlost internetu) ze ten depeche mode posledny ma 41Gb.
Ale prva polka slahala bez problemov .. az tak od 17:00 , ked som bol v polke koncertu to zacalo trhat .. Ja mam download cca 60mbps , co by na to mohlo stacit .. Ale v kazdom pripade to je dost dobry koncert ! [Obrázek: smile.png]