Stream Cinema CZ/SK
Dokumenty - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Repozitár (https://forum.cder.sk/forum-5.html)
+--- Fórum: cder.sk (https://forum.cder.sk/forum-6.html)
+--- Téma: Dokumenty (/thread-438.html)



Dokumenty - gunner - 17.01.2021

Dobry den,
je moznost vytvrorit vedle filmu, serialu, anime atd. slozku dokumenty? bylo by to mozna prehlednejsi.
Dekuji moc!


RE: Dokumenty - neo.power - 18.01.2021

super napad a este keby radenie bolo nie podla abecedy ale podla datumu pridania


RE: Dokumenty - paterliny - 21.01.2021

Toto by bola bomba


RE: Dokumenty - Timon - 13.02.2021

Dobrý nápad


RE: Dokumenty - JL1 - 13.02.2021

Mne by sa osobne páčilo odfiltrovať dokumenty z filmov a dokumenty by boli samostatne, mne to až tak nepríde že dokument je film, potom by to bola bomba


RE: Dokumenty - BBaron - 17.02.2021

@"JL1" tusim som to tak spravil bez toho, aby som si precital forum, tiez mi to tak prislo lepsie, ze ked uz tam ta polozka je na uvodnej obrazovke, tak sa to nema co miesat do filmov. Rovnako tak som asi spravil aj sport. Len neviem, ci som to dal do aktualnej API, alebo do API pre plugin pre KODI19, kde prerabam komplet menu.


RE: Dokumenty - Toky745 - 10.08.2022

@"BBaron" Je nejaky dovod preco nie je v dokumentoch mozne vyhladavat podla nazvu? Povazujem to za velky nedostatok, nakolko nazvy v sekcii su odvodene od relacii alebo "komercnych nazvov" a v abecednom zoradeni nezodpovedaju obsahu.


RE: Dokumenty - BBaron - 13.08.2022

@"Toky745" ma to jednoduchy dovod: proste som na to zabudol....


RE: Dokumenty - Toky745 - 14.08.2022

(13.08.2022, 12:37)BBaron Napsal(a): @"Toky745" ma to jednoduchy dovod: proste som na to zabudol....

Jaj tak, takze to tam niekedy pribudne?


RE: Dokumenty - BBaron - 16.08.2022

Ked som to zistil, tak som to tam samozrejme hned chcel pridat, ale potom som zistil, ze vyhladavanie mam spravene "blbo" a tym padom sa "klasicke" vyhladavanie nedalo pouzit na vyhladavanie v dokumentoch. V plane to je pridat, lebo ja pozeram hlavne dokumenty a je fakt tazke nieco najst. Spravim aspon upravu na strane servera, ktora by umoznila vyhladat dokumenty v klasickom vyhladavani....nieje to nic moc, ale aspon ho najdes ....


RE: Dokumenty - Toky745 - 17.08.2022

(16.08.2022, 15:03)BBaron Napsal(a): Ked som to zistil, tak som to tam samozrejme hned chcel pridat, ale potom som zistil, ze vyhladavanie mam spravene "blbo" a tym padom sa "klasicke" vyhladavanie nedalo pouzit na vyhladavanie v dokumentoch. V plane to je pridat, lebo ja pozeram hlavne dokumenty a je fakt tazke nieco najst. Spravim aspon upravu na strane servera, ktora by umoznila vyhladat dokumenty v klasickom vyhladavani....nieje to nic moc, ale aspon ho najdes ....
Potom by som mal len taku otazku k tomu planovanemu vyhladavaniu, "klasicke vyhladavanie" je rozdelene na filmy a serialy, niektore dokumenty su ako filmy a niektore su v seriach asi ako serialy, takze bude treba skusit vyhladavat cez oboje ak budem chciet obsiahnut celu zlozku "dokumenty"?


RE: Dokumenty - BBaron - 17.08.2022

na taketo vyhladavanie je tam priliz malo poloziek. filmy/serialy su rozdelene len kvoli mnozstvu a potom vela filmov/serialov maju rovnake nazvy, tak preto je to takto rozdelene a preto aj nefunguje to vyhladavanie v doplnku pre dokumenty.


RE: Dokumenty - Toky745 - 17.01.2023

(17.08.2022, 10:45)BBaron Napsal(a): na taketo vyhladavanie je tam priliz malo poloziek. filmy/serialy su rozdelene len kvoli mnozstvu a potom vela filmov/serialov maju rovnake nazvy, tak preto je to takto rozdelene a preto aj nefunguje to vyhladavanie v doplnku pre dokumenty.

Aj tam bol alebo bude nejaky update toho vyhladavaca?


RE: Dokumenty - Toky745 - 19.04.2023

@"BBaron"  nejaky update ohladne moznosti vyhladavania v dokumentoch neni?