Stream Cinema CZ/SK
Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Zariadenia (https://forum.cder.sk/forum-11.html)
+--- Fórum: Ostatné zariadenia (https://forum.cder.sk/forum-12.html)
+--- Téma: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one (/thread-556.html)

Stran: 1 2


Nejde nainštalovať stream Cinema - SenorVan - 30.09.2021

Ahojte , vopred sa Vám chcem poďakovať za poskytnutie našich služieb respektíve stream cinema sk / cz je to niečo neskutočne a je to asi najlepšia vec cez ktorú som pozeral filmy . Fakt klobúk dole .
No a teraz k môjmu problému … odinštaloval som Kodi na mojom xboxe one z dôvodu toho že mi nešlo spustiť filmy ( v minulosti pomohla reinštalovať a išlo ) . Teraz stiahnem kodi , urobím podľa náhodou ktorú som našiel na tejto stránke ( prepojiť cez repozitára dcér.sk atd atd toto všetko som urobil ) ale nejde mi nainštalovať priamo v kodi stream cinema . Vyhaduje mi že inštalácia zlyhala ( stiahnuť stiahne lenže nenainštaluje ) . Prosím vás vedeli by ste mi stym prosím pomôcť ? Vopred ďakujem za vaše reakcie . V prípade potreby môj mail: [email protected]


RE: Xbox one - VendeTTa - 30.09.2021

Mam rovnaky problem na xboxe


RE: Xbox one - SenorVan - 30.09.2021

Ahoj , mám podobný problém , stym rozdielom ze mne nejde nainštalovať s reportu doplnok stream cinema . Som už bezradný


Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - SenorVan - 30.09.2021

Ahojte , vopred sa Vám chcem poďakovať za poskytnutie našich služieb respektíve stream cinema sk / cz je to niečo neskutočne a je to asi najlepšia vec cez ktorú som pozeral filmy . Fakt klobúk dole .
No a teraz k môjmu problému … odinštaloval som Kodi na mojom xboxe one z dôvodu toho že mi nešlo spustiť filmy ( v minulosti pomohla reinštalovať a išlo ) . Teraz stiahnem kodi , urobím podľa náhodou ktorú som našiel na tejto stránke ( prepojiť cez repozitára dcér.sk atd atd toto všetko som urobil ) ale nejde mi nainštalovať priamo v kodi stream cinema . Vyhaduje mi že inštalácia zlyhala ( stiahnuť stiahne lenže nenainštaluje ) . Prosím vás vedeli by ste mi stym prosím pomôcť ? Vopred ďakujem za vaše reakcie . V prípade potreby


Xbox one nejdú doplnky - SenorVan - 01.10.2021

Ahojte , vopred sa Vám chcem poďakovať za poskytnutie našich služieb respektíve stream cinema sk / cz je to niečo neskutočne a je to asi najlepšia vec cez ktorú som pozeral filmy . Fakt klobúk dole .
No a teraz k môjmu problému … odinštaloval som Kodi na mojom xboxe one z dôvodu toho že mi nešlo spustiť filmy ( v minulosti pomohla reinštalovať a išlo ) . Teraz stiahnem kodi , urobím podľa náhodou ktorú som našiel na tejto stránke ( prepojiť cez repozitára dcér.sk atd atd toto všetko som urobil ) ale nejde mi nainštalovať priamo v kodi stream cinema . Vyhaduje mi že inštalácia zlyhala ( stiahnuť stiahne lenže nenainštaluje ) . Prosím vás vedeli by ste mi stym prosím pomôcť ? Vopred ďakujem za vaše reakcie . V prípade potreby


Xbox one S nejde SC - SenorVan - 01.10.2021

Ahojte , vopred sa Vám chcem poďakovať za poskytnutie našich služieb respektíve stream cinema sk / cz je to niečo neskutočne a je to asi najlepšia vec cez ktorú som pozeral filmy . Fakt klobúk dole .
No a teraz k môjmu problému … odinštaloval som Kodi na mojom xboxe one z dôvodu toho že mi nešlo spustiť filmy ( v minulosti pomohla reinštalovať a išlo ) . Teraz stiahnem kodi , urobím podľa náhodou ktorú som našiel na tejto stránke ( prepojiť cez repozitára dcér.sk atd atd toto všetko som urobil ) ale nejde mi nainštalovať priamo v kodi stream cinema . Vyhaduje mi že inštalácia zlyhala ( stiahnuť stiahne lenže nenainštaluje ) . Prosím vás vedeli by ste mi stym prosím pomôcť ? Vopred ďakujem za vaše reakcie . V prípade potreby


RE: Xbox one nejdú doplnky - onda95 - 01.10.2021

Čau, taky mi to nejde, přesně ten problém. Řešili jsme to na facebooku a nefunguje to skoro nikomu. Mě teda nejde vůbec nic, ani nainstalovat češtinu. Háže to chybu se závislostmi. Přijde mi, jak kdyby to v kodi repozitářích už nějak přehodili na matrix, ale na Lei, která je ke stažení na xbox, to už nefunguje ty doplňky. Nejde ani log, prostě nic. Nikdo neví, co s tím. Do včera mi to fungovalo a lidem taky.


RE: Xbox one nejdú doplnky - BQBQR - 01.10.2021

(01.10.2021, 19:48)onda95 Napsal(a): Čau, taky mi to nejde, přesně ten problém. Řešili jsme to na facebooku a nefunguje to skoro nikomu. Mě teda nejde vůbec nic, ani nainstalovat češtinu.  Háže to chybu se závislostmi. Přijde mi, jak kdyby to v kodi repozitářích už nějak přehodili na matrix, ale na Lei, která je ke stažení na xbox, to už nefunguje ty doplňky. Nejde ani log, prostě nic. Nikdo neví, co s tím. Do včera mi to fungovalo a lidem taky.
Mám X box ONE X a tiež prestalo včera fungovať. Švagor má tiež tento problém, no bolo mi povedané, že má už MATRIX verziu, no sám so to nevidel, tak neviem.


RE: Xbox one nejdú doplnky - onda95 - 01.10.2021

Matrix ještě na storu není a doinstalovat jinak nejde. Nebo jsem teda na to aspoň nepřišel. Začal se mi i na starším notesu s win 8.1 jebat kodi i tam, ale dal jsem 19.1 a dobrý. Takže si myslím, že to je taky tím a doufám, že to už konečně vydají.


Nefunguje SC xbox - SenorVan - 01.10.2021

Ahojte , vopred sa Vám chcem poďakovať za poskytnutie našich služieb respektíve stream cinema sk / cz je to niečo neskutočne a je to asi najlepšia vec cez ktorú som pozeral filmy . Fakt klobúk dole .
No a teraz k môjmu problému … odinštaloval som Kodi na mojom xboxe one z dôvodu toho že mi nešlo spustiť filmy ( v minulosti pomohla reinštalovať a išlo ) . Teraz stiahnem kodi , urobím podľa náhodou ktorú som našiel na tejto stránke ( prepojiť cez repozitára dcér.sk atd atd toto všetko som urobil ) ale nejde mi nainštalovať priamo v kodi stream cinema . Vyhaduje mi že inštalácia zlyhala ( stiahnuť stiahne lenže nenainštaluje ) . Prosím vás vedeli by ste mi stym prosím pomôcť ? Vopred ďakujem za vaše reakcie . V prípade potreby


RE: Nefunguje SC xbox - Kuno23 - 01.10.2021

Nefunguje ani mne na Xbox series X.


RE: Nefunguje SC xbox - Kuno23 - 01.10.2021

Android box funguje, čiže to bude nejaký problém s zavislostami doplnku pre xbox..


RE: Nefunguje SC xbox - Kuno23 - 02.10.2021

Pridavam odkaz na moj log subor kolko som ho nedokazal dostať kvoli velkosti priamo,snad ztoho dokaze niekto nieco vycitat... log je z mojho Xbox series X, par dni dozadu vsetko fungovalo, vcera a dnes uz nic... taktiez ked skusam speedtest v nastaveniach pluginu,tak to ukazuje 0,00bps ,neviem ci to moze mat nejaky suvis.

https://drive.google.com/file/d/1Twi-6AEyg-qlI8G2hSl5pmvU0CEJFFqo/view?usp=sharing


RE: Xbox one - BBaron - 02.10.2021

JA som zistil, ze 1.10. vyprsal CA root certifikat, ktory overoval platnost certifikatov. Kedze vyprsal, tak sa tie certifikaty na webe nedaju overit a preto to nejde. Su dve mozne varianty:
1) zmena certifikatov na strane SC
2) aktualizacia systemu na xboxe.
ALE:
2) je v nedohladne a pod palcom ju ma microsoft, je otazne, kedy vydaju update
1) zaberie to par hodin, ale ked sa vymenia certifikaty za take, ktore su podpisane inou autoritou, tak by to mohlo ist.
ktreba si pockat. ...


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - BBaron - 02.10.2021

skuste to teraz niekto, ci to pojde a dajte vediet....neviem, ci to pojde na xboxe ale na ostatnych platformach....


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - Kuno23 - 02.10.2021

Xbox series X, film spustí, ale prehraje par sekúnd a zastaví sa to a ide mi to bez zvuku.. Neviem ci je to problém iba u mňa, alebo je to tak všeobecne na xboxoch..


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - BBaron - 02.10.2021

@"Kuno23" ak by si neodinstaloval, tak by si teraz fical ....


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - onda95 - 03.10.2021

U mě nic, přeinstaloval jsem repo a zkusil nainstalovat a stejný problém


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - BBaron - 04.10.2021

@"Tomáš Kratochvíl" tak ako som uz vyssie pisal, problem je v microsofte a treba pockat na update Xbox. Microsoft akosi kasle na aktualnost CA certifikatov a tym padom niektore https stranky nefunguju.


RE: Nejde pridať doplnok Stream na Xbox one - syneda - 28.10.2021

Dobrý den, mám stejný problém