Stream Cinema CZ/SK
trakt.tv - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Stream Cinema (https://forum.cder.sk/forum-3.html)
+--- Fórum: Všeobecné (https://forum.cder.sk/forum-4.html)
+--- Téma: trakt.tv (/thread-84.html)



trakt.tv - Lagish - 28.04.2020

Ahojte,
Stream cinema mám už dosť dlho a tak som sa pozeral do nastavení a našiel som tam trakt.tv
Viem, že je to nejaká databáza filmov (niečo ako CSFD) ale načo to slúži v Stream Cineme?
Resp. nejaké tipy, triky ....?

Dík za odpoveď


RE: trakt.tv - zsarauer - 28.04.2020

Ano, trakt.tv je databáze filmů a seriálů.
Slouží to např. k synchronizaci databáze oblíbených filmů a seriálů. Pak to např. sleduje a odškrtává shlédnuté filmy.
Já to používám hlavně na vytváření seznamů oblíbených filmů, např. Star Wars, filmy od Marvelu seřazené chronologicky atd., pak už stačí jenom vstoupit do oblíbeného seznamu a nemusím nic hledat.
Dobré je, že to nemusím nutně dělat v Kodi ale můžu si to vytvořit kdekoliv na PC (samozřejmě po vytvoření účtu na trakt.tv) a v Kodi se to poté synchronizuje. Je také možno synchronizovat více zařízení (tzn. mít na více zařízení oblíbené seznamy).


RE: trakt.tv - BBaron - 28.04.2020

pre mna najpouzivanejsia funkcionalita trakt.tv a pluginu je v tom, ze ked nieco pozriem na notebooku, tak to vidim oznacene ako videne aj na TV. Takze tam mas aj synchronizaciu pre sledovane, rozsledovane atd...


RE: trakt.tv - johnnz - 28.04.2020

Ahojte,
@BBaron, v prvom rade obrovská vďaka za to čo robis. Klobúk dole. Prosím ťa, len jedna otázočka. Kam zmizol trakt.tv folder z hlavného menu? To bola najväčšia vychytávka aká existovala priamo v SC plugine, kde človek vždy našiel už len to, čo si sám na trakte cez web dal do watchlistu, čo bola úplná pecka. Som stale prihlásený na trakte v nastaveniach SC, no folder v hlavnom menu tam už nevidim. Vedel by si ho vrátiť prosím ťa späť?
Vopred veľká vďaka.


RE: trakt.tv - PetrM - 28.04.2020

Tak to nevím kam koukáš, já ho tam v poslední verzi 1.3.26 mám.


RE: trakt.tv - johnnz - 28.04.2020

Ahoj PetrM,
Hmm. Ja ho tam veru nemám. Aktualizoval som na poslednú verziu SC 1.3.26. Môže to súvisieť s tým, že používam staršiu verziu Kodi 16.1 a Android 4.4.2 na svojom minixe? Prednedávnom to však ešte išlo a trakt.tv folder bol v hlavnom menu.


RE: trakt.tv - BBaron - 29.04.2020

@"johnnz" ano, je to tou verziou KODI. Podla dokumentacie by to malo fungovat, ale asi maju nejake verzie bugy .... Nahod si KOSI 18.x a tam to pojde bez problemov.


RE: trakt.tv - PetrM - 29.04.2020

A jak tohle souvisí s trakt.tv??
Udělej log a napiš to do Hlásenie chýb


RE: trakt.tv - johnnz - 30.04.2020

(29.04.2020, 17:50)BBaron Napsal(a): @"johnnz" ano, je to tou verziou KODI. Podla dokumentacie by to malo fungovat, ale asi maju nejake verzie bugy .... Nahod si KOSI 18.x a tam to pojde bez problemov.
@"BBaron" ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Pomohlo :-)


RE: trakt.tv - kockagejsa - 01.05.2020

Nevíte někdo prosím jestli lze nastavit NETFLIX doplněk nejak na TRAKT.TV?


RE: trakt.tv - BBaron - 02.05.2020

@"kockagejsa" nie, nejde to....


RE: trakt.tv - kockagejsa - 02.05.2020

Díky za info, škoda.