• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Mi Tv Box S 2nd Gen / KODI / SC/ KICK OUT
#1
Ahojte,

som tu nový a snažil som sa dohľadať v predchádzajúcich príspevkoch môj problém a jeho riešenie / avšak márne...

PROBLÉM:

Mám nové záriadenie - Xiaomi Mi Tv Box S 2nd Gen kde som rozbehal SC cz sk. Myslel som si, že všetko funguje ako má avšak po nejakom čase ( od 5 do 20 min) ma vyhodí z playeru (ukáže sa ozubené koliesko) spať na výber epizódy alebo filmu, kde následne viem zase zvoliť pokračovať v pozeraní od dobý kde to vyplo.

Čiže ma nevyhodí priamo z KODI alebo nevypne samotné zariadenie. Je to veľmi otravné a kazí mi to celkový dojem s používania.

--- VIETE MI NIEKTO PORADIŤ ,, PROSÍM ,, ---

VOPRED ĎAKUJEM  Tongue
  Odpovědět
#2
odporucam ti najprv najst a precitat FAQ. Potom budes vediet, co potrebujes nato, aby si spravne nahlasil chybu. Potom ti snad budeme vediet pomoct. To co popisujes je pravdepodobne problem s pripojenim, ked sa ti prerusi spojenie s uloziskom. Kedze si asi jediny, tak moze byt problem u teba, alebo u tvojho poskytovatela internetu. Alebo aj kludne problem routeru ... moznosti je vela
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Písal som ti DM. PROSÍM o pomoc. Kludne aj zaplatím za support.
  Odpovědět
#4
ked pises DM, tak sa presvedc o tom, ze je mozne ti na spravu odpovedat, lebo ked si vypnes prijmanie DM, tak ti proste nemozes cakat odpoved ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)