• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
#41
Zdravím , díky že se zmenil nový repozitar , jen kvuli někomu a bez duvodu nebo spíš měl dojem ze bude zneužití,ale nikdo tady ale nepomyslel že někteří mají zaplaceno VIP na webshare , a co ted že ? najednou si zase musím navic koupit dalsi VIP abych to mohl sledovat, nebo jste to nějak vyřešily ?
  Odpovědět
#42
(05.05.2020, 20:54)NaspeR Napsal(a): Zdravím , díky že se zmenil nový repozitar , jen kvuli někomu a bez duvodu nebo spíš měl dojem ze bude zneužití,ale nikdo tady ale nepomyslel že někteří mají zaplaceno VIP na webshare , a co ted že ? najednou si zase musím navic koupit dalsi VIP abych to mohl sledovat, nebo jste to nějak vyřešily ?
nemusíš kupovat nic , pokud nechceš využívat CZ od bbaron , neptej se zde na forum.cder.sk a vrať se na staré forum  které jsi využíval do 20dubna,
webshare funguje pořád akorát ne od bbarona a ne tak komfortně(zatím) jako se starým pluginem ale dá se pokud nechceš platit znovu
  Odpovědět
#43
(05.05.2020, 21:22)bandolier Napsal(a):
(05.05.2020, 20:54)NaspeR Napsal(a): Zdravím , díky že se zmenil nový repozitar , jen kvuli někomu a bez duvodu nebo spíš měl dojem ze bude zneužití,ale nikdo tady ale nepomyslel že někteří mají zaplaceno VIP na webshare , a co ted že ? najednou si zase musím navic koupit dalsi VIP abych to mohl sledovat, nebo jste to nějak vyřešily ?
nemusíš kupovat nic , pokud nechceš využívat CZ od bbaron , neptej se zde na forum.cder.sk a vrať se na staré forum  které jsi využíval do 20dubna,
webshare funguje pořád akorát ne od bbarona a ne tak komfortně(zatím) jako se starým pluginem ale dá se pokud nechceš platit znovu

No jde vidět že tady je to opravdu jen forum , a neda se tu ničeho dopátrat ,a nevidim ze bych napsal že nechci neco využívat .. jen jde videt že od té doby co to vede bbaron tak to stojí za hovno a jsou akorát s tím jen problémy a neřekne se nic na rovinu , a každy jen tu stupidně tlachá !!! a ten co to mel předtím tak s tím nikdy nebyl takovy problem...
  Odpovědět
#44
(05.05.2020, 21:46)NaspeR Napsal(a):
(05.05.2020, 21:22)bandolier Napsal(a):
(05.05.2020, 20:54)NaspeR Napsal(a): Zdravím , díky že se zmenil nový repozitar , jen kvuli někomu a bez duvodu nebo spíš měl dojem ze bude zneužití,ale nikdo tady ale nepomyslel že někteří mají zaplaceno VIP na webshare , a co ted že ? najednou si zase musím navic koupit dalsi VIP abych to mohl sledovat, nebo jste to nějak vyřešily ?
nemusíš kupovat nic , pokud nechceš využívat CZ od bbaron , neptej se zde na forum.cder.sk a vrať se na staré forum  které jsi využíval do 20dubna,
webshare funguje pořád akorát ne od bbarona a ne tak komfortně(zatím) jako se starým pluginem ale dá se pokud nechceš platit znovu

No jde vidět že tady je to opravdu jen forum , a neda se tu ničeho dopátrat ,a nevidim ze bych napsal že nechci neco využívat .. jen jde videt že od té doby co to vede bbaron tak to stojí za hovno a jsou akorát s tím jen problémy a neřekne se nic na rovinu , a každy jen tu stupidně tlachá !!! a ten co to mel předtím tak s tím nikdy nebyl takovy problem...
Máš pravdu, forum je nepřehledné, ale právě kvůli těm co neumí číst a mají potřebu si postěžovat, že jim něco nefunguje a bla bla bla...
  Odpovědět
#45
Ahoj predem sorry jestli uz to tu slo ale i po zaplaceni na kra mi stale vybíha chyba " nepodarilo se prihlasit na kra.sk"
Zkusil jsem reinstal SC ale stále stejné ..loginy WS i Kra mam zadané korekt , nevite co s tim ????
  Odpovědět
#46
(05.05.2020, 21:46)NaspeR Napsal(a): No jde vidět že tady je to opravdu jen forum , a neda se tu ničeho dopátrat
Je to forum cder.sk napsal bych ti  klidně odkazy,ale respektuji že se bbaron odstřihl od předešlého fora a dal se cestou komercializace pluginu SC přes kra.sk
Jak jsem psal , odpovědi jak dále využívat webshare hledej jinde , třeba FB kodi a cinema stream cz sk doporučení filmů a seriálů plus komentáře nebo staré forum
XBMC-Kodi cz
[url=https://www.xbmc-kodi.cz][/url]
  Odpovědět
#47
No a nejlepsi je na enigme ,za 3 dny 3 aktualizace,a pak ze nejde o prachy,takhle si to celej baron muze strcit do ......,
  Odpovědět
#48
@"hasak" spíš trotla Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#49
@Kutil32: Odpovim ti, jak to vidim ja.
SC fungovat neprestal, jen jej jeho autor presmeroval na jine uloziste, kam se jako zazrakem presunul z WS i veskery obsah napojeny na SC.
Nezaplatil si si SC, ale WS a ten ti funguje dal. Bud ho muzes pouzivat k tomu, k cemu je "urcen" nebo muzes v Kodi pouzit jiny plugin a pouzivat ho dal k cemu "urcen" neni.
Pokud chces dal pouzivat SC, musis si zaplatit nove uloziste.
Proc to autor SC udelal? Predpokladam, ze kvuli hnuti mysli v sestinedeli a kvuli nezistne podpore file hostingu, se kterym rozhodne "nema" nic spolecneho.
Proc to autor SC neprizna? Predpokladam, ze proto, ze by to vypadalo, ze sdili nelegalni obsah, coz rozhodne nedela, a castecne take proto, ze vsem tvrdil, ze z toho nema ani halir, a ze nic takoveho jako presun na jine uloziste nechysta.
Krom nadavani s tim neudelas nic, protoze SC "neni" placena sluzba a WS ti stale poskytuje to, za co si si zaplatil.
  Odpovědět
#50
(05.05.2020, 16:02)kutil32 Napsal(a): Reakce na petertomasy: nekončí SC a jak to, že to nejde? Tobě stream cinema funguje? Tak tady nepíš, že klamu.
Reakce na Zdenek: když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí.

Mas od neho kupno predajnu zmluvu? Fakturu? Doklad? Ty si kupil webshare.cz nekupil si sluzbu stream cz sk. To ze to islo cez WS bol len jeden so sposobou vyuzitia webshare.

Za druhe moralny aspekt samovolneho ukoncenia podpory WS, a podpory pochyderneho kra, ktory mimochodom za cely rok 2019 mal prijem okolo 500eur a bol v strate okolo 800eur. Aktiva ultra nizke. Staci sa pozriet na finstat. Tak je to velmi podozrive. Takato firma nemoze mat dostatocnu infraskturu na pokrytie vykonu datoveho toku tolkych ludi, schpnost tolko dat z WS na KRA ulozit. A to vzbudzuje velke otazniky. Este k tomu ked zapocitame akou rychlostou to cele prebehlo.
  Odpovědět
#51
@liborek333: Ja používam SC aj v Kodi a aj enigme v Dreamboxe a funguje mi to v poriadku a žiadne 3 aktualizácie neboli bola len jedna. A ešte k tomu to ma na starosti niekto iný a nie Bbaron. Ak si platil nejaké aktualizácie na enigme tak si platil inému.A ešte poslednú aktualizáciu dal mtester270 zadarmo.
  Odpovědět
#52
jak mohu na TV Hisense opět zprovoznit stream cinema, který mi přestal fungovat ? Mám Vu+solo 4k receiver
  Odpovědět
#53
(04.05.2020, 16:17)BBaron Napsal(a): Ako instalovat SC?
Jednoduchy video navod pre KODI 18 a skin ESTUARY (zakladny skin) https://bit.ly/sc-get.
Jednoduchy video navod pre KODI 17 a skin ESTUARY (zakladny skin) 


Subor s repozitarom najdete na adrese https://cder.sk/repository.cder.sk-1.0.2.zip.

ahoj jak mohu opět zprovoznit SC na Vu+solo4k, polpatek u kra.sk mám zaplacen.

díky
  Odpovědět
#54
@kutil32 Stream Cinema je zdarma a je to doplnok vďaka ktorému si mohol pozerať filmy z Webshare. Ty si platil za webshare a nie za Stream Cinema. Aktuálne podpora webshare skončila a keď si kúpiš vip KRA tak to v strán cinema opäť všetko pôjde. Aby si to zahraničia mohol kúpiť KRA musíš použiť VPN alebo prosiť niekoho v SR aby ti to poriešiť.
  Odpovědět
#55
@"ce4aser" ak chces zabrdat, tak chod ma ine forum. TU niesi so svojimy kecami vytany ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#56
...nechápu, proč někdo má pořád problém...normálně nepíšu, ale za mě, chceš nechceš...nikdo nikoho nenutí SC používat...nejde Webshare, ok, díky, šel dlouhou dobu...nejlepší možnost je ted KRA, ok, tak těch pár drobáků na to co to umí zaplatím a za mě i poděkuju, když vše funguje...česká závist, to je hnus...Kra mi jede všude, ti co to chtějí bez keců přešli...v okolí bylo snad 20 ročních VIP Webshare...no a co...umí to někdo z nás vytvořit, ne...naopak by dali klidně více!...takže díky BBarone...sleduju to od začátku a nakonec po všem co vidím jsem na straně BBarona...přeci každý má možnost se hecnout a něco na úkor svého času vytvořit, ne?...forum, nový SC a ukázat se...absolutně nepochopím lidi, co jsem jdou a "hejtoujou"...
  Odpovědět
#57
Pozdravujem!

Som tu nový, preto vopred sorry, ak píšem už rozbehanú tématiku...

Po nainštalovaní cder.sk, resp. aktualizácii na cder.sk pár dní všetko šlapalo, potom prišla téma kra.sk, kde som sa zaregistroval, zaplatil, zmenil som v nastavení potrebné...
ale.... stále som v tom menu kde mi píše, že  "plugin funguje len cez kra.sk".

Prosííím, poraďte ako ďalej.

Ďakujem.
  Odpovědět
#58
A zkusil jsi třeba restart Kodi?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#59
(06.05.2020, 23:07)BBaron Napsal(a): @"ce4aser" ak chces zabrdat, tak chod ma ine forum. TU niesi so svojimy kecami vytany ...

co som povedal zle? to ze ked ludia sa stazuju ze kra nestiha nacitavat a odporucam aby kazdy mal len jedno prijenie ziadne multi pripojenia a dali cas kra na reakciu ? To co pisem za tym si stojim. Moje svemomie je ciste.

EDIT: alebo ti vadi ze som sa ta zastal? Ked niekdo napisal "když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí." tak som reagoval typu: "Mas od neho kupno predajnu zmluvu? Fakturu? Doklad? Ty si kupil webshare.cz nekupil si sluzbu stream cz sk. To ze to islo cez WS bol len jeden so sposobou vyuzitia webshare."

O co ti ide ? Ty vole sa mi uz rozum zastavuje.
  Odpovědět
#60
(05.05.2020, 16:02)kutil32 Napsal(a): Reakce na petertomasy: nekončí SC a jak to, že to nejde? Tobě stream cinema funguje? Tak tady nepíš, že klamu.
Reakce na Zdenek: když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí.

Rozhodne nehodlam hajit bbarona a tu svinarnu, co udelal, ale ostatni maji pravdu. SC si neplatite. Mate zaplaceny ucet na webshare, ktery Vam stale funguje. To, ze to fungovalo ve spojenim se SC byl jen bonus navic. Tady opravdu placete na spatnem hrobe, ale kdyz si chvili pockate, urcite se po nejakem patrani dostanete k doplnku, krery bude opet fungovat ve spojeni s webshare. Prozatim muzete pouzivat soubory online, kde ws funguje pres vyhledavani. Rozhodne bych neplatil kra
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)