• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
#61
(07.05.2020, 08:36)Python2003 Napsal(a):
(05.05.2020, 16:02)kutil32 Napsal(a): Reakce na petertomasy: nekončí SC a jak to, že to nejde? Tobě stream cinema funguje? Tak tady nepíš, že klamu.
Reakce na Zdenek: když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí.

Rozhodne nehodlam hajit bbarona a tu svinarnu, co udelal, ale ostatni maji pravdu. SC si neplatite. Mate zaplaceny ucet na webshare, ktery Vam stale funguje. To, ze to fungovalo ve spojenim se SC byl jen bonus navic. Tady opravdu placete na spatnem hrobe, ale kdyz si chvili pockate, urcite se po nejakem patrani dostanete k doplnku, krery bude opet fungovat ve spojeni s webshare. Prozatim muzete pouzivat soubory online, kde ws funguje pres vyhledavani. Rozhodne bych neplatil kra
Mě teda soubory onlne nefungujou, najde to všechno, ale nic mi nejde spustit. Čím to ? nevíš ?
  Odpovědět
#62
Nejspíše chybně vyplněné přihlašovací údaje na Webshare v nastavení doplňku.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#63
@"stenlli700" precitaj si poriadne prvy prispevok a potom skus znova napisat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#64
sc na python3 je niekde dostupna? 2to3 to nedalo Sad
  Odpovědět
#65
Pre uzivatelov context.webshare nie su viditelne polozky? Co to znamena? Ako mam postupovat, ked chcem pouzivat SC?
  Odpovědět
#66
Jednoduše, odinstalovat nebo zakázat doplněk context.webshare.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#67
Zdravim, vsetko chapem.

Aj to, ze je jednoducho novy server, a treba vyckat na poporodne problemy. Nestazujem sa, nevyplakavam na to, ze kazdy vecer, ked si nieco pustim, tak sa kazdych par minut strem vypne, aj ked cez den to ide fajn. Vtedy idu aj 50gb streamy fajn.  Ani to mi nevadi, ze na kra.sk, si kupili kredit aj vsetci moji kamarati a znami, ktorym som to odporucal, a ktorym tiez vravim, ze len treba vydrzat. Ani to, ze pri vela veciach, chybaju lepsie streamy, vo vyssej kvalite a o rozliseni 4K ani nehovorim.

Potom si vravim, ze to aspon do toho casu, pokial sa to zlepsi, vyriesim kontext menu, aby mi streamy isli z webshare, ved konieckoncov, iba usetrim pasmo pre ostatnych. Kra.sk som podporil, nikomu tym neublizujem, tak nechapem...

Ak by sa dalo rozumne vysvetlit, preco aj tato moznost bola odstranena, bol by som velmi povdacny. Nenarokujem si pravo na odpoved, len slusne prosim.
Dakujem a drzim palce
  Odpovědět
#68
@sandokan123
Ak by to bolo tak, že by cez Webshare pozerali len tí čo si zaplatili Webshare aj Kra a ako vravíš odľahčili tým úložisku Kra kým sa nedá rýchlosť do poriadku, to by ešte možno bolo v pohode. Ale túto službu vo veľkom využívajú ľudia, ktorí kade tade BBaronovi nadávajú a ktorí sa na Kra len registrovali a neplatia túto službu. Takže v takom prípade súhlas z BBaronovym riešením, že to nedovolí.
  Odpovědět
#69
@"sandokan123" jednoducho ten doplnok parazituje na SC a preto som "schoval" polozky v menu pre ludi, ktory ho maju nainstalovany. Nieje v tom nic proti autorovi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#70
(16.05.2020, 22:52)BBaron Napsal(a): @"sandokan123" jednoducho ten doplnok parazituje na SC a preto som "schoval" polozky v menu pre ludi, ktory ho maju nainstalovany. Nieje v tom nic proti autorovi.
ok Baron, dakujem za odpoved Wink

uplne top by bolo, keby sa to "odschovalo" pre ludi, ktori maju aktivny pristup na kra? ak je to vobec mozne samozrejme...
  Odpovědět
#71
ahojte prosim vas opat nefunguje kodi. mam 18.6. Leila, som na macu, vcera to islo dnes kodi pise ze pre pouzivatelov contex.webshare nie su viditelne polozky. mam zaplatene samozrejme aj kra.sk a webshare uz nepouzivam po poslednych issues neviete co s tym je? verziu mam Stream CZ a SK 1.3.26. dikes. zmazal som SC uplne, resetol nastavenia, uz tam nemam ani webshare ucet, nahodil kra.sk nanovo a aj tak to nejde..
  Odpovědět
#72
(16.05.2020, 23:24)foxino Napsal(a): ahojte prosim vas opat nefunguje kodi. mam 18.6. Leila, som na macu, vcera to islo dnes kodi pise ze pre pouzivatelov contex.webshare nie su viditelne polozky. mam zaplatene samozrejme aj kra.sk a webshare uz nepouzivam po poslednych issues neviete co s tym je? verziu mam Stream CZ a SK 1.3.26. dikes. zmazal som SC uplne, resetol nastavenia, uz tam nemam ani webshare ucet, nahodil kra.sk nanovo a aj tak to nejde..

Musíš si odinštalovať doplnok context.webshare.Potom by to už malo ísť ak som správne pochopil.
  Odpovědět
#73
(16.05.2020, 23:30)zettor003 Napsal(a):
(16.05.2020, 23:24)foxino Napsal(a): ahojte prosim vas opat nefunguje kodi. mam 18.6. Leila, som na macu, vcera to islo dnes kodi pise ze pre pouzivatelov contex.webshare nie su viditelne polozky. mam zaplatene samozrejme aj kra.sk a webshare uz nepouzivam po poslednych issues neviete co s tym je? verziu mam Stream CZ a SK 1.3.26. dikes. zmazal som SC uplne, resetol nastavenia, uz tam nemam ani webshare ucet, nahodil kra.sk nanovo a aj tak to nejde..

Musíš si odinštalovať doplnok context.webshare.Potom by to už malo ísť ak som správne pochopil.
dakujem za odpoved a odkial ho mam prosim ta nainstalovat?
  Odpovědět
#74
(16.05.2020, 23:08)sandokan123 Napsal(a):
(16.05.2020, 22:52)BBaron Napsal(a): @"sandokan123" jednoducho ten doplnok parazituje na SC a preto som "schoval" polozky v menu pre ludi, ktory ho maju nainstalovany. Nieje v tom nic proti autorovi.
ok Baron, dakujem za odpoved Wink

uplne top by bolo, keby sa to "odschovalo" pre ludi, ktori maju aktivny pristup na kra? ak je to vobec mozne samozrejme...

cital som teraz forum od sarosa, a uz sa Ti vlastne ani necudujem, ze si to blokol
sice neviem, co bolo skor, ci sliepka, abo vajce, ale mam pocit, ze uz je tu tolko hejtu okolo toho, ze az

vsetko dobre vsetkym ludom dobrej vole Smile
  Odpovědět
#75
(16.05.2020, 23:36)foxino Napsal(a):
(16.05.2020, 23:30)zettor003 Napsal(a):
(16.05.2020, 23:24)foxino Napsal(a): ahojte prosim vas opat nefunguje kodi. mam 18.6. Leila, som na macu, vcera to islo dnes kodi pise ze pre pouzivatelov contex.webshare nie su viditelne polozky. mam zaplatene samozrejme aj kra.sk a webshare uz nepouzivam po poslednych issues neviete co s tym je? verziu mam Stream CZ a SK 1.3.26. dikes. zmazal som SC uplne, resetol nastavenia, uz tam nemam ani webshare ucet, nahodil kra.sk nanovo a aj tak to nejde..

Musíš si odinštalovať doplnok context.webshare.Potom by to už malo ísť ak som správne pochopil.
dakujem za odpoved a odkial ho mam prosim ta nainstalovat?

Odinštalovať... doplnky-moje doplnky,kontextova ponuka-webshare- pravé mysitko-informácie-odinstalovat.
Počítam že následne reštart kodi.som v robote, nemám reálnu skúsenosť.som zvedavý čo ma čaká ráno doma.
  Odpovědět
#76
@"foxino" Zajímavé, čekal bych, že když někdo umí doplněk nainstalovat, umí ho i odinstalovat, ale evidentně jsem se mýlil.  Rolleyes

@"zettor003" To nemyslíš vážně, s těma citacema, vždyť se to nedá číst, nedělej to, moc prosím. Sad
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#77
Kodi - 18.6, SC 1.3.26, nastavené mám Estuary SC - vidím vlavo ponuku filmy,serialy,pohadky atd
mám účet na WS aj na Kra, 
ale všetko je prázdne,vojdem do filmov, nastavím novinky - nič, vojdem do serialov-vyberiem si krimi-nič
iba pohádky sa otvoria a možem si vyberať od A... a spusiť (vyskúšané teraz, beží Emoji )
neviete mi poradiť kde je chyba ?
  Odpovědět
#78
janozv veď čítaj o čom sa diskutuje
  Odpovědět
#79
(17.05.2020, 00:11)PetrM Napsal(a): @"foxino" Zajímavé, čekal bych, že když někdo umí doplněk nainstalovat, umí ho i odinstalovat, ale evidentně jsem se mýlil.  Rolleyes

@"zettor003" To nemyslíš vážně, s těma citacema, vždyť se to nedá číst, nedělej to, moc prosím. Sad

@PetrM aplikacia na macOS ak vies vobec co to je, pracuje uplne inac ako na windowse ci inych platformach. dany postup nefungoval. sorry ale nikoho nezaujima co by si cakal ak nevies poradit tak sklapni. nie som amater.
  Odpovědět
#80
(17.05.2020, 00:11)PetrM Napsal(a): @"foxino" Zajímavé, čekal bych, že když někdo umí doplněk nainstalovat, umí ho i odinstalovat, ale evidentně jsem se mýlil.  Rolleyes

@"zettor003" To nemyslíš vážně, s těma citacema, vždyť se to nedá číst, nedělej to, moc prosím. Sad

@PetrM aplikacia na macOS ak vies vobec co to je, pracuje uplne inac ako na windowse ci inych platformach. dany postup nefungoval. sorry ale nikoho nezaujima co by si cakal ak nevies poradit tak sklapni. nie som amater.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)