• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knižnica Kodi a Stream Cinema
#21
pracoval som ... no neviem, ci je to fakt dobry napad. Ludia ktory o tom nic netusia si pridaju vsetky filmy do kniznice a potom sa im zastavi box a budem pocuvat len staznosti. Radsej napisa na co kniznicu vyuzivas a ci ti neviem nejako inak pomoct, aby sa ti to v plugine spravalo rovnako alebo tak nejako....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#22
Taky bych uvítal funkční přidání do knihovny Přidávat do oblíbených je jaksi k ničemu. Když si to přidám do oblibených tak mám vše dohromady seriály a filmy. Kdysi to fungovalo parádně teď to nejde. Už přes rok na tohle čekám a pořád nic. Jak to že to u konkurence funguje a tady ne.
X96 MAX+ + CoreElec + Kodi Matrix 19.4 + Onkyo TX-NR555
  Odpovědět
#23
Ahojte ked spustim stream cinema a prejdem na filmy a zvolim nahlady tak asi po 5 sekundach ma odhlasi a vrati na uvodnu obrazovku. Skusal som to viac krat restartnut a tiez na novo preinstalovat KODI . Nepomohlo. Vie mi niekto poradit ? Android box Shield
  Odpovědět
#24
nazdar, ja by som tiez opat rad videl pridavanie do kniznice.
ked boli nejake novinky, tak som si vzdy par filmov pridal do vlastnej kniznice a neskor pozeral. pri serialoch sa mi to tiez pozdavalo vic ako aktualne pozerat polozku nedopozerane.
sem tam si zapnem PC a na statsom Kodi18 si pridam nieco do kniznice, lebo tam to este ide. ale tato funkcia mi dost chyba.
  Odpovědět
#25
Tiež sa pridávam k zaradeniu tejto funkcie, strašne to chýba. Konkurencia SCC to má tiež. Nedá sa to tam vložiť - prípadne napísať upozornenie alebo vysvetlenie k tomu načo tá funkcia je pre tých čo tomu nechápu?
  Odpovědět
#26
ak to pridam, tak to pridam len pre konkretne polozky, nebude sa dat pridat vsetko do kniznice, to by fakt zabijalo KODI....co ma konkurencia mi je v podstate jedno ;-)
  Odpovědět
#27
(17.12.2022, 02:21)ipsum Napsal(a): ak to pridam, tak to pridam len pre konkretne polozky, nebude sa dat pridat vsetko do kniznice, to by fakt zabijalo KODI....co ma konkurencia mi je v podstate jedno ;-)
kedy by sa dala ocakavat nejaka beta verzia tejto "starsej" funkcie ? vdaka
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)