• 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ Stream Cinema
#61
Pani, neviem ci som niekde pochybil ja, ale po poslednom update mi nejak zmizli kolonky posledne sledovane a napriklad vyhladavanie podla krajiny. Je potrebne to niekde vyfiltrovat, alebo to nie je sucastou aktualizacie? Mohol by to prosim autor zajrnut do SC? Je to naozaj velmi prakticke. Vopred dakukem.
  Odpovědět
#62
čti zde - https://forum.cder.sk/thread-457.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#63
Dakujem
  Odpovědět
#64
@"BBaron"
Bod 12 by asi chtěl aktualizovat,

Díky
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#65
Komu mám napísat že po zaplatení nemôžem pozerat filmi.
  Odpovědět
#66
po zaplateni si musis este predplatne aktivovat, mas to napisane aj vo FAQ, ktore si sem cele pastol...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#67
ahojte, potreboval by som pomoct. SC na notebooku cez Kodi mi ide v poriadku. Doma na RPI, mi vyhadzuje nasledovnu hlasku:
urlopen error ssl certificate_verify_failed certificate verify failed(_ssl.c:661)
Skontrolujte pripojenie na internet

Pripojenie na internet ide, preinstaloval som repozitar, znova nainstaloval SC, restart RPI ale nepomohlo
  Odpovědět
#68
je tam problem s certifikatom. su len dve moznosti
1) mas zly datum a cas
2) mas na RPI staru verziu linuxu, ktora nema updatnute root certifikaty. Updatnit najprv RPI, potom nahod nove KODI a snad ti to pojde....

ak mas RPI, tak sa predpoklada, ze si vies aj co to spravit sam ... ak to s RPI (resp. s linuxom) nevies, tak si kup android krabicku a tam to mas viac blbovzdorne.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#69
Dakujem, co to viem, skusim sa stym pohrat. RPI vyuzivam len pre deti a rozpravky. Zatial im to viem aj pustit inac Big Grin

edit 11.1: Baron dakujem, preinstaloval som RPI, dal novy openElec s Kodi, nahodil SC a vsetko funguje. Dakujem za radu  Wink
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)