• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stahovanie suborov cez stream cinema
#21
@JL1 funguje to Smile ďakujem
  Odpovědět
#22
@JL1 tiež som rad, ale možno že by bolo dobré ukázať aj na druhej strane, ako stiahnutý súbor vymazať. To nastavenie je tam, ale trošku schované Smile to by bol tiež plus pre sekciu návody Smile
  Odpovědět
#23
(07.08.2020, 10:24)BBaron Napsal(a): skontroluj si nastavenie. Mne download funguje.
Mne to nefunguje
  Odpovědět
#24
Ahoj Bbaron, prosim o pomoc. Mam problem so stahovanim streamu na disk. Skor ide o multy download, cize viacero suborov naraz, problem ani nieje v tom ze by to nestahovalo, ale v tom ze ked sa nejaky subor stiahne ako prvy. vypise hlasku ze subor stiahnuty, ale prerusi aj stahovanie tych ostatnych suborov.
Nevies poradit v com by mohol byt hacik? Dakujem

Mozno maly tip na zlepsenie , v stiahnutych suboroch by mohla byt moznost, obnovit prerusene stahovanie, a tak isto by som uvital aj moznost napriklad dany subor vymazat. Takto je to dost na figu treba ist do androidu , file manager atd...

Diky a nech sa dari.
  Odpovědět
#25
@"Majlo" moje stanovisko k stahovaniu je take, ze SC nieje download manager. Ak stahujes viac suborov naraz, tak ten proces stahovania spomalujes. Ak uz stahovat, tak po jednom subore. Ak to stahujes na androide, tak moze byt problem aj v multitaskingu a ked sa dokonci jeden task, tak sa zrusia vsetky, lebo to nedokazu. Ohladne downloadu fakt nechcem nic menit, lebo som v podstate proti tomu, aby sa to stahovalo...ale zasa viem, ze niektory maju pomaly internet a nic ine im nezostava ako stahovat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#26
Dobrý deň dobrý ľudia viete mi poradiť kúpil som si box t95 nainštaloval kodi a vôbec neviem. Ako mám. Pokračovať skúsim som sa registrovať na kra. Sk ale z rakúska to nejde vôbec neviem postup ako sa dopracovať k čomu za každú radu vám veľmi ďakujem
  Odpovědět
#27
@"Cwibko"  si zlej sekcii, ale tu máš ako si stream do kodi nainštalovať a aktivovať  https://stream-cinema.online/install
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#28
Dobrý deň , ...
v prvom rade ďakujem autorovi za skvelú prácu . Je super že je niekto , kto sa takému niečomu venuje .
Chcem sa ale opýtať autora .Po poslednej aktualizácií nevidím možnosť stiahnuť stream . Bolo by možné to tam opäť dať ? Bolo super keď som chcel pozerať väčší súbor , tak som si ho najprv stiahol , aby mi to potom pri pozeraní nesekalo . Tak isto dosť pracovne cestujem , a takto som si mohol súbor stiahnuť napríklad do telefónu a večer na hoteli pozrieť . Bol by som vďační ak by sa to opäť zaviedlo .
Každopádne ďakujem za skvelú prácu a prajem autorovi nech mu ten elán a zápal čo najdlhšie vydrží
  Odpovědět
#29
@"dumodwayer" stahovanie mi funguje, ale menu stiahnut sa zobrazuje iba ak je nastaveny priecinok pre stahovanie. Je mozne, ze po update sa ti zmazalo toto nastavenie a treba to znova nastavit. Potom by to malo znova zacat fungovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#30
(10.06.2021, 20:36)BBaron Napsal(a): @"dumodwayer" stahovanie mi funguje, ale menu stiahnut sa zobrazuje iba ak je nastaveny priecinok pre stahovanie. Je mozne, ze po update sa ti zmazalo toto nastavenie a treba to znova nastavit. Potom by to malo znova zacat fungovat.
Ďakujem veľmi pekne za radu .
Nepostrehol som to.
Už to pekne funguje.

Nech sa ti darí
  Odpovědět
#31
(10.08.2020, 18:14)DonRicardoBoss Napsal(a): @JL1 funguje to Smile ďakujem
ahoj, nikde som to tu nenasiel, co Ti vlastne pomohlo Smile

mam rovnaky problem, pise ze to stahuje, ale po dokonceni, nie je na disku nic. Pouzivam Nvdia shield bullet a stahujem na micro SD kartu...
  Odpovědět
#32
android ma problem so zapisovanim suborov na "externe" zariadenia. Musis to "nejako" povolit. Mozno treba povolit KODI zapisovat na tu SD kartu, ale netusim ako ... na internete bude urcite nejaky postup ... skus google
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#33
(31.01.2024, 11:35)BBaron Napsal(a): android ma problem so zapisovanim suborov na "externe" zariadenia. Musis to "nejako" povolit. Mozno treba povolit KODI zapisovat na tu SD kartu, ale netusim ako ... na internete bude urcite nejaky postup ... skus google
Ahoj, podarilo sa mi to iba tak, ze nastavim SD karticku ako ulozisko zariadenia.

Iba vtedy sa ulozi stahovany subor na tu sd karticku do akehkolvek adresara, ktory nastavim.

Ak je ale SD karta nastavena ako externe ulozisko, tak aj ked je sprveen nastavena cesta, a tvari sa ze subor stahuje, po dokonceni je adresar prazdny, nic sa neulozi Sad

Problem je, ze ak je SD karticka nastavena ako ulozisko zariadenia, tak automaticky je tam ulozene vsetko, profily aplikacii atd, takze aj spustanie kodi je ihned pomalsie ako z internej pamate Sad
  Odpovědět
#34
je to android ... nic s tym nespravim, ale niekde boli aj postupy ako to poriesit ... ale pri starsich androidoch, neviem ci to funguje na androidoch od 11 verzie vyssie ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#35
Ahojte neviem, či som v správnej téme, ak nie tak prepáčte.
Mám otázku ohľadom filmov Harry Potter. Zrazu je tam iba jeden. Neviete, či sa ešte viem nejako dostať k ostatným? Cez vyhľadávanie to nejde.
Ďakujem za akúkoľvek pomoc
  Odpovědět
#36
(10.03.2024, 12:18)stanostano Napsal(a): Ahojte neviem, či som v správnej téme, ak nie tak prepáčte.
Mám otázku ohľadom filmov Harry Potter. Zrazu je tam iba jeden. Neviete, či sa ešte viem nejako dostať k ostatným? Cez vyhľadávanie to nejde.
Ďakujem za akúkoľvek pomoc

Skús vypnúť filter videné/ nevidené ale zapni všetky videá. Pripadne napíš na FB, pošlem ti obrázok.
  Odpovědět
#37
predator2911 ďakujem veľmi pekne. Bolo to presne ako si napísal.
Pekný deň prajem
  Odpovědět
#38
stanostano,

Rado sa stalo, pekný večer prajem.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)