• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HDR10/DolbyVision
Tvoje TV může podporovat jen HDR a ne HDR10. Mám starší Samsung a ten umí taky jen HDR a mám vyblité barvy. HDR10 umí miliardu barev, zatímco HDR jen pár milionů. Je to tím.
  Odpovědět
Mam telku s HDR10, HDR10+ a s DolbyVision. Tiez sa mi deje to iste. Ked som to prepol do moviemaker modu, tak to bolo lepsie. Ale naozaj je to tak, ze ked su tmave sceny, tak je to fakt tmave. Ked pustim sdr verziu, tak cierna nieje cierna, ale seda a scena je viac svetla a je tam toho viac vidno. PS5 to ma dobre spravene, ze ked zisti telku s HDR, tak sa “kalibruje” aby vedel posielat spavne svietivost atd…predsa len kazda TV je ina…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
BBaron. Ja som ten 75PML9506 kúpil. Nainštaloval Cinemu a nedetekuje mi pri streamovaní v DOLBY VISION z stream cinema cz sk. Nevieš poradiť čo mám nastaviť na KODI? Mám verziu 19.4 Matrix
  Odpovědět
@"riki6868" pisal som ti PM, kde som ti napisal, ze KODI zatial nepodporuje DV a nebude ho podporovat ani vo verzii 20.x Jedina moznost je kupis nvidia shield a zohnat fork kodi, kde je podpora pre dolby vision. Ja ale na svojom philipse niesom spokojny s DV a radsej si pozriem obsah v SDR.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)