• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
@"black_raven" hlavne, ze to funguje ;-) a mozes pozerat
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
spravil som zopar rychlich zmien v plugine, hlavne tlacidlo na aktualizaciu doplnku cez nastavenie doplnku.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@Bbaron musím potvrdiť download funguje ako predtým (možno že ešte lepšie haha) . Dikes
  Odpovědět
Ahoj. Občas po restartu nenabehne tato poslední verze SC Lite správně. Ukaze se addons, cdm a další složky.
  Odpovědět
@Bamban bez logu ziadna odpoved
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
(25.02.2021, 17:10)BBaron Napsal(a): @"ohen10" spravim to rovnako ako s Novinky dabovane. Pridam tu polozku do menu a bude sa zobrazovat len ak nieje nastavena rodicovska kontrola.

Ahoj, prosim ta ako to vyzera s tym downloaded folder? stale ho tam nevidim, pridal si to? Ak ano, vies ma navigovat kde? lebo ja som asi slepy potom. vdaka
  Odpovědět
@"ohen10" prepac, nepridal som ho tam ... zistil som, ze to nebude az tak jednoduche ... bude treba spravit rls novej verzie pluginu a mam tam teraz nejake veci nedokoncene, tak to nechcem vyhodit len tak halabala nedokoncene. Snad tento tyzden ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Dakujem za info, len som si nebol isty, ci fakt som tak neschopny a nevidim to, alebo to chyba. Hlavne ze to bude, neni tu nic urgentne.
  Odpovědět
@ohen10 keby si nebol taký neschopný ako vravíš, vedel by si si to pre klikať a download folder nájdeš hneď. V podstate to v addone netreba
  Odpovědět
Ahojte, mne to ide ale hrozne mi filmy a seriály sekajú. Ja som v tomto amatér, treba niečo urobiť. Ďakujem
  Odpovědět
@"adela677" ak vies, aku mas rychlost internetu, tak ju treba nastavit v nastaveniach pluginu. Idealne o nejakych 20-30% nizsiu postup:
1) otvoris nastavenia pre plugin stream cinema, vyberies si "Streamy" a pod tymto nastavenim si najdi Max. bitrate in Mbps a tam si nastav svoju rychlost pripojenia. od 1 do 100Mbps (je to rychlost downloadu/stahovania)
2) vyberies menu Startup/Po starte a zvolis Setup KODI video cache (hned prva polozka, kliknes na nu, potvrdis cislo 80, vsetko dalsie odklikas Big Grin ...
3) ulozis nastavenia
4) vypnes KODI a zapnes KODI
5) snad uz to bude dobre a mozes si uzivat sledovanie filmov/serialov
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravím, nevím jestli píšu do správné kolonky, kdyžtak se předem omlouvám. Nejde mi spustit kodi na TV. Verzi mám 18.9 leia.. po spuštění jen černá obrazovka.. musím to nějak (nevím jak) upgradnout na Matrix? Poradí mi někdo prosím?
  Odpovědět
@"Denczs" nemusis updatovat, ale staci zmazat cache v androide pre KODI. Asi ti doslo miesto. Uz som toto riesil a zafungovalo to. Bude treba ale znova nainstalovat repozitar a potom aj plugin + nastavit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(19.03.2021, 11:27)BBaron Napsal(a): @"Denczs" nemusis updatovat, ale staci zmazat cache v androide pre KODI. Asi ti doslo miesto. Uz som toto riesil a zafungovalo to. Bude treba ale znova nainstalovat repozitar a potom aj plugin + nastavit....
Si borec 😀 určitě mi dokážeš aj říct, že kde to smažu?😇 Teď su v práci, ale až dojdu dom, tak to tady proštuduju, návody a ták..
A uvidím no.. díky za odpověď 😉
  Odpovědět
@"Denczs" bude potom asi jednoduchsie aby si zmazal KODI a znova ho nainstaloval .... sna to zmaze aj tie data...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(18.03.2021, 11:04)BBaron Napsal(a): @"adela677" ak vies, aku mas rychlost internetu, tak ju treba nastavit v nastaveniach pluginu. Idealne o nejakych 20-30% nizsiu postup:
1) otvoris nastavenia pre plugin stream cinema, vyberies si "Streamy" a pod tymto nastavenim si najdi Max. bitrate in Mbps a tam si nastav svoju rychlost pripojenia. od 1 do 100Mbps (je to rychlost downloadu/stahovania)
2) vyberies menu Startup/Po starte a zvolis Setup KODI video cache (hned prva polozka, kliknes na nu, potvrdis cislo 80, vsetko dalsie odklikas Big Grin ...
3) ulozis nastavenia
4) vypnes KODI a zapnes KODI
5) snad uz to bude dobre a mozes si uzivat sledovanie filmov/serialov

a v Matrix ?
  Odpovědět
@"GarfieldM"  to je nastavenie pre matrix, však sme v debate o matrixe
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
ahoj,
kedy odhadujes doplnenie trakt.tv? Bude sa dat doplnit?
dakujem za informaciu
  Odpovědět
(17.03.2021, 23:56)DonRicardoBoss Napsal(a): @ohen10 keby si nebol taký neschopný ako vravíš, vedel by si si to pre klikať a download folder nájdeš hneď. V podstate to v addone netreba
Keby si cital vsetko odkedy som pisal, napisal som, ze viem to najst a viem si spustit stiahnute filmy. Ale mam aj male deti, ktore to nedokazu a ked tam bol folder stiahnute, vedeli si to lahko pustit. Tolko k mojej poziadavke a pamataj, ze su rozni ludia a rozne schopnosti tych ludi. Tak isto su aj stari rodicia, ktori to tiez nedokazu. Jednoducho som poprosil, je to pre moju domacnost zjednodusenie.
Dakujem za porozumenie.
  Odpovědět
(19.03.2021, 17:09)JL1 Napsal(a): @"GarfieldM"  to je nastavenie pre matrix, však sme v debate o matrixe
Bohužel nic takového tam není...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)