• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
(15.04.2021, 10:05)Saarinen Napsal(a): Fakt tam není - viz fotky, co jsem přidal :-) No a kdybych tak věděl username, vždy jsem se přihlašoval jen přes [email]@seznam.cz. Jakože by username bylo jen to, co je před @seznam.cz? Jsem to měl uložené v KODI, ale přeinstalací se to vymazalo a bez zavináče jsem asi "namydlený" :

Ahoj, prihlás sa na kra.sk a tam uvidíš svoj nick (usernamae). Nemáš ho uložený v prehliadači? Ako si platil KRA? Aj v emaily ti príde potvrdenie atď. musíš to aj nikde inde mať nie len v kodi :-.)


Přiložené soubory Miniatury
   
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
(15.04.2021, 11:50)GrgoPitic Napsal(a):
(15.04.2021, 10:05)Saarinen Napsal(a): Fakt tam není - viz fotky, co jsem přidal :-) No a kdybych tak věděl username, vždy jsem se přihlašoval jen přes [email]@seznam.cz. Jakože by username bylo jen to, co je před @seznam.cz? Jsem to měl uložené v KODI, ale přeinstalací se to vymazalo a bez zavináče jsem asi "namydlený" :

Ahoj, prihlás sa na kra.sk a tam uvidíš svoj nick (usernamae). Nemáš ho uložený v prehliadači? Ako si platil KRA? Aj v emaily ti príde potvrdenie atď. musíš to aj nikde inde mať nie len v kodi :-.)

Hehe, nakonec se mně ten "zavináč" podařilo vyřešit pomocí připojení miniklávesnice :-), ale i tak je chybějící zavináč srandovní :-). Díky za ochotu, Jarda
  Odpovědět
@"Saarinen" Zkus po přepnutí klávesy "speciální znaky" ještě zapnout Shift nebo Capslock.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
Ďakujeme za trakt.tv Smile konečne sa nemusím hrabať v zoznamoch ale sledujem co chcem
  Odpovědět
Trakt nefunguje ani mne. Položku Trakt.tv v zoznamoch mám, ale keď na ňu kliknem tak ju neotvorím, len sa otočí loadingové koliesko a nič sa nestane. V nastaveniach mám všetko povolené, aj mám Trakt autorizovaný na SC. Išiel som na stránku Traktu a tam normálne vidím vytvorené zoznamy. Skúšal som to na Android TV a aj na Windowse. Nejaký nápad čo s tým?
  Odpovědět
(14.04.2021, 23:42)Basenka158 Napsal(a): Zdravím chcela by som sa opýtať či sa dá nejako vyriešiť problém so zoraďovanim videí. Do dnes mi to išlo úplne v pohode ale dnes keď som sledovala seriál zoradenie mi hodilo podľa : dátum pridania a vôbec mi to nejde zmeniť na predvolene . Mám tak poprehadzovane časti seriálov ... ďakujem za pomoc a radu

Zdravím Vás

tak k tomuto sa aj ja pripájam. Sále to hádže zoradit iba podla dátumu pridania a poprehadzované sú potom aj jednotlivé časti serialov.
  Odpovědět
@"Ligo" dnesny update doplnku by to mohol vyriesit ... ale "default" tam este bude nastavene radenie podla datumu...treba to pretnut rucne na pozadovane a uz to bude OK.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Trakt nefunguje ani mne. Vidim menu a ked ho chcem otvorit, tak chvilu toci koliesko a nic. Ale synchronizacia funguje, lebo na stranke trakt.tv vidim co som pozeral. 
Skusal som nainstalovat aj script.trakt, ale tiez nejde spustit. Pouzivam Kodi 19 na Nvidia Shield 2019 (mam aj Shield 2017 a ten isty problem). Dakujem za pomoc
  Odpovědět
neviem ci zle pozeram, ale nikde nevidim 'naposeledy sledovane serialy'. Bude polozka pridana v nejakej dalsej verzii ?
  Odpovědět
Android TV přehrávač FlixTV Box - upgrade na KODI 19. 
Stream Cinema addon se reinstaloval na verzi "Lite". Funkční.

Bohužel složka "Seriály" je zcela prázdná, ani se v ní nic nevyhledá, různé seznamy seriálů (Novinky, Nově přidané apod.) je všechno prázdné ... [Obrázek: sad.png]
 
Všechno ostatní, např. "Filmy", "Koncerty" "Dokumenty" atd., jsou přitom funkční
Add-on odinstalován, z repozitáře cder.sk  instalován nově, a NIC... [Obrázek: huh.png]

Netuší někdo ?
  Odpovědět
Zdravim,
taktiez mi nefunguje trakt, pozorujem take iste spravanie ako bolo popisane vyssie (Shield2019 a aj Win 10).
Tiez by ma zaujimalo kedy sa bude dat SC prezerat zaroven s pozeranim TV cez TVHeadend.
Vdaka
  Odpovědět
@"lynchCZ"
V kolika tématech se ještě zeptáš??
Vždyť jsem ti už odpověděl. Rolleyes
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@"tagi" v SC 2.1.5 opravene
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(21.04.2021, 17:14)BBaron Napsal(a): @"tagi" v SC 2.1.5 opravene

Super, ďakujem pekne Smile
  Odpovědět
(21.04.2021, 16:48)PetrM Napsal(a): @"lynchCZ"
V kolika tématech se ještě zeptáš??
Vždyť jsem ti už odpověděl.
Rolleyes

Tvou odpověď jsem neviděl, už jsem ti také odpověděl.
  Odpovědět
Trakt.tv - Už tu bolo zopár príspevkov o tom či funguje alebo nie (dokonca jeden že to funguje). Položka trakt.tv sa v hlavnom menu zobrazuje ale neobsahuje sub položky tak ako vo  verzii pre kodi 18. Pripájam log možno to pomôže


Přiložené soubory
.zip   kodi.zip (Velikost: 8.18 KB / Stažení: 6)
  Odpovědět
(19.04.2021, 18:30)BBaron Napsal(a): @"Ligo" dnesny update doplnku by to mohol vyriesit ... ale "default" tam este bude nastavene radenie podla datumu...treba to pretnut rucne na pozadovane a uz to bude OK.

Ahoj BBoss áno všetko funguje všetko nastavené teraz je to paráda dík super práca. To je normálne úľava na duši ...))))
  Odpovědět
@"Ligo" , takze update SC doplnku va 2.1.5 pomohol? Ja som tam totiz zvihol verziu pre trakt.tv na poslednu. Ak niekto migroval KODI18 na KODI19, tak sa nemusel trakt.tv updatnut a tym padom tam bola zla verzia trakttu, ale to je problem KODI, ked si ten plugin neupdatoval....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Po aktualizácii na 2.1.5 zmizla položky : "Posledné sledované filmy" a "Posledné sledované seriály".
Tým sa program stal nepoužiteľným ...
Snaha o downgrade bola neúspešná.
Vie niekto pomôcť?
  Odpovědět
Čaute, potvrdzujem @Huh666 Trakt.tv je v hlavnom menu ale neobsahuje žiadne položky. Xiaomi MiBox S
Xiaomi Mi Box S*Android 9*HTPC*Win 10*Kodi 19*Philips 55pfs8209*Onkyo TX-NR474 5.1*Logitech Harmony 650 / Yatse
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)