• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI19 - integracia do Android TV
#1
Lightbulb 
Postup ako dostat polozky zo Stream Cinema do Android TV
  1. V androide si vytvorit priecinok, kde sa budu exportovat subory, pre Android TV (v mojom pripade to je /Download/kodi)
  2. otvorit KODI 
  3. vybrat v menu Videa
  4. vybrat polozku Subory
  5. kliknu na + Pridat videa, najst precinok, ktory si vytvoril v prvom kroku
  6. Kliknut na "Tento priecinok obsahuje" a nastavit na "Filmy"
  7. Kliknut na OK -> scraper sa bude ignorovat, lebo data dodava Stream Cinema
  8. Odpovedat Ano/Nie -> v tomto kroku na tom nezalezi, priecinok je prazdny (v mojom pripade tam uz boli nejake subory, tak sa filmy naimportovali)
  9. Otvorit nastavenie Stream Cinema
  10. prejst na nastavenie "Priecinky"
  11. kliknut na "Priecinok pre AndroidTV" a najst priecinok z prveho kroku, kliknut na OK
  12. Ulozit nastavenie pre Stream Cinema
  13. otvorit doplnok Stream Cinema a vojst do Filmov.
  14. Vybrat si niektory priecinok, vyvolat kontextove menu (dlho podrzat tlacidlo OK)
  15. Vybrat Pridat do AndroidTV
  16. to by malo stacit, ale update sa vykonava raz za hodinu, takze ak to chceme urychlit, tak deaktivujeme a aktivujeme plugin Stream Cinema. Export suborov zbehne do par sekund...
  17. vybehnete do home android tv a prejdete dole na "Prisposobit kanaly"
  18. vyberte Kodi (obcas mu to trocha trva, takze treba byt len trpezlivy)
  19. zapnut kanaly, ktore KODI ponuka
  20.  uzivat so AndroidTv s integraciou Stream Cinema 
cele som to zvladol do 2minut ... ale skusam to uz nejaku dobu, takze viem co kde treba nastavit, ale asi to zvladne kazdy ;-) do 5minut

zatial, som narazil na jeden problem. Ked sa updatuju zoznamy v KODI, tak je mozne, ze kliknete na film zo zonamu, ktory uz je v KODI zmeneny. Netreba teda vyberat zoznamy, ktore sa casto menia. 
Serialy zatial niesu podporovane, takze neodporucam pridavat, lebo zatial sa neda ani managovat zoznam, ktory sa bude exportovat. Urcite to tam casom dorobim. Toto je len prva beta verzia...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
Super, diky.
Ked sa rozhodnem prejst na Matrix aj na telke, tak urcite vyskusam.
  Odpovědět
#3
@"smajlovk" podla mna to nezavisi od matrixu si to mozes spravit i na leie, len si tam pridas ine polozky co sa filmu tyka
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#4
@"JL1" ano da sa to takto spravit, len ten android/kodi orezava pocet poloziek na 25 alebo 30, uz si to presne nepamatam ... toto moje riesenie je "dynamicke", takze ak si tam das novinky, tak sa ti budu v androide zobrazovat len novinky. Toto sa da dosiahnut aj za pomoci kniznice ... ale najsledovanejsie, alebo tak sa cez kniznicu nedaju spravit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Ahoj, prosím tě kde v androidu jsi vytvořil tu složku? Díky
TV Philips
  Odpovědět
#6
Ja som pri tomto natrafil na problém. Channely mi síce fungujú tak ako majú, len pri niektorých filmoch sa mi nezobrazujú náhľady, je tam len prázdna karta bez obrázku a názov filmu. Ďalší problém nastal keď som tieto channely chcel odstrániť. Channely fyzicky odstránim zo zložky playlist, fyzicky ich odstránim aj zo zložky Android TV čo som si nastavil, ale po reštarte Kodi sa mi tam tie channely aj vymazané zložky zase objavia. Nepomáha ani reštart TV. Skúšal som to isté aj na mobile a chová sa to rovnako. Prosím radu čo s tým mám robiť?
  Odpovědět
#7
@"dusickar" je to preto, lebo plugin ich ma ulozene a vytvara ich pri kazdom spusteni a nasledne potom raz za hodinu ich obnovuje. Plugin zatial nema ziadny nastroj na ich odstranenie....aktualne asi pomoze jedine zmazanie suboru s DB pre SC. To ale zmaze aj komplet historiu prehravanych poloziek atd...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Můžu se zeptat kde v Androidu můžu vytvořit tu složku... díky za odpověď
TV Philips
  Odpovědět
#9
@"Forg1" ja som si to na mojom androide vytvoril v /storage/emulated/0/Download/kodi ty si to mozes ale vytvorit kde chces/potrebujes ty sam ... hlavne, aby tam malo KODI prisutp.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Super navod, vdaka za tip. Co sa tyka serialov, tak podla mna by bolo velmi uzitocne mat v android ponuke odkaz na najnovsiu nevidenu epizodu z posledne sledovanych serialov. To by bola pecka.
  Odpovědět
#11
jabastar .... to by bolo fajn Big Grin pridat tam toto ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Ano ano, pretoze ked napriklad pozerame nejaky serial, tak v oblubenych mame shortcut na posledne sledovane serialy. Ale stale je to dost vela krokov: Otvorit kodi -> Oblubene -> Posledne sledovane -> Vybrat serial -> Vybrat seriu -> Vybrat cast.

Keby bola nasledujuca cast priamo v menu, tak Netflix sa moze schovat Smile
  Odpovědět
#13
@"jabastar" ono tam je v nastaveniach jedna moznost, ktora ti spusti automaticky dalsiu epizodu, alebo rozpozeranu epizodu bez toho, aby si vyberal seriu a cast. takze by ti to "ubralo" dva kroky. Toto nastavenie sa vola "Automaticky spustit dalsiu epizodu pri otvoreni serialu" je to v zalozke "Streamy" a v kombinacii s "Automaticky vyber streamu" je to super vec podla mna. Strasne ma stvalo to, ze som si nikdy nepamatal, pri ktorej epizode/serii som skoncil a tak som prehladaval sezony a snazil som sa spomenut si, ktoru cast som naposledy pozeral. Ono to je teda problem s uz pozretym serialom, ktory znova pozeram, lebo tam su vsetky epizody oznacene ako videne Big Grin ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Ano, tiez mam take serialy. Ak su vsetky epizody videne, tak by bolo vhodne si pamatat poslednu sledovanu epizodu a ponukat nasledujucu. Ale samozrejme netusim ci je to technicky mozne, Ja len tak mudrujem Big Grin
  Odpovědět
#15
@"jabastar" ved prave takto funguje to automaticke spustanie dalsej epizody a polozka "Nedopozerane". Do tejto polozky sa dostanu len tie serialy, ktore maju nejaku epizodu, ktoru si este nevidel. Ak mas zapnute v nastaveni zapnute "Automaticky spustit dalsiu epizodu pri otvoreni serialu" tak len vojdes do serialu a automaticky sa ti spusti nasledujuca epizoda. Netreba hladat kde si skoncil a ci je nova epizoda na pozretie.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
Mám podobný problém, ako dusickar. Kanál v ATV funguje ale bez náhľadov. Zobrazuje len prázdne karty. Vie niekto poradiť?
  Odpovědět
#17
Ahojte,SC používam v Kodi na PC a aj na Dreamboxoch pod enigmou2. Všetko šľape ako má. Teraz som ale kúpil android box X96 max plus a v ňom mám Slimbox ATV, Kodi tiež šľape super, ale keď si vytvorím kanály tak mi neukazuje náhľady,. Čítal som hore vyššie že niektorý ste mali s tým problémy, ako ste to vyriešili?
  Odpovědět
#18
@"tigana1981" ono to nieje uplne jednoduche. blokuje tam server, takze jedina moznost je asi to, ze by sa to "proxovalo" cez stream cinema a cache ... potom by to uz mohlo slapat spravne....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#19
OK a vedel by si to prosím ťa nejak upraviť? aby to išlo. Ono nie je to pre mňa až tak dôležité. Som práve prekvapený ako tá mala krabička šľape pod Slimbox ATV. Škoda by bola to nevyužiť keď je tam taká možnosť.Alebo ak by si ma vedel na viesť ako to spraviť skúsil by som to. Nerozumiem ale tomu prečo to server blokuje.
  Odpovědět
#20
@"tigana1981" neviem preco ta server blokuje. Otazka je, ci ta naozaj blokuje Big Grin ale nikto zatial neposlal kodi.log so zapnutym debugom ;-) ale v minulosti to niektory provideri blokovali + mohla sa pokazit DB v KODI s thumbnailami alebo ja neviem co vsetko .... Ono to nieje uplne jednoduche spravit nieco take.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)