• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trakt.tv
#21
tak som to pozeral a chyba je pri dekodovani JSON odpovede z trakt.tv ... toto neopravim. To bude musiet opravit KODI, alebo trakt.tv absolutne nechapem, ako to mne moze ist a tebe nie ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#22
Dakujem aj tak za ochotu. Snad to teda kodi, alebo trakt.tv fixnu.. 😊
  Odpovědět
#23
@"Ju-ro" ono je to problem niekde vo verzii python, takze je celkom dost mozne, ze o tom probleme ani sami nevedia... :-( KODI19 je este vacsi nepodarok ako bolo na zaciatku KODI18 ... tam aspon nebol problem s verziou pythonu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#24
U mňa sa vyskytla nová chyba spojená s Traktom. Pri prezeraní watchlistu mi cca. po 1 minúte padne celá aplikácia Kodi, vymazanie Thumbnailov to ešte zhoršilo. V iných priečinkoch to nerobí, robí to len watchlist. Jedná sa o Android TV Sony Bravia, verzia 19.1 Matrix. Log pošlem. Má niekto podobný problém?
  Odpovědět
#25
Zdravím, dřív byla možnost si přímo v pluginu přidat film nebo seriál na watchlist a nebo do seznamu, který mám vytvořený na traktu. Bude v budoucnu opět tahle možnost? Nebo stačí někde něco nastavit? Díky za odpověď.
  Odpovědět
#26
ano, bude toto znova mozne ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#27
V menu traktu mi chyba položka historia (z traktu). Je to možné doplniť?
Prípadne je to niekde v nastavení?
  Odpovědět
#28
Nejako som sa nedockal odpovede. Dnes som skusil jeden box prehodiť na matrix a v menu traktu mi chyba polozka historia/pozrete. Ako funguje synchronizacia s traktom na kodi 19. Kde sa viem dostať k filmu ktorý som pozeral na inom zariadení? + Hore mi stale po zapnutí traktu vyskakuje sync local episode tv show. Ako sa toho zbavím?
Ďakujem za odpoveď.
  Odpovědět
#29
Na trakte pracujem. Bude aj polozka s historiou. Musite si ale trocha pockat…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#30
(21.02.2022, 08:28)BBaron Napsal(a): Na trakte pracujem. Bude aj polozka s historiou. Musite si ale trocha pockat…
Ok v pohode. Je čas stale som na coreelec leia nič mi tam zatiaľ nechýba.
Vďaka za tvoju robotu.
  Odpovědět
#31
Ahojte, mohli by ste prosim vas niekto skusit, ci vam stream cinema zobrazi v trakt zozname tieto serialy? "Krtkova dobrodruzstvi", "The Boys", "Star Trek: Strange New Worlds"? V SC serialy su, v Trakte tiez, ale prave tieto 3 sa mi v zoznamoch nezobrazuju - ostatne ano. A neviem, ci je chyba u mna, ci nie. Diky za pomoc
  Odpovědět
#32
snad to tam uz bude ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#33
Ďakujem, Star Trek sa objavil bez problémov. Pri The Boys som zistil, že sú v trakte dva - ten "hlavný", ktorý ma aj logo a hodnotenie a druhý, ktorý to nemá - SC berie ten druhý. A Krtek je stále stratený. Skúsil som kodi 18, kde je v skine "trakt menu" a pri "Krtkova dobrodruzstvi" sa to menu nezobrazí, takže asi si SC myslí, že v trakte nie je (?) Ale čo sa mňa týka, nestrácaj tým krtkom čas, je to jedna položka... ja som len chcel pre istotu vedieť, či to nebol problém, ktorý by som mohol vyriešiť. Btw trakt menu by sa fakt zišlo aj v kodi 19 ;-) Díky ešte raz...
  Odpovědět
#34
the boys je len jeden: https://stream-cinema.online/film/the-boys ziadny dalsi som nenasiel, tak neviem ....

trakt menu som rozpracoval a nedokoncil Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#35
@BBaron niektorí na dokončenie menu Traktu už čakáme od februára. Pozri sa naň opäť, prosím.
  Odpovědět
#36
V trakte su dva: https://trakt.tv/shows/the-boys-2019 https://trakt.tv/shows/the-boys-164033 a SC berie ten druhy - tzn, ked som mal v trakt liste ten 1., Tak v SC sa neukazal, ked som dal do listu ten 2. Keby som to neskusil pridat cez trakt menu v kodi18, ani by som nezistil, ze su dva... A ozaj, krtek sa objavil :-) diky
  Odpovědět
#37
@"rimko" zial zdravotny stav je nieco, co neovplivnim. Chodim do prace a mam male deti. Zial nestiham.

@"mino182" tak som opravil the boys.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#38
prosím mohli byste mi trochu pomoci s trakt.tv? Od traktu jsem si sliboval, ze na nej napojim vice android lokaci/krabicek (obyvak/loznice/chata atd). a co v SC zkouknu na jedne lokaci, by se mi melo take oznacit jako "shlédnuto" na trakt.tv webu a pak i na dalších krabičkách/lokací. Z různých diskuzí jsem pochopil ze na matrixu toto asi jeste nefunguje. Tak to zkouším na 18.9 (android 10). Ale stále mi synchronizace shlednutych nejak nefunguje. Trakt a SC mám propojené pouze v nastavení SC, tzn. žádný jiný speciální kodi trakt addon (např. 'https://kodi.wiki/view/Add-on:Trakt' nainstalovaný nemám). Je to prosím dostatečné? Nebo musím nainstalovat/nastavit i ten trakt kodi addon. 
Trakt & SC propojení zdá se funguje, v SC vidím trakt watchlist záložku (včetně očekávaného obsahu)
Ale pak zkouknu film v SC, v aktuální krabičce/lokaci se mi sice odfajfkuje jako "shlédnuto", ale na trakt.tv webu to ve shlednutých nevidím. (měl bych?)
Tak nějak mi připadá, že se 'odfajfknuti' z lokálního kodi prostě neodešle do trakt webu (nevidím žádné info o synchronizaci atd). Nebo se synchronizace nespousti automaticky ale nějak ručně?
Nebo se prosím trakt v SC používá pouze kvůli watchlistu a vlastním seznamům, tzn. nikoliv pro synchronizaci "schlédnutých"?

Zkouším se zeptat hlavně proto, abych se nesnažil zprovoznit něco, co fungovat ani nemá..
  Odpovědět
#39
@"Vac922884" mne to funguje tak ako popisujes. Ak ti to tak nefunguje, tak postupuj podla https://forum.cder.sk/thread-1.html a posli kodi.log
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#40
moc se omlouvám se zpoždění, trochu jsem s logováním v kodi zápasil, snad úspešně. Log jsem nahrál tady:
https://paste.kodi.tv/bawojisago.kodi

Log vytvořen na Androidu 8 (ale stejné chování mám i na novějších androidech), poslední Kodi verze 18.9, SC plugin 1.3.28, v logu jsem nahradil svůj username za UZIVATEL1234, a svuj email za [email protected]. Logoval jsem následující aktivitu:
- spustil SC
- spustil předtím nezkouknutý kra.sk film (tzn. film měl ikonu "nezkouknuto")
- skočil na pár minut doprostřed
- skočil na pár minut do závěrečných titulků
- zastavil film (tzn. film získal ikonu "zkouknuto")
- vyskočil z SC pluginu

SC mám samozřejmě napojeno v SC nastaveních na trakt.tv účet, i vidím svuj trakt.tv wishlist v SC struktruře. Ale zkouknutý film se mi prostě do trakt.tv nepropíše (ani do trakt.tv historie v SC struktuře)

Jo a NEMÁM nainstalovaný/nastavený trakt.tv plugín pro Kodi (tzn. mám trakt.tv nastaven/napojen jen v SC nastavení), což by asi ale mělo stačit? (i když na některých zařízení jsem zkoušel připojit/nastavit i ten trakt.tv plugin pro Kodi, ale k žádnému zlepšení to nevedlo)
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)