• 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacia SC a nastavení Android TV
#6
(24.04.2020, 11:46)Marek71cz Napsal(a): Taky bych rád dal k dispozici další tip - vlastní nastavení některých kláves.  Složí k tomu doplněk Keymap Editor, součást repo Kodi Add-on repository:
https://kodi.wiki/view/Add-on:Keymap_Editor

kodi mi běží na čínské krabičce (S905X) k plné spokojenosti a ovládám to dálkovým od TV. No a řešil jsem jak vyvolat kontextové menu. Dlouhé podržení klávesy OK vyvolá menu spuštění. Tak jsem si namapoval některé funkce na klávesy od TV:
červené tlačítko - kontextové menu
zelené tlačítko - přímé spuštění Stream Cinema
žluté tlačítko - info o aktuálně přehrávaném videu, player debug
modré tlačítko - to je tzv. player processing  info a jsou tam informace o videu plus užitečná idformace i bitrate zvuku i videa a o velikosti bufferu (video cache)

Pokud se někomu nechce s tím zabývat, přikládám konfigurační soubor s už nastavenými klávesami jak je popsáno výše. Stačí tento XML nakopírovat do adresáře:
kodi/userdata/keymaps

Toto umístění platí pro CoreElec (LibreElec).

Soubor je potřeba přejmenovat na gen.xml. Je to teď .txt, protože forum mi nedovolí přidat do příspěvku XML soubor.
Pěkný, na to mrknu jak to funguje, možná by si mohl udělat vlákno na Core. Jestli stim umíš víc tak bych se rád priucil, začínám stim a rád bych se naučil víc než to jen zapnout.
Odroid N2 COREELEC 9.2.2, Xiaomi MiBoxS Android 9
  Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)