• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnok neotvara jednotlive foldre
#21
(03.05.2020, 11:58)jardan Napsal(a): Pánové jste tady jak drbny na pavlači. Každý tu má zaručené informace vycucané asi z prstu a zbytečně tím plašíte méně zručné uživatele.
Rozhodně bych doporučoval trpělivost a nešířit bludy.
A zopakovat si nejzákladnější fakta:
1. Webshare NENÍ sama o sobě sreamovací služba, ani IPTV, je to jen placené úložiště, kde si můžete uložit váš obsah.
2. To, co si platíte je pouze přístup do databáze úložiště Webshare, nic víc!
3. Po rozjetí otevřeného multimediálního systému Kodi byl vytvořen doplněk s možností videoobsah na WS streamovat.
4. Streamování z WS NENÍ prioritním záměrem tvůrců serveru WS a nemají s tím nic společného.
5. Doposud tvůrce doplňku SC vždy reagoval na jakékoliv problémy spojené s funkčností ku prospěchu věci, jistě se k problému vyjádří.
6. Co se týkásamotného WS, stále zatím funguje tak, jak má, uložené soubory jsou dostupné, stahování funguje.
5. Ale nikde není psáno, že vše musí fungovat jako dřív, dokonce ani samotný WS, viz úložiště co v minulosti fungovaly a odnesl je čas. Toto si doufám uvědomují všichni předplatitelé.

Cau,
Jsem smiren s tim co pises, jen doplnim, ze veskery obsah ze stareho se mi nezobrazi.
Nemam problem zaplatit nove a udelat u cele sve rodiny.
Co se mi trochu nelibi, je zpusob jednani.
Maximalne repsektuju autora pluginu. Neresim valky mezi fory apod.
Ale byl bych hrozne rad, kdyby se aspon tu, na tomto foru, objevovaly informace, ktere zamezi milionum zbytecnych otazek po cele cz/sk kodi sfere.
A stacily by naproste obecne, nekonkretni informace, treba "nove uloziste bude prioritni"
Podridim se a jedu dal.
Misto toho je tu moderatorske ticho, zamykani temat, kde se zmini citlivejsi, slusne polozeny dotaz k aktualnimu tematu.

Myslim, ze tato cela "peripetie" mohla mit hladsi prubeh.

Howgh


Příspěvků v tématu
RE: Doplnok neotvara jednotlive foldre - od olali - 03.05.2020, 12:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)