• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnok neotvara jednotlive foldre
#36
Thumbs Down 
Ahojte, takze kupil som si kra.sk, kedze webshare je uz pravdepodobne off. To nie je az taky problem, ale otazka znie ci to bude konecne riesenie, kedze dva tyzdne do zadu sme si obnovili viaceri webshare a teraz znovu zaplatili kra.sk. Ohromne by ma mrzelo keby webshare zacal po case znovu fungovat a mali by sme ucty kade tade. Nepotrebujem ulozny priestor, chcem si len pustit vecer serial a spokojne ist spat bez toho aby som to musel niekde stahovat ukladat a stremovat z nejakeho PI a pod. Cize velka vdaka ze tento plugin existuje, ale prosim tvorcu aby dal vsetkym jasne najavo ako to bude dalej. Trochu tu vyplakava ze len chce dobre, ale je to pravda aj loz, lebo zjavne chce dobre nie len nam ale aj sebe inac by sa tieto veci nediali a vsetci by sme si dalej stastne pozerali co chceme. Prajem mu to aby si privirobil, lebo zjavne skill ma, ale je uz toho privela kazdy den nejake zmeny, drobne zmeny v zdrojaku na githube, cize tam sa velke zmeny nediali. Vsetko sa overuje voci stream-cinema.online cez API predpokladam cize tam sa to cele deje, co moze byt zobrazene a co nie v samotnom kodi. Aspon prosim tvorcu pluginu nech urobit novu verziu pluginu bez websahre ak uz nebude dostupny a bude jasno, je to zopar riadkov v kode aby to viac nebolo ani len zobrazovane. Ak nestihas kludne urobim PR na githube a bude pokoj. Lebo uz to asi nikoho nebavi. Nebojte sa ak videli majitelia websahere ze sa deju tieto zmeny tak kludne mohli zablokovat stream-cinema.online pristup pre scrapovnaie atd atd. cize boh vie kde je pravda a je mi to v podstate jedno. Ak bude kra nech je ale nech je konecne jasno. Dakujem a verim ze ma nezmazete.


Příspěvků v tématu
RE: Doplnok neotvara jednotlive foldre - od Idiomatic - 03.05.2020, 21:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)