• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím o krátké rychlé vyjádření.
#1
Krásný večer ve spolek přeji. 
Nechci tady nějak rýpat, Kohokoli z čehokoliv obviňovat. Ani řešit kdo co způsobil nebo za čím stojí. Pročetl jsem tu už stovky příspěvku, ale odpověď jsem nenašel, takže bych se rád zeptal osobně. 

1. Jaký je pravý důvod ukončení podpory WS? Někde jsem četl, že někdo stáhnul všechny informace z doplňku. Bylo to hned pod komentářem, kde se někdo ptal jak si může přidat filmy do knihovny. Bylo mu řečeno že buď jednotlivě, nebo přidat celou složku Filmy. Nedojde tím náhodou k tomu že se tím stáhnou všechny informace??? Popřípadě pokud se objevila nová verze pluginu jen s podporou WS. Není to tak trochu normální pokud je kód open source na github? 

2. Když už došlo k tomuto kroku. Nevím proč teda WS nebylo odstraněno z pluginu před aktualizací na verzi 1.3.26?

3. Osobně mi nevadí že mám zaplaceno WS a už ho nevyužiji. Těch pár stovek mne opravdu neublíží. Ani nemám problém si zaplatit kra.sk, i kdyby stálo 2x více. Za to pohodlí jsem ochotný to zaplatit. Jediné s čím mám osobně problém  je důvěryhodnost kra.sk. "Nová" společnost. Žádné solidní zázemí. Servery pronajaté od společnosti se kterou mám osobně negativní zkušenosti z pohledu bezpečnosti a přístupu jejich podpory. Pro mne jako člověka z IT to vypadá jako hodně nedůvěryhodná společnost u které nechci uploadovat svoje soubory, protože to je přeci to, proč bych si to měl platit. Abych tam měl svoje soubory online, a né podporovat @"BBaron"  , protože s jeho podporu bych jinak problém neměl a rozhodně by si jí zasloužil.


4. Pokud si na SC do kra.sk. zadám “demo” přihlašovací údaje, jsou tam serialy, které mi chybí. Dá se očekávat že budou brzy doplněny? Byla slibovaná podpora 1:1.

Omlouvám se že kvůli tomu otevírám nové téma, ale všechny témata pod které jsem to chtěl napsat byla uzavřena :Smile


Příspěvků v tématu
Prosím o krátké rychlé vyjádření. - od UncleBarny - 04.05.2020, 21:33

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)