• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#14
Ludia vam uz naozaj pekne kvapka na karbit. aky platiaci zakaznik? Co tu splietate za nezmysly? Vsivavych par eur platite za obsah, ktory nikde inde nezozeniete, nehovoriac o tom, ze niekto stale maka na tom, aby ste si vecer mohli spravit v klude pukance, stisnut par gombikov a cumet na svoj film a to vsetko bez vacsej namahy.

Preslo sa na novy server, kvoli nejakym problemom. Je to bbaronova vec ze to spravil. My to mozme akceptovat a ako komunita ho podporit, aby sa veci doladili k spokojnosti. Mozno to vyladenie bude trvat mesiac mozno dva. Zatial si k SC treba najist alternativu, ak niekto potrebuje, tak moc pozerat na filmy. Stale treba pochopit, ze sa pohybujeme v sedej zone v ramci zakona a ak takato vec padne, tak len kvoli hlupakom, ktori nevedia vydrzat a myslia si, ze ked zaplatia par eur, tak im patri svet. Neviedia nic o tom, ako funguje komunita, o tom, ze sa treba podrzat ked je to potrebne a nie hned kydat a niekomu nadavat pri probleme.

Bolo by asi najlepsie, keby v tejto situacii ostali na SC plugine len ludia, ktory su ochotny zniest to, ze to zatial nefacha ako ma a ufnukanci nech si pradplatia netfilix, hbo go alebo si kupia knihu. Zbytocne zasieraju forum, devastuju niekoho pracu a urazaju.


Příspěvků v tématu
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od Alibali - 12.05.2020, 21:04
RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od HellAngelxxx - 17.05.2020, 10:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)