• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#1
Ahoj všetci fanúšikovia kvalitných filmov

V prvom rade by som chcel vyjadriť poďakovanie Bbaronovi za jeho neskutočnú mravenčnú prácu ,ktorú si ani neviem ja osobne predstaviť - vytvoriť pre ľudí niečo tak vymakané a konkurenčne schopné aj obrovským firmám a spoločnostiam ako Netflix ,Amazon a pod. Tie státisíce linkov takto usporiadať ,zobraziť s popisom a pod ... no neskutočné - a obzvlášť aj preto ,že nie všetci sledujeme len anglické novinky - ale je to aj v našom jazyku -tak maličkej krajiny .

Prečítal som už hodiny príspevkov a bohužiaľ som sa nedopracoval k pomoci a nejakým užitočným návodom ,ako by sa všetko dalo spojazdniť a sfunkčniť aby či už staršie SD ,alebo aj najnovšie 4K filmy išli bez problémov .
Čítal som a spravil už všetko možné aby mi to išlo lepšie ,no stále je to len a len horšie a už som v koncoch . Nechcem rozoberať výstup zvuku ,to mám poriešené ,taktiež som už zväčšil buffer , vymenil operátora aby som mal aspoň 500MB rýchlosť , myslím že na kábloch som si dal záležať ,pripojenie android boxu Tanix T9 Pro je LAN  priamo k routru -asi cca 1m,no nech robím čo robím po otvorení Cinema pluginu sa nedostanem pri teste rýchlosti na webshare na viac ako 10-13Mbps  a tá druhá rýchlosť mi pri teste nabehne na max 35-40Mbps .... čomu nerozumiem a myslím ,že to je celý problém prečo nemôžem pozerať 4K filmy vôbec ,taktiež full HD ide niekedy lepšie ,niekedy totálne nepozeraťeľné ,no a keďže mám ONKYO receiver a OLED Tv tak SD moc nepozerám - no aj tam je problém ,hlavne pri nejakých starších príspevkoch . Najviac ma zaujímajú 4K tituly ,kôli zostave ktorú mám a je schopná prehrať 80GB filmy aj s Dolby Atmos a pod... , no takáto veľkosť -nehrozí ani spustiť -max tak do 15GB  ... nepoužívam na pozeranie pc ,mobil a pod aby som sa tu sťažoval,že tie najväčšie veci nejdú ,ale spúšťam kvalitné filmy na aj kvalitnej zostave ,aby som si to ak je čas mohol vychutnať no bohužiaľ -nedá sa . Mám kody a cinemu niekedy od jesene minulého roku a odvtedy to ide len a len dole vodou ... Účet na webshare mám na rok ,na kra na tri mesiace a nemám problém si kúpiť aj dlhšie ,aj iný ,lebo mám aj spotify aj TIDAL , no cinema ma dosť mrzí ,lebo je to skutočne obrovská práca a krásny výsledok ,len - málokedy použiteľný . Ak by mi prosím niekto vedel poradiť a pomôcť ,budem veľmi povďačný ,pretože preinštalovávať a nastavovať ,či už bufer ,alebo limitovanie rýchlosti ,či aktualizácie - to už nevládzem a pravdu povediac nič nepomohlo .
Ak to sem nepatrí ,kľudne zmažte ,ak to tu bolo už popísané 100krát ,tak sa ospravedlňujem - ja som riešenie nenašiel ...

Kto rieši Kra a Webshare a znovu zaplateni ,nech si uvedomí ,koľko stojí kino a tu pri tejto databáze a možnostiach o peniazoch debaty sú bezpredmetné - ak by som ja spravil taký doplnok ako Bbaron - tak už by som asi nemusel robiť nič a to ,čo tu je za rok by bolo asi za mesiac -tak ako to má konkurencia ,takže nech sa každý zamyslí ak už začne o peniazoch ...pritom zaplatený je prístup k súborom a ten je funkčný .

Ak by bolo užitočné a potrebné uviesť nejaké presnejšie špecifikácie ,alebo moje údaje ,kľudne dám ,no nechcem vopred vypisovať nekonečný príspevok .

Zatiaľ toľko a -Bbaron - ďakujem a držím palce ...- fakt veľký obdiv ...
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od caribicorama - 27.05.2020, 09:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)