• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Knižníc
#3
(12.06.2020, 19:55)BBaron Napsal(a): Ako sa tvoria kniznice, to sa dozvies vo wiki pre KODI. Na co su take kniznice? Ak mas svoje filmy doma na disku a potrebujes ich mat zotriedene a prehladne, tak potrebujes na to kniznicu, ktoru ti "oscrapujes". Scraper natiahne udaje k filmu - nazon, rok, hercov, popis, plagaty....potom mozes napriklad cez KODI vyhladavat vo svojej kniznici podla roznych parametrov. Napriklad si mozes zobrazit vsetky filmy od nejakeho rezisera, alebo vsetky albumi od nejakeho spevaka atd...ak pouzivas oblubene na polozky zo stream cinema, tak tieto udaje sa tahaju uz rovno z pluginu, tak potom nepotrebujes na to kniznicu.


Ďakujem ti veľmi pekne ,už teraz ako tak chápem .... no dal si mi ďalšieho chrobáka do hlavy ,pretože mám filmov na externých diskoch strašne veľa a ešte dokonca tisíce aj starých v avi - a to by sa mi šiklo oscrapovať ( až prídem nato ako sa to robí ... ) ,ale horšie je ,že ich nenapojím (tie externé disky na nVidiu shield TV 2019 - lebo ten valec má vstup len na microsd kartu a žiadne usb ... ) jedine žeby cez pc ,ale kde by sa mi potom uložili tie knižnice a či by som ich vedel priradiť aj v druhom android boxe a KODI v ňom - v ktorom už by som vedel napojiť externé usb disky ...nooo budem skúšať a maturovať ...každopádne fakt díky moc ...


Len tak naokraj - pozrel som letmo cinemu 2 z webshare a myslím ,že majú ďaleko od tvojej fakt perfektnej práci na cineme ... určite si to sám videl a verím ,že si sa len pousmial Smile  ,lebo to len nahádzali do jedného vreca ,bez obalov ,popisov ,triedenia - nooo proste guláš... ja si myslím ,že čokoľvek budeš zastrešovať ty - tak tam prejde drvivá vačšina ľudí ktorí uznávajú fakt pedantnú a perfektnú prácu - a to je tvoje - to nedajú v tvojej kvalite ani náhodou Smile
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Tvorba Knižníc - od caribicorama - 12.06.2020, 14:03
RE: Tvorba Knižníc - od BBaron - 12.06.2020, 19:55
RE: Tvorba Knižníc - od caribicorama - 12.06.2020, 21:58
RE: Tvorba Knižníc - od stehan - 12.06.2020, 22:34
RE: Tvorba Knižníc - od Han Solo - 12.06.2020, 22:45
RE: Tvorba Knižníc - od Pytkin - 13.06.2020, 02:59
RE: Tvorba Knižníc - od PetrM - 13.06.2020, 12:12
RE: Tvorba Knižníc - od chobotmilan - 07.06.2021, 00:01
RE: Tvorba Knižníc - od BBaron - 07.06.2021, 09:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)