• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
@"tifar" mozem ti skusit dat "beta" verziu doplnku a mozes skusit, ci to s nou nepojde lepsie. Tato verzia si spravi speedtest na servery kra.sk a vyberie ten najrychlejsi pre dane zariadenie. Ked som to doma testoval, tak mi na dvoch zariadeniach na tom istom internete vybralo dva rozne servre, co je teda celkom zaujimave aj pre mna....
Doplnok ked tak mozes skusit stiahnut/nainstalovat nasledovne:
Otvoris v KODI Nastavenia -> Doplnky -> Instalovat doplnky zo zip archivu.
Tu si musis vybrat adresar "cder" ktory je vzdialeny zdroj odkial si instaloval repozitar cder.sk - viac info najdes v navode.
No a ked otvoris ten cder.sk adresar, tak tam budes mat subor plugin.video.stream-cinema-2.2.12+k19.zip a ten nainstaluj ... bud prosim trpezlivy ... on sa stiahne, neviem preco ho KODI tak pomaly stahuje, ale stahuje ho ... pockaj pokym sa ti neobjavi notifikacia (ak ich mas zapnute) ze sa plugin stream cinema aktualizoval.
Ked sa ti doplnok aktualizuje, tak chod do nastavenia doplnku stream cinema.  Tam si vyber polozku Nastroje a klikni na "Speedtest". Doplnok ti zacne merat rychlosti a ked ich zmeria, tak sa nic nevypise, ale otvori sa ti znova nastavenie. Ked sa potom pozries v nastaveni doplnku do "Ucty" tak by si tam mal mat napisane "Best server" a nejaky nazov. Potom mozes ist skusit spustit nejaky film/serial. ... mozes mi ked tak k tomu poslat aj kodi.log aby som videl ako to u teba funguje. Budem ti vdacny a aj ostatny ludia s Orange pripojenim ... dufam, ze sa to coskoro vyriesi...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Rychlost / kvalita služby kra.sk - od BigTim - 06.05.2020, 20:53
RE: Rychlost / kvalita služby kra.sk - od BBaron - 09.12.2023, 21:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)