• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
@"Adam001" povodne som sa nechcel do tejto komunikacie zapajat, tvoj nazor ti nikto neberie, ale mohol by si akcepotavt aj nazor ostatnych uzivatelov, ktori take problemy s prehravanim ako ty nemaju. Ano, server sa ladi, urcite nie je 100percentny, ale ze tebe neprehraje ani cez den viac ako 10gb subor bez sekania, je niekde inde chyba. Ja nemam problem pocas celeho dna pozerat aj 50Gb files. Je pravda ze medzi 20-22hod zvykne byt problem, ale nie vzdy. vid prispevok od @"duo4k" a mnoho ostanych. A to mam doma 100Mb optiku, cize ziaden zazrak na odpadnutie.Neustale prispevky o tom jak existuje len 4k a ostatne je nepozeratelne, alebo podla teba je to len pre luserov, je ziva katastrofa. (Nedobre spracovane 4k ripy-to je jedna katastrofa). Upozornujem dopredu ze robim s videom na profesionalnej urovni uz roky a nie iba ako konzument na pozeranie filmov. To uvadzam len pre istotu aby som sa vyhol tvojim odpovediam o dalsom amaterovi ktory nevie co je obraz.
Skus prispiet na toto forum niecim pozitivnym, co by mohlo pomoct a nie upozornovat na to ze existuje "nastastie" webshare a podobne nezmysli. Nerozumiem preco na ich fore nevelebis ich uzasny server a naco plytvas energiou tu. Testujem vsetky dostupne pluginy a servre a snazim sa davat pomocnu spetnu vazbu.
Pekny den.
VU+ DUO 4k, TV4, Amazon FireStick 4k, RPi4 - LibreElec
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Rychlost / kvalita služby kra.sk - od BigTim - 06.05.2020, 20:53
RE: Rychlost / kvalita služby kra.sk - od stehan - 18.05.2020, 19:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 21 host(ů)