• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
(20.05.2020, 00:26)yanick Napsal(a): @nereknu
Ono je to veľmi subjektívne, nemuseli napísať nič a myslím si, že by sa nič nestalo.
Ospravedlnili sa, dali zľavu a týždeň zadarmo. Jasné, že mohli dať mesiac zadarmo a/alebo 50% zľavu. Ale zase by sa našli ľudia, ktorým by sa to zdalo málo. Faktom je, že ľudia, ktorí sa kvôli výpadkom nemohli dostať k vlastným súborom je asi menej ako.prstov na ruke drevorubača.
Úprimne, mňa ten mail prekvapil, všetkým je jasné, že Kra nemá.s uložislami ako OneDrive alebo Google Drive nič spoločné, nikto si tam nezálohuje svoje údaje alebo fotky. A naozaj som nečakal mail: "Mrzí nás, že ste sa nedostali k svojmu warezu, ako ospravedlnenie vám dávame týždeň zadarmo a zľavu k tomu."
Chápem, že sú ľudia, ktorí sa na to pozerajú z inej perspektívy a netvrdím, že sa mýlia. Len som chcel objasniť ako to vidím ja.
Myslím, že po takýchto negatívnch reakciách už ani nič v budúcnosti nenapíšu a zľavy nebudú žiadne. Vždy sa nájdu nespokojenci, ktorým sa bude všetko máliť.
Mnohí majú veľké oči, koľko zarobili, ale náklady, vstupné investície a v neposlenom rade odmena za prácu ludí nestojí málo. Oni nefungujú roky ako WS, že by už mali našetrené, aby mohli investovať do ďalšieho HW. Takže je logické, že teraz na začiatku si nemôžu dovoliť dať 50% zľavu. Keď si u nich zakúpite rok, tak ten rok musia z tej sumy, čo teraz zaplatíte platiť všetky náklady, to nie je o tom, že teraz ste im jednorazovo dali "veľa" peňazí. Prepočítajte si tú sumu za rok na 12 mesiacov a zistíte, že to máte velice lacno a neviem čo by ste za tú cenu chceli. Keď ste nároční, tak si kúpne Netflix, HBO...je kopec možností. Len tu mám pocit, že sa najviac sťažujú takí, čo sú na jednej strane nároční a na druhej strane by všetko chceli najlepšie zadarmo. Mnohí zrejme netušia koľko je za tým práce a zrejme si myslia, že pre ich 4K filmy bude kopec ľudí pracovať zadarmo a na dobré slovo, ktorého by sa aj tak nedočkali, lebo si viem predstaviť, že aj keby to bolo zadarmo, tak by sa našli nespokojenci.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Rychlost / kvalita služby kra.sk - od BigTim - 06.05.2020, 20:53
RE: Rychlost / kvalita služby kra.sk - od temporal - 20.05.2020, 12:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)