• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
já mám 500/1000 (upload nedopatřením pustili na plno) a to také naměřím (přesně 470/930). Za hodinu reálně stáhnu 200GB, tedy 100GB film no problém.

Proč bych si nemohl pustit ten film v nejlepší kvalitě, když mi to linka dovolujte, vidím na tv rozdíl a nabízí se mi ke shlédnutí? V tom okamžiku jde jasně vidět, že kra.sk to už nedává. Ale furt lepší stav jak před měsícem, kdy to nedávalo ani 10GB film Smile ano, kdybych měl 40palcovou full hd tv, tak je to zbytečnost, ale pro lidi, co mají 65 a více palců ve 4K ten rozdíl jde vidět a já si rád vychutnávám filmy, kde jdou vidět i detaily.

Jak říkám - jestli kra.sk necílí i na tyto uživatelé, tak tam nemají tak velké streamy dávat. Chápu, že i více jak 50% uživatelům stačí ta kvalita, kterou kra nabízí. Zbytek buď odešel ke konkurenci a nebo nadává jak já a další lidi, aby se o tom vědělo a dělalo se s tím něco (když si nikdo nebude stěžovat, tak nemají důvod své služby zlepšovat) - ale to ty asi nikdy nepochopíš Wink

Kra.sk rád podpořím i když je dražší jak ws, ale měl by nabízet aspoň to samé, co ws.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Rychlost / kvalita služby kra.sk - od BigTim - 06.05.2020, 20:53
RE: Rychlost / kvalita služby kra.sk - od nereknu - 18.06.2020, 23:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)