• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary stream cinema
#10
V dohledné době bych rád pro veřejnost uvolnil nový skin Estuary Easy, což je skin, který:
  • vychází z Estuary - znamená to, že vždy vychází z aktuální verze oficiálního Estuary pro poslední verzi Kodi (není to tedy žádný fix letité verze, kterému chybí nebo u kterého nepracují správně některé funkce aktuálního Estuary)
  • vychází i z Estuary Stream-Cinema - tzn. má všechny funkce tohoto skinu, navíc celou řadu dalších aktuálních vylepšení
  • má plnou jazykovou podporu cz, sk a en
  • jsou samozřejmě odstraněny známé (Youtube) i neznámé (je jich tam dost) bugy
  • sleduje vývoj addon Stream-Cinema - tzn. objeví-li se ve Stream-Cnema nějaká nová funkce, bude záhy do skinu implementována
  • přiměřeným způsobem podporuje i další addons podobného charakteru - přehrávání filmů a seriálů (HBO GO, Netflix, ...)
  • podporuje vybrané addon pro přehrávání z video sreverů (Aktuálně, Seznam, Stream a další tak, jak budou vznikat nebo a bude o ně mezi uživateli zájem)
  • podporuje specifické nastavení Kodi a addons, které interně označuji jako Easy a Master - rozdělení knihovny, experimentální funkce (Monitor Kodi, Remote Control Pad, ...), submenu, jendoduché použití filtrů, atp.
  • si bude moci převzít nastavení z existujícího Estuary Stream-Cinema
  • bude mít větší flexibilitu nastavení, zároveň bude obsahovat default nastavení hlavního menu - po čisté instalaci bude skin nastaven (volby položek hlavního menu, uvolněné vybrané widgety, atp.) do definovaného stavu
  • bude mít celou řadu dalších drobnějších vylepšení a funkcí, např. uživatelsky jednoduché nastavení akce po spuštění (přehrávání hudby - i náhodné, spuštění addon, atp.)
Zároveň uvažuji o dalších novinkách, za všechy zmíním alespoň jedinou, a tu nazývám  "one key setting", což je jednoduché nastavení do předdefinované varianty hlavního menu pro děti a starší spoluobčany (Kids a Senior).

Estuary Easy bude dostupný na Github a bude ho tedy možné jednoduše integrovat do repozitáře.

Jak už z výše uvedného výčtu plyne, navazuje Estuary Easy na Estuary Stream-Cinema, jehož další vývoj jsem ukončil a převzal ho @saxel. Důvodem toho byl nedostatek času, protože jsem kromě vývoje Estuary Stream-Cinema vyvíjel a spravoval právě skin Estuary Easy, což je skin, který používá moje širší rodina, přátelé a známí. Nyní jsem se rozhodl, že tyto dvě vývojové větve spojím do jediné (skiny jsou společné asi z 80 %) a budu dále pokračovat na vývoji a správě Estuary Easy ale tak, že jeho podmnožinou zůstanou funkce Estuary Stream-Cinema. Jeden skin tedy nahradí původní dva a to mi umožní se vývoji věnovat s minimálním nárůstem dalšího času.

Klidně tedy používejte současnou verzi Estuary Stream-Cinema, jakmile bude Estuary Easy zveřejněn, bude jen na vás, zda si ho nainstalujete nebo ne.

Omlouvám se, a beru svá slova zpět. Po tom všem, co se v poslední době událo jsem přehodnotil svůj vztah ke komunitě a Kodi a už zájem o to, dál na něčem pracovat. Není v tom nic osobního, prostě se budu věnovat něčemu jinému...


Příspěvků v tématu
Estuary stream cinema - od Nnxmt - 24.04.2020, 20:31
RE: Estuary stream cinema - od Neis - 25.04.2020, 16:21
RE: Estuary stream cinema - od Montalban - 25.04.2020, 18:01
RE: Estuary stream cinema - od Neis - 25.04.2020, 18:56
RE: Estuary stream cinema - od pokyro - 25.04.2020, 19:26
RE: Estuary stream cinema - od Nnxmt - 25.04.2020, 22:01
RE: Estuary stream cinema - od jansc20 - 25.04.2020, 22:55
RE: Estuary stream cinema - od pokyro - 25.04.2020, 23:37
RE: Estuary stream cinema - od hitman222 - 26.04.2020, 13:09
RE: Estuary stream cinema - od Client - 30.04.2020, 09:12
RE: Estuary stream cinema - od Coder - 30.04.2020, 14:02
RE: Estuary stream cinema - od otava5 - 30.04.2020, 20:09
RE: Estuary stream cinema - od Yco - 25.02.2021, 11:32
RE: Estuary stream cinema - od BBaron - 25.02.2021, 17:23
RE: Estuary stream cinema - od BBaron - 25.02.2021, 20:00
RE: Estuary stream cinema - od Aduko - 25.02.2021, 20:23
RE: Estuary stream cinema - od mental.disease - 01.03.2021, 16:55
RE: Estuary stream cinema - od BBaron - 01.03.2021, 22:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)