• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#9
Platim si kra.sk (aspon zatial, kedze je nespolahliva), lebo "zabomysie vojny" o ktorych sme si vsetci mohli vela precitat, su dolezitejsie ako platiaci zakaznik. Budiz.. Ale bolo by super, ked uz som nuteny platit 2x za to iste, ze by to aspon fungovalo. Kra streamuje 4k maximalne tak po polnoci a cez den seka aj 720p . V case spicky (napr. vikend vecer) sa neda streamovat vobec nic. Minimalne nic z toho, co som skusal. Esteze mam stale zaplateny aj webshare, odkial mozem stale streamovat plynule, ze? NIE. Nemozem, lebo po novom "pre uzivatelov context.webshare niesu viditelne polozky" (tu chybu som tam nechal zamerne, lebo citujem). Este by som pochopil, ze ked si niekto NEzaplati kra, tak nechcem, aby sa takto prizivoval a streamoval cez webshare, lebo s websharom sa teraz nekamaratime. Ale ja predsa MAM ZAPLATENE KRA! Tak preco mi nie je umoznene, aby som urobil sluzbu sebe aj ostatnym pouzivatelom kra a pozrel si nieco v case spicky cez webshare, kedze aj mne aj im vsetko vdaka pretazeniu seka??? Namiesto toho podme teraz natrepat aj tych, co su NUTENI KVOLI SEKAJUCAMU KRA neprakticky pouzivat context.webshare, spat na kra, aby to sekalo ESTE VIAC. To je fascinujuca logika.. Moze mi prosim niekto vysvetlit, preco takto nie su odstrihnuti len neplatici?? A ked uz sa tak velmi nekamaratime s webshare, ze ideme odstrihavat aj tych, co to maju zaplatene uz 2x, preco nie az vtedy, ked kra, za ktoru platia, funguje?? Context webshare by mi bol osobne NA NIC, keby kra stihala. Ale namiesto fixnutia sekania, ktore vyhana ludi na context.webshare, podme radsej vsetkych odstrihnut a natrepat ich spat na kra, nech aspon to sekanie je poriadne a na vsedkom, ze..


Příspěvků v tématu
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od Alibali - 12.05.2020, 21:04
RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od bambuszlesa - 16.05.2020, 23:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)