• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#12
Vam tu ludia niektorym uz riadne kuruje na tu hlavu. To sa uz neda citat. Ze “platiaci zakaznik”...
Napisat 15 riadkov totalnych nezmyslov...  to uz chce fakt odb. lekara.
Sak si precitaj najprv cele forum nech mas aspon stipku ponatia ako veci funguju a nerobis tu zo seba idiota.
Tak ked sa mas posrat ze si minul 20€ rocne a dokonca az 2x a to vsetko za to ze mozes doma cumiet na TV produkciu, ktoru by si inak nikdy v zivote nedal dokopy aj keby si zaplatil 200€ mesacne a nedokazes si zratat v tej svojej tupej hlave vyhody..., nevydrzis pockat par dni, kym sa vychytaju chybicky, kym sa to cele optimalizuje...., tak si zaplat netflix a čum! A ked nevies, citaj, studuj, a neplac tu!

Tak to bbaron dopadne, ked uz kadejaky idiot chce kodi a sc a nema ani len najmensej potuchy co sa tu deje.
Forum sa zmenilo na technicku podporu pre analfabetov.

A tak som sa jesitne potesil ze tito antikodi ludia nechcu platit kra, ze sa to vycisti od plevelu, a ostane viac “toku”  pre normalnych, ktori to maju od prveho dna zaplatene a pochopene.

Kde su tie casy, kedy sa na forach pisalo v tajnych kodoch ktorym naozaj rozumel len zainteresovany.

Velky obdiv bbaron, ja by to bil (banoval) hlava nehlava.

Drzim palce bbaron-e a obrovske DAKUJEM! Angel


Příspěvků v tématu
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od Alibali - 12.05.2020, 21:04
RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - od audiosat - 17.05.2020, 03:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)