• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#15
(27.05.2020, 22:14)BBaron Napsal(a): tie rychlosti co pises sa mi podobaju na WiFi 2.4GHz  ...  takato rychlost je v panelaku uplne normalna. Ak by to bolo cez LAN a mal by si taketo rychlisti, tak je niekde problem ... sietovka, kabel, router .... skus vymenit vsetko po ceste co sa bude dat ... pripadne ak mas notas, tak pripoj notas na ten kabel a zmeraj rychlost ....


Waaau ,tak som poctený -ďakujem Bbaron

Mám UPC 500MB pripojenie ,písal som aj že android box má v oficiálne uvádzaných špecifikáciách 1000 MB sieťovku .
Na LAN kábli je napísané -GiGabit ethernet (schválne som si ho celý obzrel ,aj vymenil za iný ,no nepomohlo )
Router som si od UPC priplatil aby som mal ten lepší , z neho je android box pripojený tak 1m lan káblom .
PC je tiež pripojené lan káblom z toho istého routra a tam šlapú rýchlosti ako majú - okolo 450-500 ,fakt neviem čím to je ...

ale ako som už písal skúsim všetko preinštalovať ...

Aj mne to tak vychádza ako si písal - nech robím čo robím - mám pocit ,že box ide len na 2,4Ghz WIFI  ani nie na 5 ...

Ešte je viac možností ,ale obávam sa ,že nepomôže ....

Ďakujem za tvoj čas - ani som nečakal ,že dostanem odpoveď aj od toho najpovolanejšieho ... fakt dík ...budem skúšať ...

Ak zistím a podarí sa ,dám vedieť,ale veľké vďaka za každý nápad ,radu a snahu pomôcť ...

DÍK Bbaron ( ešte raz -klobúk dole -si borec ...)
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od caribicorama - 27.05.2020, 22:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)