• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#18
Bbaron - neni zač
Mám takého tušáka,že zasa máš pravdu ,dnes som merak všetko čo sa dalo a navyše som sa spojil s technikom od UPC ,ktorý videl priamo môj android box a povedal mi ,že detekuje v ňom len 100Mb katru - tak to bude zasa len ďalší čínsky šit ...
Ale už mám v hlave Nvidiu Sheld - má tu niekto s ňou skúsenosti? Ty si písal,že je to momentálne to najlepšie ,čo môže byť na stream s androidom . Hlavne ma láka zvuk - lebo na ten som tiež dosť zaťažený a Nvidia má všetko čo by mala mať - dokonca aj BT 5.
Nestojí síce mälo ,ale ak je to android ,tak Kodi z obchodu nebude problém nainštalovať a siťovka a zvuk by mali byť už bez problémov a aj by to bolo riešenie pre budúccnosť - mä podporu ,update a pod...
Sám neviem čo robiť ,ešte skúsim ,keď sa k tomu dostanem ,všetko reset a nahodiť nanovo a uvidím ... Len ma štve ,že to už je môj druhý android box ,prvý bol H96 max a ten nedokázal dať von iný zvuk ako 2.0. ....
Díky moc ,veľmi si vážim tvojej podpory - fakt - máš obrovský prehľad a skúsenosti 👍
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od caribicorama - 28.05.2020, 22:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)