• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#22
@"caribicorama" ja s nvidia shield tv 2017 nemam problem Big Grin ale ja mam oprtiku od telekomu ten 1Gbps dam bez "problemov" https://www.speedtest.net/my-result/d/193271505 .... ale ono to nieje len o rychlosti pripojenia. Ono je v tom dolezity kazdy kusok siete no a siet moze byt len tak rychla ako je rychli najslabsi kusok. Takze zbytocne by som mal optiku od telekomu s 1Gbps pripojenim, ak by som pouzival nejake shitne kable, alebo wifi. wifi 5G mi da max. 300Mbps, takze pouzivam vsade kde sa da LAN. Na byte som pouzival Powerline kde som dal 200Mbp a bol som spokojny, ked som potom pred par rokmi isiel stavat dom, tak som si povedal, ze do siete investujem, kedze internet zivi. V obyvacke mam 10 x CAT6A ... takze mam tam velmi vela volnych slotov na pripajanie ved pocitajme:
1) TV
2) STB (od telekomu) - tento nieje pripojeny do LAN, ale kabel potrebuje na IPTV
3) konzola
4) nvidia
5) planujem pripojit aj receiver (ale zatial nemam taky, ktory by mal LAN)
6) philips hue
7) asus LYRA

no a kolko mi ich zostalo? Big Grin moc nie, ze?
v racku mam potom 2x24portove switche ktore maju priepustnost 48Gbps
no a potom mam este router ... vyhodil som tplink od telekomu a dal som si tam asus router a 1Gbps portom. 

v celom dome je 5km LAN ... snad ma nekradli chlapci ked tie kable natahovali Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od BBaron - 30.05.2020, 18:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)