• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#24
Ahoooj

Tak díky moc za tvoje vysvetlenie a hlavne čas - ktorého isto nemáš navyše ...

Aby som upresnil svoju situáciu -
Vymanil som operátora zo slovanetu na UPC ,aby som mal hlavne rýchlejšie pripojenie - čo mám 500/30 ,lebo slovanet mal max 100/30 ...
Mám net pripojený cez koaxiál do routra od UPC ,z neho ide lan do - telky,zosiku ,TAnix TX 9 pro  a Ďalší do 1GB switcha a odtiaľ do pc a do druhej izby lan a v druhej izbe je ďalši switch 1GB a z neho ide do boxu H96max+ a do pc
 
V obývačke kde je pripojený aj tanix -priami do UPC routra aj PC namerám v pc 450-500 a na mobile cez wifi niekedy aj cez 400 cez oklu , v telke nenamerám nič ,lebo je webos a oklu tam nedám ,ale v tom tanixe či už cez wifi ,alebo lan max 35-40 a ešte mi v ňom wifi analyzer apka vzpíše ,že 5GH wifi no support  ( pričom samotný tanix sa tvári v nastaveniach že wifi 5GH má ) AIDA 64 analyzovala tanix a pri sieťovke ani nezistila čo je zač ....
Tak mi osobne vychádza ,že jediný problém je ten nešťastný tanix ,bu´d nebude mať čo má mať ,alebo nestíha ,alebo je nejaký šáhnutý ... inak už to nevidím , kúpil som ho ako druhý ,lebo rvý ,čo mám v spálni je H96 max a na tom som zasa zistil že nemá výstup na zvuk iný ako 2.0 - čo mi dosť vadilo ,pretože v obývačke je slušný zosik a chcel som si vychutnať plnú kvalitu zvuku ...

Dúfam ,že až budem mať nVidu shield ,tak by malo byť všetko ok ,net by mohol stačiť ako 500 a ak predsa bude problém ,tak potom jedine UPC -a ich router ....
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od caribicorama - 31.05.2020, 15:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)