• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#28
(04.06.2020, 20:15)caribicorama Napsal(a): NVIDIA Shield

Tak som dnes nahodil nvidiu ,šlape bezvadne ....

Za posledné dni som skontroloval všetky káble ,všetky pripojenia a môžem s istotou povedať ,že káble sú OK -lan -5e ,HDMI 2.1 ,rýchlosť 500 MB ,takže problém bol každopádne v android boxe ...

No každopádne teraz namerám v Cineme min 180 ,ale aj napriek tomu ,že sinema je fakt svižná ,super ,no cez cinemu žiadny 4K film nepozriem ...niečo sekne po minúte ,niečo sa rozbehne a po chvíľke úplne vyhodí do menu , niečo každých 15 sekúnd zastane ,proste stále vypísuje -rýchlosť zdroja príliš pomalá na plynulé sledovanie ...
Takže mne to vychádza asi tak -4K - nepozerateľné ...

Pri ostatných aj vidím ako si dopredu naťahuje časovú os prehrávania ...

A ešte jedna perlička - ak zapnem hneď kodi a sinemu a dám zmerať ,tak mi vypíše aj 400 rýchlosť ..., no po nejakých pokusoch pozerania 4k ak zmerám ,tak už je tam 180 rýchlosť ,ale aj tá už by 4K mala stíhať -no nestíha ...

takže -telka pripojená podľa zosiku " premium content " - kvalitný HDMI , z routra 5e lan , rýchlosť nameraná v cineme 180-min ... rýchlosť pripojenia lan na router 500 MB ,ale 4 K -  je asi budúcnosť ... možno raz budú fungovať ...

Inak - všetci čo majú full HD a to aj pozeraju - 5-10GB filmy stereo na telke - žiadny problém všetko ok ...
preboha ale to je problem z kra.sk serveri nestihaju, neverim ze niekedy aj budu. Ved sa to tu pise uz od pametneho apriloveho dna, ked sa vsetko dosralo. Ja mam tiez Nvidiu a silny net a niekedy film ide aj 30 GB, niekedy seka a zhasina aj 2GB, je to stale o nicom, vzdy idem pozerat zo strachom, ze ci to vydrží.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od Milosko78 - 04.06.2020, 23:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)