• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rychlosť pripojenia a celková funkčnosť
#29
Noo 12GB ide v pohode ,záleží na tom aký titul a ako píšeš samozrejme v akom čase ( ale taká veľkosť je aj pri niektorých full hd ... ) takže podľa mňa 4k až tak od 20GB ,no samozrejme naj sú tie okolo 50GB .... zajtra skúsim aj b iných časoch ,doobedu ,cez obed ,poobede a uvidíme ... Večer je to samozrejme zbytočné ,to tak predpokladám že môže ísť niečo okolo 10- 15 GB.
Ja v podstate chcem mať len všetko funkčné tak ako má byť ,tak vlastne ani nič dokopy nepozerám ( to čo som chcel som už pozrel .... niekedy som hodne sťahoval ,tak mám asi 7TB nasťahované ,len už sa mi nechce ťahať ...)
Neviem ,či má zmysel pri Nvidii navyšovať buffer - tam by to robilo keď som pozeral tak nejak okolo 200mega a to neviem či by to pomohlo - o tom to v nvidii asi nie je - tá šlape ako má ... Skôr servre z logických dôvodov nestíhajú ... Možno až na to nebude toľko času a všetci už budeme musieť makať ako kedysi ,tak to už možno pöjde a bude stíhať ... - len môj názor ...
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: rychlosť pripojenia a celková funkčnosť - od caribicorama - 04.06.2020, 23:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)