• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kategórie doplnku
#1
Ospravedlňujem sa ,ak to nepatrí do tejto kategórie ,no pri názve " skúsenosti " mi to sem najviac pasovalo ,ak to sem nepatrí prosím zmazať ...
Počas môjho používania / testovania doplnku cinemastream cz/sk  ( ale aj v pôvodnom ) som obdivoval vždy množstvo kategórií a obrovskú vypiplanú prácu autora BB a každému ,komu som len mohol som toto s radosťou predvádzal ,no s odstupom času mám pocit ,že tých ketegórí je tam až moc ,hlavne v rebríčkoch ,no aj iné ...Každý asi vyhľadáva v niečom inom ,no pre mňa osobne by stačil základ - novinky ,novinky dabované ,rozlíšenie,krajina a hľadať ( ale to je len moje najpoužívanejšie )

No jedna vec mi čím ďalej tým viac chýba a to - Všetky dabované CZ/SK ... - to by som ocenil najviac a myslím že aj skôr narodení,ktorí nemajú až tak v malíčku jazyky a pozeranie s titulkami nie je to pravé orechové ..
Asi toto by nebolo tak jednoduché ,no je to len môj taký nápad - ktorý by možno zasa prekonal konkurenciu ,ktorá sa podľa môjho občasného poškuľovania doťahuje zo všetkých síl ..
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kategórie doplnku - od caribicorama - 27.07.2020, 12:20
RE: Kategórie doplnku - od BBaron - 27.07.2020, 12:26
RE: Kategórie doplnku - od caribicorama - 27.07.2020, 12:32
RE: Kategórie doplnku - od sirgo1 - 27.07.2020, 17:15
RE: Kategórie doplnku - od caribicorama - 27.07.2020, 17:50
RE: Kategórie doplnku - od BBaron - 28.07.2020, 12:12
RE: Kategórie doplnku - od caribicorama - 28.07.2020, 22:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)